Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Diskuze o čínských skútrech bez rozlišení kubatury.

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 02 říj 2008, 19:13

:D :D :D :D :D :D jasně soudruhu, budeme hlasovat. Já použiju anonymizer a jsem tu zpět ;)
Pokud mě bloknete přístup, jedině tím potvrdíte to, že tu nikdo nesmí vyjádřit svůj názor, tedy opačný, než má zdejší trio, či kvintet, který tento web "vede". Je mi vás upřímně líto, protože o tomhle motorkářství není ! Dělejte co uznáte za vhodné, ale vězte, že já rozhodně nikomu vykat nebudu. Jsme dospělí a tedy rovnocení, vy máte zkušenosti v motorkách, což já ostatně také, ale já mám kupříkladu zkušenosti v programování, skritovacích jazycích, apod. a taky se nevezu po lidech, kteří se to učí a neumí to. Posuzovat takto kvality člověka je trapné a ubohé. Myslím si, že než tu házet vinu na mě, by nebylo od věci si občas zamést před vlastním prahem...
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Kiwi » 02 říj 2008, 19:53

Hned tvá první věta svědčí o tom, že opravdu potřebuješ dospět. Samozřejmě, že hlasování můžeš oblafnout a obtěžovat svýma provokacema do alelůja. Myslím, že to tady není žádná zkostnatělá struktůra, jak se snažíš některé obvinit, ale myslím, že Rady a další včetně mě, máme naježděno trochu víc a strojů jsme měli asi taky víc a o své zkušenosti motorkářů se tu dělíme. A není pravda, že máme na věci stejný názory, já mám rád Hondy,jinej Burgmany,další nemůže žít bez BMW. Jenže to bys nás musel vidět osobně a ne se tu rozčilovat na fóru nesmyslnýma provokacema. Nikdo ti nebere tvé zkušenosti a vědomosti v programování, já takový rozhodně nemám a proto pojedu za Wičákem, kterej mě naučí věci, který neumím. I o tom je motorkářství. Ty si totiž nenecháš poradit v ničem a je to možná i tím, že ti neměl doma kdo oponovat. Každopádně je zvláštní, že jsi jedinej, kdo tady tak vyšiluje, ostatní se dokážem bavit normálně, tak zkus popřemýšlet, kde je chyba. A to už jsem ti psal, že do nějakýho usedlýho týpka v pantoflích mám daleko. A tohle fórum není o posuzování kvalit někoho, ani jsem si nevšiml žádné hierarchie. Jen tu kecáme o scootech
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod TheWitch » 02 říj 2008, 20:02

A proč si před vlastním prahem nezameteš sám???!! Tobě by milej šampónku prospěla vojna!! Tam platilo, že za blbý kecy každej dostane a jak to tak vidím, tak s tou tvojí schopností nasírat lidi bys měl deku každej den místo večerníčku!! Nikdy bych si nemyslel, že bych tady někomu řekl něco takovýho, ale buď se prosím tě začni chovat normálně nebo sem už fakt nelez!! A pokud chceš žvatlat něco o soudružství, kvintetech a kvalitách lidí, tak si ve vlastním profilu projdi všechny svoje příspěvky! Jestli ti ani potom nedojde proč se po tobě všichni vozej, tak si rychle sežeň psychoanalytika, protože to už je s tebou fakt zlý!! Uvědom si, že i tady každej začínal s čistým štítem a od čeho si ho kdo zasere je pouze na něm!!

Kiw: Hmmm??? BéEmWééé..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: B)
http://www.thewitch.estranky.cz/ mluvící kost: 773 101 957
Uživatelský avatar
TheWitch

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1140
Registrován: 28 zář 2007, 10:49
Bydliště: Kroměříž
Skútr / moto: KačenkaIII. (Yamaha Majesty 250:)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Kiwi » 02 říj 2008, 20:12

Honda! a já říkám, že nejkrásnější maxík je Silverwing! B) no a teď se dívám, že jsme jelenovi za*rali vlákno, jelene promiň :D
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod MP » 03 říj 2008, 01:05

[quote=jel.en]Ahoj, určitě tu nejsme dva, kdo tenhle pekelnej Čínskej stroj má... Zajímalo by mně jaký kdo má zkušenosti, poruchy a vylepšení.
Nechci to tahat do jinejch témat a časem sem dám i moje poznatky.
Tak pokud má někdo nějakou zkzšenost sem s ní ;)[/quote]

Jen bych chtěl připomenout o čem vlastně měla být tato diskuze ... neříkám že teď není zajímavá , už ji pár dnů sleduji a začínám si dělat obrázek .... ale abych ho dotvořil , potřeboval bych se setkat se všemi zůčastněnými z posledních příspěvků ... Witch , Rady , Kiwi ...ty už jsem poznal , a sdílím jejich názory ... a přesto že jsem stejně jao Daelimek z Třebíče tak jeho míjím jen na skůtru nebo v autě ( jestli tedy máš na XORu v parkovačkách modrý žárovk , modrou helmu a bundu s kapucí lemovanou nějakou kožešinou , a jseš k zahlídnutí před ZMVŠ ) ... ale podle tvých příspěvků ti musím říct ( sorry spoluobčane z Třebíče ) že jsi pěkně zmanipulován čínsko-korejskou propagandou a la Milostný , a opravdu si v mnoha příspěvcích protiřečíš . Jinak samozřejmě nic proti Tobě , ani nikomu jinému kdo si svobodně zvolil koupit čínskej výrobek . Já jsem se taky svobodně rozhodl koupit radši jetou osvědčenou japonskou značku ( Majesty , Burgman ) než funglovku z Pekingu ... i když to není šestpade , tak mým požadavkům vyhovuje na minimálně 100% , stejně jako tobě kdysi Yuki Rallye ( nebo co to bylo ) a teď XOR ...
Tak se pls držme tématu.
Naposledy upravil MP dne 03 říj 2008, 01:07, celkově upraveno 1
Aktuálně Honda XL 600 V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Exskůtry - Majesty 250 DX , Suzuki Burgman 400 , Silver Wing 600
Uživatelský avatar
MP

1500+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 1530
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Su z Třebíča, Vysočina - drsnej kraj, drsní lidi, tak to jsme my.
Skútr / moto: Honda XL 600V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod jel.en » 11 říj 2008, 10:37

Koukám že člověk si vyrazí na 10 dní ke slaný vodě a tady se strhne zajímavá diskuze.Nezbejvá mi než poděkovt všem přispívajícím,za odklon od tématu.Opravdu dík :(

Když už jste se rozepsaly o kvalitách a přednostech značek vs.neznaček, tak mám taky jeden poznatek.Moc jsem toho nepojezdil (Kentoya ZOOM 5O 4T, Kentoya XOR125, Yamaha Majesty125, Gilera Runner 200WXR, Gilera Nexus a pak jsem osedlal taky pár motorek), ale to ježdění mám rád...Pořadí v závorce sem dal podle spokojenosti i když sem trochu váhal kam mám dát XOR jesli před nebo za Yamahu a to jen z důvodů, jaký s tou ojetinnou mněl kámoš problémy.Jinak jezdila mnohem líp :)
Když sem si skútra kupoval, tak jsem o tom nevěděl nic a na žádný fóra nelez.Jen sem chtěl nějaký levný, fungl nový přibližovadlo, jak se tak řiká okolo komína.Původně to mněla bejt Kentoya ZOOM 5O 4T.Jenže se mi to tak nějak postupem času rozleželo v hlavě a hlavně se mi strašně líbil XOR.Jenže těch peněz za Čínu se mi zdálo fakt dost.Nakonec sem se přeci jen plácnul přes kapsu a na ježdění okolo komína koupil to co mám teť.Až potom po nějaký době jsem si uvědomil fatální chybu :rolleyes: Že to nemám jen kolem komína, ale na vyjížďky (v životě bych neřek, že kolonu budu brzdit až do Germánie :D ). Do tý doby mi to v pohodě stačilo, ale až při těch pár vyjížďkách s lidma tady z fóra se ukázala dejchavičnost mího ČÍNSKÝHO skútra.Docela mně štve, že s váma nemůžu jezdit víc, protože vás brzdim.Nehodlám tady zatracovat ani obhajovat ten kterej stroj (kromně toho co má bery.l a nechce mi ho necht za pade :D :D :D :D)
Pro mně je důležitý jen to: ŽE RÁD JEZDIM NA SKÚTRU-MÁM TO JAKO KONÍČKA! JE TU DOBRÁ PARTA LIDÍ, KTERÝ BYCH BEZ TOHO NEPOZNAL...PROSTĚ MÁM TO CO MÁM! Klidně pište že stojí za h..no.To já vim taky.Ale nebudu tu proto sklánět hlavu a ani nikoho urážet.Vim co mám, sem s tim až na ty kobyly a čínský drobný nemoci spokojenej.Nebudu kůli tomu že vám nestačim kupovat něco jineho.Těch peněz fakt moc nemám.Proto jsem založil tohle vlákno aby mi někdo poradil co odstranit nebo poštelovat ;) Na co dát pozor a podobně.

PS:Jinak sem rád že některý z vás znám osobně (víc jsem vás poznat nestihl).Jste bezva parta nadšenců ;)

(prosím o to aby se žádnej z předchozích přísěvků nemazal i když jsou některé opravdu mimo mísu :cyclops: :stare: :D :D :D :D :D )
Naposledy upravil jel.en dne 12 říj 2008, 19:43, celkově upraveno 1
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 24 led 2009, 16:31

Tak, je něco nového ??? Můj odpočívá v teplém a suchém sklepě a už se nemůžu dočkat jara, nyní vybírám novou helmu a zalíbila se mi otevírací Nolanka..na horká léta ideálním, je to jakoby integrálka, ale dá se otevřít jakoby jak kokos...
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod jel.en » 13 úno 2009, 20:32

u mně dobrý...
čekám na příhodný počasí aby skútřisko navštívilo doktora.Připravit na sezónu a pak jen jezdit a jezdit.Už se nemůžu dočkat na spoustu srazů a vyjížděk s kamarády.
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 08 bře 2009, 14:34

Tak jsem nějak začal trošku přemýšlet nad lehkým tuningem. Kontraska, válečky apod. Má někdo zkušenosti s tímto ?? :)
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod bery.l » 08 bře 2009, 18:15

Jo tunink,tak to asi udelas svimu milackovy smrt.
Uživatelský avatar
bery.l

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 321
Registrován: 03 srp 2008, 22:07
Bydliště: Košetice, Praha TEL:777 102 676
Skútr / moto: GIlera GP800,HUSGVARNA TE410E
Tuning / úpravy: leo vince

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod jel.en » 08 bře 2009, 18:50

Se mi zdá že seš nákej chytrej :evil: Kdybych věděl že si na tom nejel,počastoval bych tě sprostejma slovama :lol: Ale jelikož si to "řídil" tak ti musim dát za pravdu protože víš o čem mluvíš. :cry:

to Daelimek :sveho času sem o tom taky uvažoval,nakonec sem dospěl k názoru že dokud to jezdí jak má, nemá cenu se v tom šťourat.Snad by se vyplatil jinej varec.Otázka je jakej by tam pasoval a kolik by ta sranda stála :?:

http://www.scootland.cz/zbozi/j-costa-v ... a-gy6-125/
http://www.scootland.cz/zbozi/malossi-v ... -multivar/
http://www.scootland.cz/zbozi/naraku-va ... axi-speed/

všechno je to na motory GY6 ale nikde nejni napsáno že je to pro motor QJ153QMI-3 takže je to stejně sázka do loterie :roll:
Naposledy upravil KYBLOS dne 06 říj 2013, 18:40, celkově upraveno 2
Důvod: Citace posledního příspěvku
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Daelimek » 12 bře 2009, 16:10

Náražky nehodlám řešit, k věci. Píši si s docela hodně lidmi, kteří XORy mají, jeden kluk ho má kompletně překopaný. Říkal, že už samotný laďák neskutečně pomohl, osobně mi výkon stačí, jen mi vadí, že mimo město se tento skútřík moc použít nedá..s kámošem mám letos v plánu Slovensko a možná i něco dále, problém není na rovince či z kopce, tam upaluji i stovkou, ovšem jak příjde kopec, jedu 50-60 a to je docela nepříjemné a kolikrát i nebezpečné. Osobně nevidím špatnost v tom, zkusit číny trošku natunit. Nebojím se, že by to skútr nevydržel, ta kvalita se opravdu hodně posunula..
Jak kvalitní je ten varec od Naraku ? Nejdříve bych chtěl zkusit asi ten laďáček, pak možná i válečky, zda to pomůže..kompletní předělávku si musím promyslet. a to hlavně z finančního hlediska, aby se taková úprava vyplatila a výstup byl odpovídající ceně vstupu..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Marios » 12 bře 2009, 18:28

Jo ten ladák ti pomůže dost ,budeš překvapenej ,jak jsme ho dali na CPI Popcorn tak to jelo jako ďas.ale musíš to poladit válečkama jak dáš laďák. :wink:
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod jel.en » 12 bře 2009, 19:09

Já osobně sem toho názoru začít s variátorem.Je to nejnamáhanější součást skútru.Ve 20-ti tis. v něm bude taková drážka (podle rychlosti kterou nejvíc jezdíš), že se budeš divit, že to přes ní vůbec přeleze :( Rozdíl cen těch varců kteý sem tam dával je dost velkej.nejhorší je že ten první a třetí tu pořádně nikdo nezná.
Vejfuk bych pořešil až potom.Jenže je tady pořád no negativum.Strašák zvanej spotřeba. :!: :?:
Jsem despota a ignorant...
Jo a taky mi lidi dost často říkají že jsem.... Ehm... Něco co je dolejc pod pupíkem :-D :-p
jel.en

1500+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 1928
Registrován: 02 úno 2007, 18:01

Re: Generic by Kentoya XOR 125 - zkušenosti atd.

Příspěvekod Marios » 12 bře 2009, 19:27

jelen co řešíš spotřebu ????? :shock: :shock: :shock:
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

PředchozíDalší

Zpět na Čínské skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků