Peugeot Viva 50 - zkušenosti, rady atd...

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Peugeot Viva 50 - zkušenosti, rady atd...

Příspěvekod Euforak » 01 bře 2011, 21:55

Ahoj lidi,

tak já vznesu opět další z mnoha zdejších dotazů na skútřík..

Jezdím každý den do práce a situace je nyní taková, že si musím/chci pořídit skútřík na pojezd. Je to vzdálenost 14km tam a 14 zpátky... Samozřejmě bych si občas popojel i trochu dál,nebo jen tak :)

Nejvíce se mi zamlouvá tento model http://www.peugeot.scooters.cz/vivacity ... icke-info/

Co si o něm myslíte? Chci do toho dát cca 30-40 tisíc. Jde taky o to, jak u něj zvýšit výkon/rychlost ze udávaných 45km/h. Moc tomu nerozumím, tak jestli o tom někdo ví víc?

Všem moc děkuju za jakékoliv info. 8)
Euforak

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 10
Registrován: 01 bře 2011, 21:45

Re: Peugeot Viva 50

Příspěvekod Untewasseman » 18 dub 2011, 18:21

Zdar Euforaku,
Na Vivacity (old) kroutim ctvrtou sezonu - u nas pod horama uspesne nalitano 15.000km a zatim plna spokojenost... :)
Kupoval jsem ho novy, menil valecky a az ted na 15tkm prisla vymena variatoru... Zadne upravy nemam, jen otevreny - variator + pruzina Malossi , vyfuk je porad se slepym kolenem... Ale lita statecne - s vetrem v zadech atakuju 70 ... :D
Novy model uz nestoji 50 a ma misto pod riditky na helmu... Ale me se stejne vic libi ten "stary"...
Je to spolehlivy delnik, s klidnym svedomim muzu jen doporucit!
Vitr ve vlasech... (-: ........ Radek...27.400km
Uživatelský avatar
Untewasseman

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 80
Registrován: 21 lis 2010, 01:17
Bydliště: Rtyně v Podkrkonoší
Skútr / moto: Honda PCX , Peugeot Vivacity 50
Tuning / úpravy: Vyhřívané gripy, zadní kufr Givi E300b, vyšší plexi Ermax +10cm, boční brašny, hodiny Moto Detail


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků