Neuvěřitelné !!!

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod moto.joker » 11 bře 2021, 15:52

Teda nevím, jaké napáchané zlo je vidět v tom videu?
Že jeden slabomyslnec nedodržuje co má dodržovat a myslí si, že mu nikdo nic nemůže? Ano to je zlo, že takoví lidé chodí po ulici.
Jediný zlo, který tam vidím je, že tatínek dává synkovi špatný příklad.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod boboh » 11 bře 2021, 15:58

To Moto.Joker:
Obecně si myslím za předpokladu jestli jsem policajt a mám SVĚDOMÍ :shock: .... tak za 1/ nedělám policajta .... za 2/ když už ho dělám a dostanu se do takové situace (potkám chlapa s 3 letým klučíkem), tak otočím hlavu a dělám, že nic nevidí a jdu dál. :idea:
Nic nemám ale už se těším až budu mít.
Uživatelský avatar
boboh

250+
 
Reputace: 37
Příspěvky: 339
Registrován: 11 zář 2010, 23:18
Bydliště: Praha 9 - Vysočany, Líšno u Benešova, Dobříš. mobil.: 608 277 999
Skútr / moto: Suzuki DL-650, (Atlantic 500 a Lead prodáno)
Tuning / úpravy: rychlý naleštění Sonaxem :-)

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod keto » 11 bře 2021, 16:23

boboh píše:To Moto.Joker:
Obecně si myslím za předpokladu jestli jsem policajt a mám SVĚDOMÍ :shock: .... tak za 1/ nedělám policajta .... za 2/ když už ho dělám a dostanu se do takové situace (potkám chlapa s 3 letým klučíkem), tak otočím hlavu a dělám, že nic nevidí a jdu dál. :idea:

To jako pojedu stovkou v obci s 3 pivy v těle, ale když budu mít v autě tří letého klučíka, tak se má policajt otočit a dělat, že to nevidí? :roll:
Uživatelský avatar
keto

1000+
 
Reputace: 70
Příspěvky: 1136
Registrován: 24 zář 2010, 07:45
Bydliště: Ludgeřovice
Skútr / moto: Forza 350, NC 700X, SH 300i, Aprilia Scarabeo 200i

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod moto.joker » 11 bře 2021, 16:27

boboh píše:To Moto.Joker:
Obecně si myslím za předpokladu jestli jsem policajt a mám SVĚDOMÍ :shock: .... tak za 1/ nedělám policajta .... za 2/ když už ho dělám a dostanu se do takové situace (potkám chlapa s 3 letým klučíkem), tak otočím hlavu a dělám, že nic nevidí a jdu dál. :idea:


Aha, takže policajti mohou, podle Tebe, sami rozhodovat na místě, které nařízení a zákon se dodržuje a které není třeba dodržovat?
Super. Gratuluju. Tak takhle se dělá anarchie. :twisted:

Plný internet hlášek, jak policajti chodí po ulici a ničeho si nevšímají a jak je to špatně. A ono je to teda dobře? Tak se v tom prase vyznej.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Badarala » 11 bře 2021, 16:32

moto.joker
To, že taťka synkovi dvakrát neprospěl, a šel tomu hezky naproti, o tom se hádat nemusíme.
O čem se hádám je, že tam nevidím největší (a už vůbec ne jediné) zlo v chování táty, ba ani těch měšťáků coby jedinců.
Hlavní zlo vidím v systému, který toto (a zdaleka nejen to a podobné) generuje a v části společnosti, která to pod tlakem strachu a (neoprávněneho, podle mě) pocitů viny a - pardon- falešné sounáležitosti podporuje.
Naposledy upravil Badarala dne 11 bře 2021, 16:44, celkově upraveno 1
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod tomkob1980 » 11 bře 2021, 16:43

duky5 píše:Naozaj ma neteší, že tento pán tu zajebáva týmto odpadom už druhú tému....


Upřesním. Jeden nejmenovaný uživatel dokázal svými svéráznými názory zaplevelit už třetí vlákno - Neuvěřitelné !!!, SKLADIŠTĚSLOV kvůli zachování smyslu témat a Jaký bude rok 2021 pro nás skůtraře. Nechápu, proč chodí na zdejší fórum a neléčí si mindrák, tedy nenapřimuje energii - jeho výrok, někde jinde.. :mrgreen:
Uživatelský avatar
tomkob1980

250+
 
Reputace: 141
Příspěvky: 352
Registrován: 22 dub 2011, 22:38
Bydliště: Vodňany
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400 IRON MAX, Yamaha MT 09 Tracer

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Badarala » 11 bře 2021, 16:51

tomkob1980...
Zase to zkoušíš na osobní vlně? mindraky apod.? :)
Jako určitě můžeš zkusit spočítat, kdo tu měl kolik příspěvků, jak dlouhých a přesně k čemu, a nahlásit to a když budeš mít štěstí, dostanou ti zlobivi (ti, jejichž názory se ti nelíbí) ban za nesprávné příspěvky. Tak hodně zdaru a málo mindraku přeji, mám-li použít tentokrát já tvůj termín :)
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod moto.joker » 11 bře 2021, 17:10

Tak jsem teď na ČT24 viděl tiskovku vedení Uherského Hradiště a vedení městské policie Uherské Hradiště. Je mi z těch představitelů na blití. :evil:

Přesný popis děje, tak jak jsem tady psal. Ale začátek fyzické potyčky byl popsán tak, že strážníci chtěli dotyčného identifikovat a vzít na služebnu, pán nechtěl a chtěl odejít, vzal dítě na jednu ruku a chtěl jít, načež mu strážník zastoupil cestu a nechtěl ho nechat projít. Načež se pán s dítětem na jedné ruce snažil druhou rukou strážníka odstrčit, aby mohl projít. Takže je to jasný, šáhnul si první, útok na veřejného činitele a šel k zemi. Myslím, že potud máme jasno. Pán s vysokým já a nízkou odpovědností za své činy beroucí si vlastní dítě jako štít. Není co řešit. Myslím, že kluci projevili trpělivosti až dost.

Z čeho mi je blití, je postoj vedení města, kde starosta města Uherské Hradiště na tiskovce, po tom co takto popíše incident, řekne, že zásah byl oprávněný podle zákona a předpisů, ale že je proti tomu, že se mu nelíbil a neschvaluje ho, že to měli řešit jinak méně razantně a že z toho vyvodí ještě nějaké závěry. A že se omlouvá všem občanům a že takový zákrok sníží důvěru lidí v městskou policii. A ředitel městské policie řekl totéž a že to nechají prošetřit policií ČR.

Tak zákrok oprávněný podle zákona a stejně ty dva kluky sejmou. WTF?

A jako když chlap s dítětem na ruce si dělá co chce, odstrčí strážníka a odejde tak to důvěru obyvatel v městsku policii nesníží? To by je měli už všichni za kašpary a nikdo by je neposlouchal, protože by věděli, že ho stačí odstrčit a odejít.

Tak být strážníkem v UH, tak ihned dávám výpověď, protože když k něčemu dojde, tak byť do bude podle zákona, tak se za Tebe vedení města nepostaví a ještě se omluví lidem.

-- 11. 3. 2021 16:18 --

Badarala píše:moto.joker
To, že taťka synkovi dvakrát neprospěl, a šel tomu hezky naproti, o tom se hádat nemusíme.
O čem se hádám je, že tam nevidím největší (a už vůbec ne jediné) zlo v chování táty, ba ani těch měšťáků coby jedinců.
Hlavní zlo vidím v systému, který toto (a zdaleka nejen to a podobné) generuje a v části společnosti, která to pod tlakem strachu a (neoprávněneho, podle mě) pocitů viny a - pardon- falešné sounáležitosti podporuje.


A jaký zlo generuje systém v tomto případě?

Je to vir? Ano.
Je hodně nakažlivý? Ano.
Brání rouška šíření viru? Ano.
Jsou vědecké studie potvrzující předchozí tvrzení? Ano.
Je v zájmu společnosti udržet zdraví dokud nebude účinný lék? Ano.
Máme už účinný lék? Ne.
Tak si pomůžeme tím co máme tedy rouškou.

Pořád nevidím v tomto případě to zlo o kterém pořád píšeš. Je to zlo nošení té roušky? Pokud ano, je to mimo. Pokud ne, tak kde je v tomto případě to zlo?

Edit:
Jsem si to ještě jednou přečetl. Píšeš: "Hlavní zlo vidím v systému, který toto (a zdaleka nejen to a podobné) generuje ...". Už jsem to pochopil a souhlasím s Tebou. Zlo je v tom systému, který generuje arogantní blby, kteří si myslí, že mohou sami rozhodovat, které zákony a předpisy budou dodržovat a nikdo jim nesmí zkřížit cestu, ani strážníci. Tomu rozumím. Pokud systém generuje takové lidi, tak je to zlo. Jen by mě zajímalo, zda by odstrčil i státní policii, hrdina jeden.
Jedu a kochám se ...
Bylo: Honda SCV Lead 100; Suzuki Burgman 250; Skyteam Cobra 125; Honda CB 900F Hornet; Honda Dylan 125; Yamaha N-Max 125; Yamaha X-Max 250
Je: Honda Forza 350; Yamaha YBR 125
Uživatelský avatar
moto.joker

1500+
 
Reputace: 323
Příspěvky: 1707
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Skútr / moto: Honda Forza 350

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Badarala » 11 bře 2021, 17:49

moto.joker
Díky za info, myslel jsem, že to proběhlo takhle nějak. Jen s tím "odstrkovanim" bych byl akorát opatrný. Možná ten chlap nikoho neodstrkoval, možná jen nespolupracoval a neuposlechl. Tím mu nedělám advokáta. To máš jako když se srazí dva lidi když ani jeden neuhnul...jestli rozumíš co myslím. Měšťák to popíše jako odstrčeni a chlap třeba tak že mu najednou začali bránit v pohybu. Jasný, neuposlechl, jeho volba.
Myslím, že zlo není v samotné nemoci, že je ve způsobu, jakým se pokouší (neúspěšně a s příšernými následky) společnost s nemocí "na sílu zatočit". Proti vůli podstatné části společnosti. Jak podstatné by bylo (a v podstatě je) vidět, když se nechají různá opatření jako dobrovolná. Pak by se vidělo. Nemluvím o žádné anarchii, mluvím o dodržování normálních zákonů, a normálním chodu společnosti.
Doporučení, slušná žádost a osobní příklad. Nic z toho se neděje, jen hrubá síla a hloupost. To je to zlo.
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod josuk » 11 bře 2021, 18:56

Tak jsem si právě projel Prahou na kole. Bez roušky. Na Václaváku a Na Příkopech dobrá třetina lidí nahoře bez. A co bylo neuvěřitelné,že přestože provoz aut a lidí relativně normální (nuselak do centra celý s kolonou) tak na Václavském náměstí policistů 0 (nula) ! Nevídané!.. a to jsem byl připraven respirátor nasadit a tvářit se uvědoměle.. po masáži novinek a Uherského Hradiště.. takže bůhví jak co za tím je... protože tady to vypadá že se vláda tváří že vydává účinná opatřeni my se tváříme že to dodržujeme a policie se radši ani neukazuje... protože drží služby na okraji..:-D
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1409
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a letní Xciting 400
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Badarala » 11 bře 2021, 19:09

Včera jsem byl na veřejném zasedání obecního zastupitelstva. Ve velkém kulturaku. Všichni měli vevnitr zakryto a dodržovali rozestupy. Venku to neměl nikdo a nikdo nechodil prskat druhému do obličeje.
Lidi nepotřebují nutně buzeraci. Normální ohleduplnost funguje daleko spolehlivěji než hloupá hrubá síla. A osobní příklad je úplně nejspolehlivější, tady jsme jaksi totálně dole pokud jde o "vrchnost".
Já si to na sebe beru jen kvůli ostatnim, nebudu dělat naschvály. Když jsem v prostředí, kde se to nenosí, taky to nemám, a přijde mi to v pořádku. A venku to nenosim, max budu předstírat, když bych potkal hlídku na stejném chodníku, nač si to dělat složité :wink:
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod keto » 11 bře 2021, 20:46

josuk píše:Tak jsem si právě projel Prahou na kole. Bez roušky. Na Václaváku a Na Příkopech dobrá třetina lidí nahoře bez. A co bylo neuvěřitelné,že přestože provoz aut a lidí relativně normální (nuselak do centra celý s kolonou) tak na Václavském náměstí policistů 0 (nula) ! Nevídané!.. a to jsem byl připraven respirátor nasadit a tvářit se uvědoměle.. po masáži novinek a Uherského Hradiště.. takže bůhví jak co za tím je... protože tady to vypadá že se vláda tváří že vydává účinná opatřeni my se tváříme že to dodržujeme a policie se radši ani neukazuje... protože drží služby na okraji..:-D


u nás to policie vzdala i na okraji, stejně má každý připravenou výmluvu, jezdím do práce do jiného okresu, prvně stáli v obou směrech 4 a 4 policisti a zastavovali a kontrolovali, pak to stáhli na 2 a 2, pak na dva jen v jednom směru, který střídali a dnes už tam nebyl nikdo :wink:
Uživatelský avatar
keto

1000+
 
Reputace: 70
Příspěvky: 1136
Registrován: 24 zář 2010, 07:45
Bydliště: Ludgeřovice
Skútr / moto: Forza 350, NC 700X, SH 300i, Aprilia Scarabeo 200i

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod tomkob1980 » 11 bře 2021, 21:36

Badarala píše:tomkob1980...
Zase to zkoušíš na osobní vlně? mindraky apod.? :)
Jako určitě můžeš zkusit spočítat, kdo tu měl kolik příspěvků, jak dlouhých a přesně k čemu, a nahlásit to a když budeš mít štěstí, dostanou ti zlobivi (ti, jejichž názory se ti nelíbí) ban za nesprávné příspěvky. Tak hodně zdaru a málo mindraku přeji, mám-li použít tentokrát já tvůj termín :)


Na jaké osobní vlně? Ve svém příspěvku jsem záměrně neuvedl koho mám na mysli. Ne nadarmo se říká, že potrefená husa nejvíc kejhá.. :mrgreen:
Uživatelský avatar
tomkob1980

250+
 
Reputace: 141
Příspěvky: 352
Registrován: 22 dub 2011, 22:38
Bydliště: Vodňany
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400 IRON MAX, Yamaha MT 09 Tracer

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod Badarala » 11 bře 2021, 22:45

tomkomb1980... Ale jistě že na vlně - zbytečné osobní urážky :) A "chytrej" způsob tzv.přes husu na tom nic nemění. Adresát byl jasnej a já se jasně přihlásil, nač se tvářit jinak :)
To je v pohodě, já se neurazil, jen jsem si dovolil podotknout, že v ten moment byla diskuse stylem osobního urážení. A lehce, ale myslím že vážně jen lehounce vrátit tvůj zpusob. :wink:
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Neuvěřitelné !!!

Příspěvekod tomkob1980 » 11 bře 2021, 23:14

Tak mi prosím ještě vysvětli, co je na mém konstatování, že jsi svými svéráznými názory zaplevelil tři vlákna, osobní urážkou. Tvoje svérázné názory ti neberu, ale také se s nimi neztotožnuji. To ostatně ani s jiným uživatelem, který na zdejším fóru pro změnu přirovnává nošení roušek ke genocidě. To, že jen kritizuješ, odkazuješ na články jejichž jediným posláním je vyvolat senzaci, a při tom nejsi schopen konkrétně uvést, co by se tedy mělo dělat, abychom epidemii překonali, přestože tě tady k tomu již několik lidí vyzvalo, akorát značí na ten mindrák. A to, že se stejným způsobem prezentuješ už ve třech vláknech je také prostý fakt. Tak se prosím neurážej jako malé děcko, když ti někdo rekně něco, co se ti nelíbí...
Uživatelský avatar
tomkob1980

250+
 
Reputace: 141
Příspěvky: 352
Registrován: 22 dub 2011, 22:38
Bydliště: Vodňany
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400 IRON MAX, Yamaha MT 09 Tracer

PředchozíDalší

Zpět na Diskuze o skútrech

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků