Variátor Hebo next generation - jiný talířek?

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Variátor Hebo next generation - jiný talířek?

Příspěvekod Homoki » 16 dub 2009, 17:01

Zdarec. Mám Variátor Hebo next generation s komplet příslušenstvím. Akorát vnitřní průměr toho příklopného talířku je menší, než mám průměr kliky. Mám teda dotaz, zda na variátor může mít vliv, když tam nechám ten příklopnej talířek z původního seriovýho variátoru? Nebo jestli mám do toho talířku od Heba vyvrtat větší otvor a dát ho tam? Ptám se proto, protože když jsem dal variátor Hebol, skoro žádnej rozdíl ani po naladění nenastal a motor se chová spíš hůř než líp.
Homoki

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 52
Registrován: 20 dub 2008, 20:29
Bydliště: Liberec City

Re: variátor Hebo next generation, jiný talířek?

Příspěvekod KYBLOS » 20 dub 2009, 19:45

No já nemám varec od Heba, takže s jeho montáží zkušenost nemám, ale nechápu jak může mít něco co je součástí toho varce menší průměr, než je klika. Myslíš asi ten otvor přítlačnýho talířku varce, který se nasouvá na kliku. To si nějak teď kupoval, ten Hebo varec? Jde mi o to jestli je ten varec stopro do tvýho motoru. Máš motor firmy Derbi, nebo už motor Piaggio? To je totiž při objednávání zcela jistě důležitý uvést, aby to prodávající věděl. Uvedls to? Protože jestli ne, tak je možný, že ti byl dodán varec do jinýho motoru. Někdy je u toho výrobku přímo napsáno na který je to motor, ale třeba u scootland.cz to musíš zadat ve výběrovým menu tj. do 03, nebo od 03. Jinak sériovej přítlačnej talířek samo patří k sériovýmu varci a ne do varce tuningového od jiný firmy. 8)
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků