od Mr.Voza » 30 zář 2013, 07:45
Podle mě to nepomůže. Ty převody budou moc dlouhý. Máš teď při rozjezdu moc dlouhej převodovej poměr a je to jako kdyby ses s normánlí motorkou nebo v autě rozjížděl na dvojku. Variátor už víc "podřadit" nemůže a tím moc dlouhým převodem +31% jsi udělal jakoby z jedničky dvojku. Vlez do auta nebo na motorku a rozjeď se na jedničku. Pak se zkus znova rozjet, ale na dvojku. Uvidíš, že na dvojku budeš mít vlažnější rojezd, ať budeš motor při rozjezdu vytáčet jakkoliv. Na skůtru je to stejný, akorát ten rozdíl bude víc znát, protože to je jednoválec a ještě malej obsah.
Podle toho chování, co popisuješ, me to ale furt připadá, že ti řemen při nulový rychlosti nesjede na váriu až dolů ke kluznýmu čepu. Kdyby tam jsel, tak ti spojka nezabere tak brzo a v těch 30km/h ti otácky nevyletí vejš. Fakt jsi tohle kontroloval, že řemen sjede na váriu až dolu a vzadu na spojce až nahoru? Můžeš sem hodit foto prostoru variátoru stojícího skůtra?
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP