Honda SH125i prodej info

Volná diskuze o skútrech, která tématicky nespadá do žádné z výše uvedených kategorií.

Re: Honda SH125i prodej info

Příspěvekod sollik » 01 pro 2014, 18:39

Nezbývá ti, než vsadit na "upřímnost" Myslím tím, že se najde kupec, který raději uslyší o skutru pravdu - co s tím bylo, kdo a jak to opravil a v jakém je momentálně stavu - než to naleštit a snažit se to prodat jako TOP kousek a pak se s někým hádat až zjistí, že to bylo bořený.
Já takhle kupoval minulý auto - bouraný zepředu i zezadu, ale věděl jsem jak, co bylo v háji, co se měnilo atd. A auto sloužilo 7 let v pohodě a když jsem ho prodával, kupujícímu jsem nezatajil vůbec nic. A můžu mu s klidným svědomím zvednout telefon, nebo se mu podívat do očí.
U současnýho auta taky vím v jakym je stavu, kolik má najeto, co je původní (tedy jaké mě v budoucnu čekají náklady) a kvůli čemu neprojde ofiko technickou. A koupil jsem. Protože jsem věděl co kupuju. A koupil jsem raději, než leštěnku z bazaru, kterou prodejce vychválí do nebe a ona se začne po měsíci sypat. Takže za mě: vydrž a určitě se najde někdo kdo chce vědět co kupuje a ne se nechat nalakovat ....tím ovšem neříkám, že nehody nebude třeba zohlednit v prodejní ceně.
Uživatelský avatar
sollik

750+
 
Reputace: 135
Příspěvky: 998
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda SW 600T, Honda Dylan 125 (ex Honda Lead 100)

Předchozí

Zpět na Diskuze o skútrech

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků