Peugeot V-Clic - Vaše názory

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Peugeot V-Clic - Vaše názory

Příspěvekod PROOF » 21 črc 2009, 13:47

Peugeot V-Clic je skůtr číský výroby s nalepenejma značkama Peugeot. Kvalitu si bude Peugeot určitě hlídat. Přesto
od toho člověk nemůže moc čekat. Výhoda je že díly budou shodný se skůtrama jinejch značek (Kentoya Zoom , Yuki Speedy, Cyborg Eco atd.). O něco
horší to asi bude s cenama servisních prací. V Číně je firem který vyráběj tenhle typ skůtru vís s trochu rozdílnou kvalitou.
http://www.made-in-china.com/Transporta ... cycle.html
Uživatelský avatar
PROOF

250+
 
Reputace: -1
Příspěvky: 295
Registrován: 20 črc 2009, 10:44
Skútr / moto: CPI Oliver
Tuning / úpravy: Odblokován, řemen Malossi X-Kevlar,výfuk Leo Vince TT,variátor Malossi Multivar

Re: Peugeot V-Clic - Vaše názory

Příspěvekod KYBLOS » 21 črc 2009, 13:49

No pokud jde o názor, napíšu svůj. Podle mě je to převlečená čína, páč mi to přijde to samý jako tohle:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/kento ... 50-4t.html
Někdo - nechci jmenovat - mi říkal, že je v číně továrna, kde jednou stranou vjíždí scooty a pak dvěmi výstupy vyjíždějí jedním skútry s čínským názvem a druhým stejné skútry s logem Peugeot 8) Jinak u 50ccm bych nikdy nešel do 4T, protože to bude líný, do kopce se to potáhne atd... :roll:
To je jen můj názor, určo se najdou tací co mi to budou vymlouvat, u mě je to tak jak píšu no.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Peugeot V-Clic - Vaše názory

Příspěvekod cendaflek » 23 črc 2009, 04:01

Zdravim, dočetl jsem se že model od peugeot v-clic se vyrábí v číně,ale už jsem se nedočetl zda ho někdo má a jaké máte s nim zkušenosti, rozhodně to asi bude lepší než třeba CPI nebo keeway
cendaflek

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 23 črc 2009, 03:50

Re: Peugeot V-Clic - Vaše názory

Příspěvekod Jerry » 29 črc 2009, 15:18

No "velký" teda moc není ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Jerry

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 48
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Jesenice u Prahy
Skútr / moto: Peugeot Elystar 125

Re: Peugeot V-Clic - Vaše názory

Příspěvekod jel.en » 29 črc 2009, 21:03

Bejt to 125 tak by se o tom dalo uvažovat.Takhle to bude jízdně podprůměrnej scoot :(
Jinak to vypadá docela dobře (ale né zas jako ten můj :mrgreen: )
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Peugeot V-Clic - Vaše názory

Příspěvekod generic » 30 črc 2009, 15:50

podle mě i takhle to bude jezdit pěkně, 3,2kW je slušnej výkon už v téhle kategorii, njn jde to dopředu, že já chvilku nepočkal :D aspoň taky začali čínani něco trošku vyvíjet, pokud to teda zas neni obšleh něčeho starýho.. myslim ten motor. jj a ještě k tomu Peugeotu - tady vidíte jasnej případ že nemusí bejt plagiátoři jenom čínané ale i francouzi :D :D tohle je známej čínskej scoot a oni mu tam přidělají toho jejich lva a zdraží to... no pěkný teda... :mrgreen:
New speedy 80ccm
Uživatelský avatar
generic

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 190
Registrován: 18 říj 2008, 19:57
Bydliště: Jarov, kousek od Plzně
Skútr / moto: YUKI NewSpeedy80 4T
Tuning / úpravy: Malossi multivar, větší tryska Naraku, svíčka NGK CR7HSA, řemen Malossi X-kevlar, válec Naraku 80ccm... to vše asi 4kW

Re: Peugeot V-Clic - Vaše názory

Příspěvekod Daelimek » 30 črc 2009, 18:24

Ten čínskej pežot je prostě úlet a ze strany pežota nepochopitelná věc. Jinak ta Kentojka je moc pěkná, příjde mi větší, než můj skútr a vzdálenost od sedla k řidítkům je rozhodně větší, takže bude pohodlný. 3,2kW na padesátku stačí, to mají i některé značkové skútry, já měl u Yuki 1,5kW a to opravdu nestačilo, k tomu všemu to byl 4T, takže děs..
Jen škoda, že je to Kentoya, mám s nimi velmi špatné zkušenosti..skútr nemusí být špatný, ale komunikace společnosti se zákazníkem je na bodu mrazu, nehledě na ochotu sehnat nějaký náhradní díl..fuj teda..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)


Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků