Aprilia SR 50 - výměna řemenu

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Aprilia SR 50 - výměna řemenu

Příspěvekod tovarnikpan » 07 črc 2009, 14:04

čau,

koupil jsem tenhle stroj a dosloužil mi řemen. jsem naprostej začátečník a potřeboval bych poradit, jak se mění....tzn. jestli pouze v servisu, nebo to zvládnu i já svépomocí :-)

dík
tovarnikpan

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 06 črc 2009, 19:13
Skútr / moto: aprilia sr 50

Re: aprilia sr 50 - výměna řemenu

Příspěvekod Namicek » 07 črc 2009, 14:31

zvládneš to klidně sám koukni na http://www.scootland.cz/scooter-tuning- ... za-krokem/ postup stejný akorát vyměníš řemen, kdyby byl dotaz tak přes SZ(soukr. zpráva)
Namicek

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 69
Registrován: 26 črc 2008, 15:46

Re: aprilia sr 50 - výměna řemenu

Příspěvekod jardaslavonice » 07 črc 2009, 21:35

zrovna se mi válí jeden řemen doma i s přední parabolou na sr ditech (03) tak kdybys měl zájem se mužem dohodnout.řemen i parabolu jsem nafotil.parabolu jsem měnil asi po pul roce z duvodu lepší svítivosti tak originál mi zbyl.samozřejme neporušen i se žárovkama.řemen jsem kupoval v ab shopu u kluku.puvodně jsem měl objednaný jiný ale dlouho jsem čekal tak jsem si jel pro něj do prahy a druhej den mi přišel tak jsem je zdrbal do telefonu a hned se mi ulevilo.to bylo někdy na v letě a na podzim jsem prodal aprilku a koupil maxika.od tý doby se mi to válí doma.stačí poslat mail a pošlu ti fotky abys byl trochu v obraze.odkud jsi?
Uživatelský avatar
jardaslavonice

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 209
Registrován: 29 pro 2008, 22:26
Bydliště: Slavonice 728950720
Skútr / moto: babeta 650 od pana Suzukiho
Tuning / úpravy: něco menšího se tam určitě najde jako lauf, xenony,maxia 3 apod.

Re: aprilia sr 50 - výměna řemenu

Příspěvekod tovarnikpan » 08 črc 2009, 07:46

díky moc za návod!

přesně něco takovýho jsem hledal. tohle mi moc pomůže. vrhnu se na to hned jak bude trošku času. jinak jardovi děkuju za ochotu, náhradní řemen mám. jsem z daleka, ale na začátku srpna jedu na vodu do jižních Čech, tak bychom se domluvit mohli :-)

ještě jednou moc dík!
tovarnikpan

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 06 črc 2009, 19:13
Skútr / moto: aprilia sr 50


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků