Hebo řemen a Hebo varec s využitím potenciálu na 100 % ?

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Hebo řemen a Hebo varec s využitím potenciálu na 100 % ?

Příspěvekod Homoki » 02 dub 2009, 22:15

Mám na svém scootu (Derbi Atlantis 2001 Minarelli) variátor Hebo Next Generation a originál řemen z výroby. Ten řemen má zasebou 8000 KM, takže chci koupit novej. Zaujalo mě, když jsem koukal po novém řemenu na scooter-tunning( http://www.vltava2000.cz/scooter-tuning ... mentID=456 ) :" Za zmínku stojí hlavně speciální řemen pro Minarelli motor s použítím Hebo variátoru, tento řemen je o malinko delší, takže potenciál variátoru může být využít na 100%." CO si o tom myslíte? Mám do něho jít když mam ten varec, nebo mám radši koupit řemen od Mallosi? Díky za rady a návody.
Homoki

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 52
Registrován: 20 dub 2008, 20:29
Bydliště: Liberec City

Re: Hebo řemen a Hebo varec s využitím potenciálu na 100 % ?

Příspěvekod KYBLOS » 03 dub 2009, 06:05

No já bych řekl, že to můžeš zkusit ne? 735 peněz není zas tak strašný, když nemusíš kupovat ten Hebo varec, páč ho už máš. Pak zjistíš jestli to fakt v něčem pomohlo no. Já neporadím, páč já mám už motor Piaggio a mám varec od Malossi, řemen od Polini. Jenom sem chtěl napsat - proč nekoupit jedno, když už druhý máš a teprve když jsou ty dvě věci spolu, tak to má mít výsledek. 8) Aspoň podle toho co tam píšou.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Hebo řemen a Hebo varec s využitím potenciálu na 100 % ?

Příspěvekod Homoki » 03 dub 2009, 08:23

Ok, půjdu do toho a pak dám report jaký to je.
Homoki

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 52
Registrován: 20 dub 2008, 20:29
Bydliště: Liberec City


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků