Linhai Runner

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Příspěvekod Daelimek » 02 črc 2007, 17:34

Nechápu proč tolik zloby,kvůli takové prkotině??!!A propo,hodně z vás by díky číně ke skůtrům ani nepřičichlo (viz. Tomulátor,Dj RE5PEKT,...)
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Dj RE5PECT » 02 črc 2007, 17:44

[quote=Daelimek]Nechápu proč tolik zloby,kvůli takové prkotině??!!A propo,hodně z vás by díky číně ke skůtrům ani nepřičichlo (viz. Tomulátor,Dj RE5PEKT,...)[/quote] myslis,ze jim za to budu dekovat? diky cinani,ze sem si koupil vase zas*any yuki a ze sem furt jezdil do servisu,protoze s tim neustale neco bylo a to nepocitam ty garancky,to kterej deb... vymymslel po tisici nebo kolika kilometrech to bylo,to by me zajimalo,jezdil sem na garancky snad kazdej mesic 40km nekam do pryc a nechaval sem tam vzdycky tak 8 stovek
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 17:32, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Příspěvekod Tomulátor » 02 črc 2007, 20:20

[quote=Daelimek]Nechápu proč tolik zloby,kvůli takové prkotině??!!A propo,hodně z vás by díky číně ke skůtrům ani nepřičichlo (viz. Tomulátor,Dj RE5PEKT,...)[/quote]Ale, ale, jak můžeš vědět, k čemu jsem přičichl a k čemu ne. To že jsem vlastnil ani né půl roku Yuki, který šlo okamžitě z baráku, neznamená, že jsem před tím nepřičichl k něčemu jinému. Měl jsem předtím zapůjčený Piaggio NRG a to se opravdu nedá srovnat. To mě alespoň usoudilo v tom, že koupí číňana jsem udělal velkou chybu, už tím, že to bylo líný jako sviňa a dost problémový, porucha střídala závadu. Pak se nediv, že budoucí kupující odrazuju v tom, aby se nedopustili tý stejný chyby jako já a pořádně si to rozmysleli. Když vím, že ten číňan stál za vyližpr...el, tak je nebudu tady chlácholit, jak je to skvělej skůtr, jako to máš ve zvyku ty. Pokud se někdo rozhodne přecejenom ty penýze do nějákýho Yuki nebo Kentoy vrazit, tak ať to udělá, může se modlit, aby ten jeho kus nebyl taková sr...., jako jsem měl já a nebo Dj RE5PECT, prostě bude mít štěstí a budou mu pouze praskat žárovky, nebo nějákej plast.
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 03:37, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Příspěvekod Daelimek » 02 črc 2007, 20:26

Já nic nechválím,pokud si to nevyzkouším a já si myslím,že pokud člověk nenarazí vyloženě na špatnej kus,a chová se k tomu nějak,tak nemůže být problém...ovšem agresivita při čtení tvého příspěvku je vyloženě zbytečná,protože každý má nějaké zkušenosti a já bych si třeba nikdy nekoupil Gileru Runner 50,protože jsem jednu projížděl a nebylo to schopné se mnou vyjet opravdu malý kopeček,nevím v čem byl problém,ale já měl plyn na plno,takže jak říkám - každý má jiné zkušenosti..
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 03:37, celkově upraveno 1
Důvod: Citace posledního příspěvku
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Dj RE5PECT » 02 črc 2007, 20:31

[quote=Daelimek][quote=Tomulátor][quote=Daelimek]Nechápu proč tolik zloby,kvůli takové prkotině??!!A propo,hodně z vás by díky číně ke skůtrům ani nepřičichlo (viz. Tomulátor,Dj RE5PEKT,...)[/quote]Ale, ale, jak můžeš vědět, k čemu jsem přičichl a k čemu ne. To že jsem vlastnil ani né půl roku Yuki, který šlo okamžitě z baráku, neznamená, že jsem před tím nepřičichl k něčemu jinému. Měl jsem předtím zapůjčený Piaggio NRG a to se opravdu nedá srovnat. To mě alespoň usoudilo v tom, že koupí číňana jsem udělal velkou chybu, už tím, že to bylo líný jako sviňa a dost problémový, porucha střídala závadu. Pak se nediv, že budoucí kupující odrazuju v tom, aby se nedopustili tý stejný chyby jako já a pořádně si to rozmysleli. Když vím, že ten číňan stál za vyližpr...el, tak je nebudu tady chlácholit, jak je to skvělej skůtr, jako to máš ve zvyku ty. Pokud se někdo rozhodne přecejenom ty penýze do nějákýho Yuki nebo Kentoy vrazit, tak ať to udělá, může se modlit, aby ten jeho kus nebyl taková sr....., jako jsem měl já a nebo Dj RE5PECT, prostě bude mít štěstí a budou mu pouze praskat žárovky, nebo nějákej plast.[/quote]

Já nic nechválím,pokud si to nevyzkouším a já si myslím,že pokud člověk nenarazí vyloženě na špatnej kus,a chová se k tomu nějak,tak nemůže být problém...ovšem agresivita při čtení tvého příspěvku je vyloženě zbytečná,protože každý má nějaké zkušenosti a já bych si třeba nikdy nekoupil Gileru Runner 50,protože jsem jednu projížděl a nebylo to schopné se mnou vyjet opravdu malý kopeček,nevím v čem byl problém,ale já měl plyn na plno,takže jak říkám - každý má jiné zkušenosti..[/quote]tak to musel bejt dobre v pr*eli ten Runner,pac na yuki sem jezdil do velkyho kopce za Litvinovem 30km/h a na Runneru tam jedu ve DVOU! 60km/h,takze nevim jak je mozny,ze si nemoh vyjet malej kopecek,leda ze bys jel uz na tom cinskym,to potom jo :D
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 03:36, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Příspěvekod Tomulátor » 02 črc 2007, 20:36

nebyl to náhodou Linhai Runner 50, pač tomu bych věřil, že jsi nevijel kopeček, ale co má Piaggio motor, je jasnej tahoun, buď bylo něco špatně nastavený, nebo se v tom hrabal špatnej ladič.
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Příspěvekod Daelimek » 03 črc 2007, 10:52

Pánové,tak si nevěřte,já vám tu nic dokazovat nebudu a je mi jedno jestli mi věříte nebo ne,já na tom jel a mám s tím prostě takovou zkušenost..podotýkám,že to byl skútr jetej a starej v té době asi 2 roky...tečka!
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Dj RE5PECT » 03 črc 2007, 13:44

ja ti verim,muze se to stat,ale rikam,ze ten Runny musel bejt dobre v hajzlu,kdyz jel jak rikas,protoze tohle jinak neni mozny
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Příspěvekod Daelimek » 03 črc 2007, 21:36

[quote=Dj RE5PECT]ja ti verim,muze se to stat,ale rikam,ze ten Runny musel bejt dobre v hajzlu,kdyz jel jak rikas,protoze tohle jinak neni mozny[/quote]

No to nevím,ale prostě ta díra v akceleraci mě od takových předražených byť značkových skútrů nadále odradila a já prostě razím názor,že co nevidím či neodzkouším popř. neprojedu,tomu nevěřím... B)
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod kraken.99 » 03 črc 2007, 21:38

[quote=Daelimek][quote=Dj RE5PECT]ja ti verim,muze se to stat,ale rikam,ze ten Runny musel bejt dobre v hajzlu,kdyz jel jak rikas,protoze tohle jinak neni mozny[/quote]

No to nevím,ale prostě ta díra v akceleraci mě od takových předražených byť značkových skútrů nadále odradila a já prostě razím názor,že co nevidím či neodzkouším popř. neprojedu,tomu nevěřím... B)[/quote]

dobrá tak přijed vyzkoušet mojí derbinu a jestli zjistíš že je čína lepší tak si jí pořídím :-(
tel.777 55 22 12 email:kraken.99@seznam.cz skype:kraken.99
Uživatelský avatar
kraken.99

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2887
Registrován: 28 dub 2007, 20:41
Bydliště: Chrustenice
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650exe 08

Příspěvekod Dj RE5PECT » 03 črc 2007, 21:39

[quote=Daelimek][quote=Dj RE5PECT]ja ti verim,muze se to stat,ale rikam,ze ten Runny musel bejt dobre v hajzlu,kdyz jel jak rikas,protoze tohle jinak neni mozny[/quote]

No to nevím,ale prostě ta díra v akceleraci mě od takových předražených byť značkových skútrů nadále odradila a já prostě razím názor,že co nevidím či neodzkouším popř. neprojedu,tomu nevěřím... B)[/quote]ale ja to vim,kdyz vim jak jede runner a nejezdil sem jenom na svym,neni to normalni na cem si jel
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Příspěvekod Daelimek » 03 črc 2007, 21:42

[quote=Dj RE5PECT][quote=Daelimek][quote=Dj RE5PECT]ja ti verim,muze se to stat,ale rikam,ze ten Runny musel bejt dobre v hajzlu,kdyz jel jak rikas,protoze tohle jinak neni mozny[/quote]

No to nevím,ale prostě ta díra v akceleraci mě od takových předražených byť značkových skútrů nadále odradila a já prostě razím názor,že co nevidím či neodzkouším popř. neprojedu,tomu nevěřím... B)[/quote]ale ja to vim,kdyz vim jak jede runner a nejezdil sem jenom na svym,neni to normalni na cem si jel[/quote]

No později jsem se dozvědel o restrikcích,ale pochybuju,že by tam po dvou letech a dvou mladých majitelích ještě byla,prostě v té době mě to za 45 tis. přišlo dost..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Dj RE5PECT » 03 črc 2007, 21:46

[quote=Daelimek][quote=Dj RE5PECT][quote=Daelimek][quote=Dj RE5PECT]ja ti verim,muze se to stat,ale rikam,ze ten Runny musel bejt dobre v hajzlu,kdyz jel jak rikas,protoze tohle jinak neni mozny[/quote]

No to nevím,ale prostě ta díra v akceleraci mě od takových předražených byť značkových skútrů nadále odradila a já prostě razím názor,že co nevidím či neodzkouším popř. neprojedu,tomu nevěřím... B)[/quote]ale ja to vim,kdyz vim jak jede runner a nejezdil sem jenom na svym,neni to normalni na cem si jel[/quote]

No později jsem se dozvědel o restrikcích,ale pochybuju,že by tam po dvou letech a dvou mladých majitelích ještě byla,prostě v té době mě to za 45 tis. přišlo dost..[/quote]to taky pochybuju,ale je to divny,ze jel takhle blbe
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Příspěvekod Tomulátor » 03 črc 2007, 21:48

to by jsi se divil, co je lidí co neví, že nějáký restrikce existují
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Příspěvekod Daelimek » 03 črc 2007, 22:05

To je jasný,jako mě se vzhledově Runner vždycky hrozně libil,ted si ho dovezl kámoš z dovolený,prej ho tam viděl polorozpadlý někde na dvoře,tak mu ho majitel za pusu prodal a tady si ho spravuje a má problém v plastech,který jsou drahý,ale jediný štěstí je v tom,že to je jen otázka kosmetiky,protože motor a varec fachají v pohodě,takže pokud se taková příležitost naskytne,je to parada,ale není to každý den...mě dost zklamal Malaguti Centro na kterém jsem se hodně nadřel a nakonec jsem byl rád,že jsem ho se ztrátou 5 litrů prodal,takže já nevím,nicméně moje mmatka stále opakuje,je lepší si koupil kuchyň z Polska za 6 tisíc a jednou za 5 let vyměnit,než Korynu za 150 tisíc na celej život..takže já to vidím podobně a všude,když je to funkční,tak neřeším znakču...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Předchozí

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků