Výstražné blinkry

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: Výstražné blinkry

Příspěvekod cupid10 » 06 črc 2016, 06:25

Ahoj motopřátelé taky nad těma výstražnejma docela vážně uvažuju, myslim, že tohle je opravdu velmi praktická záležitost a měla by být už v základu každé moto. Přiznám se, že jsem co se týče elektro trošku amatér a i když tady většinou všichni popisujete, že je to otázka chvíle tak pud sebezáchovy a lásky k mému Maxovi je větší a nechci se do toho pustit sám :D tak kdyby tady byl nějaký motokolega kdo se vyzná a věnoval by mi chvílu svého času na naistalování výstražného blikání a spojil bych to rovnou i s 12V zásuvkou na hrazdu řidítek byl bych mu moc vděčný, náklady a čas samozřejmě hradím :wink: jsem z Milevska - jižní čechy a klidně si udělám i delší motovýlet ae tak jasně, že třeba zas až do Brna bych zas kvůli dálce už proto nejel. Tak tož jsom zvědavý zda se mi nějaký dobrák ozve, předem díky. :wink:
Uživatelský avatar
cupid10

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 36
Registrován: 29 čer 2016, 02:03
Bydliště: Milevsko
Skútr / moto: Honda FJS 400 D Silver Wing

Re: Výstražné blinkry

Příspěvekod JRM66 » 07 čer 2017, 08:42

JRM66 píše:
JRM66 píše:Tento systém sa mi páči najviac! http://www.jb-elektronik.cz/rele_vystra ... _wlcr2.php
Tento system sa už nevyraba, ale dotyčný výrobca je ochotný vyrobiť par kusov na objednavku, idealne je to pre koncern Piaggio ktoré ma prípravu na tlačitkovy spínač ako u klaksonu. Ak by niekto mal záujem nech sa kľudne ozve!
Dobra spravá, dnes znova reinkarnovane relé bolo zavedene opäť do výroby tak som si to objednal hned 2x takže ked to dorazi tak hodim nejake foto a popis okolo toho nech si priaznivci Italskej klasiky prídu tiež na svoje bez blastenie vzhľadu riadiel.
MOTO: BMW R 850R.95tkm, teraz 105tkm Piaggio Liberty 125 m.02 Maslová metla. cca. 45tkm teraz cca.65tkm Beverly 250 RST-ie 04 silver Italka.kauf.27tkm, aktuál 50tkm Dalšie BV250-300ie Tourer čierna z CZ teraz už white pearl 566. Viva Piaggio! BV 350 ST
JRM66

500+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 725
Registrován: 08 říj 2015, 18:22
Bydliště: Totalitna EU. v panelaku zatiaľ
Skútr / moto: BV RST 250ie BV-300 Tourer BV-350 ST
Tuning / úpravy: Vymenena pôvodna brzdova kvapalina!

Předchozí

Zpět na Diskuze o skútrech

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků