Skůtrem za lezením

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Skůtrem za lezením

Příspěvekod notabene » 31 črc 2010, 00:28

Ahojte

Mám speciální dotaz. Lezu ( po skalách ... určitě vás napadlo že se dá lézt i po něčem jinym tak to upřesňuju :) ). A mám přítelkyni co se bojí výšek. Což trochu omezuje sdílení našich koníčků :D . Nicméně existuje bouldering (to je technické lezení do malých výšek, kde se nejistíte lanem, ale máte pod sebou matračku) a to je náš kompromis jak si zalézt v pohodě ve skalách. A k tomu je potřeba bouldermatka (padací matračka). No a ta se sice dá složit, ale zase ne moc. Tak si říkám je vůbec legální mít takovouhle obludu na zádech (spolujezdce)? Co by na to řekli policajti? Přikladám pár obrázků složených bouldermatek na zádech lezců.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
notabene

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 30 čer 2010, 19:50
Skútr / moto: Cagiva Progress, Yamaha Slider 50 (ukraden)
Tuning / úpravy: Restrikce pryč

Re: Skůtrem za lezením

Příspěvekod foky » 31 črc 2010, 08:40

Tak to je to jediný co bych fakt nezloušel vozit na zádech, protože vim, co se mnou udělaj poryvy větru třeba projíždějícího autobusu a to jsem krytej plexi.

Troufám si tvrdit, že když zafouká v nějaký větší rychlosti od protijedoucího kamiónu, tak tě to normálně sejme z motorky :roll:
Jestli máš svojí přítulkyni aspoň trošičku rád, tak jí to, prosím tě, na záda nedávej 8)
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Skůtrem za lezením

Příspěvekod petridas » 31 črc 2010, 09:42

no ale kdyz spadnes tak si zase vlastne krytej pas padnes na tu matraci do mekeho :mrgreen: no myslim ze foky to prehani!! podle mne v pohode!
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Re: Skůtrem za lezením

Příspěvekod Mojda » 31 črc 2010, 09:47

Já si taky myslím, že by se mohl ohlédnout a místo kámošky by klidně mohlo být prázdné ( pokud přítelkyně není typ H. Fibingerové !!! ) :twisted: . Raději bacha !!!
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka

Re: Skůtrem za lezením

Příspěvekod notabene » 31 črc 2010, 12:53

petridas píše:no ale kdyz spadnes tak si zase vlastne krytej pas padnes na tu matraci do mekeho :mrgreen: no myslim ze foky to prehani!! podle mne v pohode!


Jenže jak je známo tak chleba a přítelkyně padají na zem tou špatnou stranou :-).

Díky za názory. Viděl bych to podobně, ale už párkrát jsem takhle jel sám a aerodynamika je pravda trochu horší, ale celkově je to docela v pohodě, autobusy se mnou neházely :-). Nicméně furt nevim co by na takhle naloženej stroj řekla policie :-). Asi zkusíme nějakej krátkej vejlet k nějakýmu blízkýmu šutru a uvidíme :-)
Uživatelský avatar
notabene

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 30 čer 2010, 19:50
Skútr / moto: Cagiva Progress, Yamaha Slider 50 (ukraden)
Tuning / úpravy: Restrikce pryč

Re: Skůtrem za lezením

Příspěvekod petridas » 31 črc 2010, 22:28

a co by ti jako meli rikat? ! jinak myslim ze jak se stim clovek nauci jezdit tak potom neni problem!
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Re: Skůtrem za lezením

Příspěvekod notabene » 31 črc 2010, 22:44

Super! to jsem chtěl slyšet :-)
Uživatelský avatar
notabene

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 14
Registrován: 30 čer 2010, 19:50
Skútr / moto: Cagiva Progress, Yamaha Slider 50 (ukraden)
Tuning / úpravy: Restrikce pryč


Zpět na Diskuze o skútrech

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků