Tlamy, držkopády apod. - už jste se někdy vymlátili?

Diskuze o čemkoli.

Tlamy, držkopády apod. - už jste se někdy vymlátili?

Příspěvekod apear » 12 úno 2007, 14:12

Zdravím všechny.

Muj přechod z 50 na 125 nese moje okolí nějak blbě. Nadávají mi do dárců orgánů a tak podobně. Nemůžu je přesvědčit, že jsem v provozu na tý 50 kvůli nízký rychlosti (jede mi to 70) méněcenej a že rezerva v rychlosti přinese vyšší bezpečnost. Argument že do 5ti let bude jezdit v Praze stejný počet motorek jako aut, taky nějak nezabírá (byl jsem loni na podzim v Miláně, zima jak v psírně a skútraři se rojili jako diví - myslím že to k nám taky dorazí, koho baví stát v zácpě?)

V téhle souvislosti se chci zeptat na vaše názory na bezpečnost ježdění na strojích do 200 a na vaše padací zážitky....

Nechť naše orgány zestárnou spolu s námi ;)
apear

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 20
Registrován: 08 úno 2007, 10:26
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 250 ST

Příspěvekod martanana » 12 úno 2007, 14:16

muj "padaci " zážitek je bohuzel nepublikovatelny.. ale jsem tady.. tudiž jsem to prezila :) ale následky v podobě silničního lišeje mi jen tak asi nezmizi :) takže.. jezdim pomalu.. ale jistě ;)
.. a bude líp :-))
Uživatelský avatar
martanana

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 119
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: piaggio nrg 50

Příspěvekod apear » 12 úno 2007, 14:19

Jak nepublikovatelný...??? ;)

Papír (a monitor) snese všechno :D
apear

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 20
Registrován: 08 úno 2007, 10:26
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 250 ST

Příspěvekod petridas » 12 úno 2007, 14:24

no na scootru zatim nic /tuk tuk tuk/ autem jen tak lehce kdyz se mi prevratil hrnec z obedem no a ja sem ho narovnaval ale volant sem uz nenarovnal a uz sem byl ve skarpe no ze skodovky byl srot ! no a podruhe kdyz sem jel v zime koupit nove gumy a v zatacce sem jel rovne a uz sem byl v traktoru .skodovka -srot nno ale aspon sem usetril za gumy :D
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod martanana » 12 úno 2007, 14:27

proste si tady nebudu kazit image :) šikovný holky ;)
.. a bude líp :-))
Uživatelský avatar
martanana

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 119
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: piaggio nrg 50

Příspěvekod Tomulátor » 12 úno 2007, 14:59

Když mi jednou nedala Š 120 přednost a vjel mi do silnice z místa, kde měl ze své strany stopku a já jel po hlavní, mastil jsem to na Simsonu, přelítl jsem tu Škodinu jak Superman. Je fakt, že Simson vypadal jak minibike a já jsem si vyrazil akorát zub, vykloubil zápěstí a pořídil si zdařilej silniční lišej, tak jsem možná měl štěstí, že jsem jel na 50ce a né třeba na 200ovce, pač bych tam jel asi rychleji. :rolleyes:
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Příspěvekod skopi » 12 úno 2007, 16:49

Co to je silnicni lisej?? Jeste neznam, 2x byl naznak padu, na vine byl technicky stav (poloprazdna predni pneu) a pisek na silnici. Pad nebyl a ani ho neplanuju. Kdyz tak jenom bourat (byt bouran).

Cest S.
Benelli Velvet 150 - stavba

Válec Top Performance 160 ccm
skopi

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 177
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň - Radčice
Skútr / moto: Benelli Velvet 150

Příspěvekod apear » 12 úno 2007, 20:24

[quote=skopi]Co to je silnicni lisej?? Jeste neznam
Cest S.[/quote]

:D :D Tak tohle je dobrá odpověď. Skútrař co neví co to je silniční lišej - je vidět že až tak nebezpečný to motorkaření neni.

Silniční lišej je to co se ti vyrazí na těle, když ho dostatečně šoupeš po asfaltu. Mutace: škvárový lišej, kdy ještě půl roku dloubeš z kůže zarostlý kamínky, nebo taky maštěný silniční lišej - když sebou šlehneš na olejový skvrně - ten je obvzlášť chutný a to byl jen pád z kola....
apear

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 20
Registrován: 08 úno 2007, 10:26
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 250 ST

Příspěvekod Cpujky » 10 bře 2007, 13:40

Tak jsem to dnes poprve polozil za jizdy (pred tim mi spadl skutr ze stojanu).
Jedu si tak do Kauflandu ve F-M a na parkovisti v garazi jsem nechtel zabirat flek autum,takjsem to chtel pichnoout jak jsou koa...pred nima je par mist pro vozickare...tak tak jedu cca 5-10 km (spise tech 5)a prave zatacim na to misto a podjelo mi predni kolo. Na tom miste za celou dobu asi nikdo neparkoval a byl tam fakt drsny nanos prachu...tak jsem si ujel 1-2 metry po boku a koukam na to a je to dost podrene...ficim dom,oplachnu ten prach a vidim ze to zas tak spatne neni,ale uz to neni jako nove :-(

Davejte si lidi bacha v podzemnich garazich,pac ten beton kdyz je na tom prach KURE..SKY klouze!!!
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod freerider » 10 bře 2007, 16:51

tak to jsi mi Cpujky naběhl na ránu. Jedu si v létě z Hypernovy z podzemních garážích, zkoušel jsem drifty před zatáčkama, docela to šlo, potom i drifty z výjezdu( moc to nešlo malej výkon ale nějaký byli) řikám si že pojedu už pryč, poslední zatáčka tak si řikám tohle bude stát za to, zmáčknu zadní brzku a ležím. Smekavý povrch, možná asi i prach a ležím dole. Ještě že to nebylo na asfaltu ale na tom kluzkým hnusu takže se scooter skoro nikde nepoškrábal, já celý špinavý záda a odřený rukavice jak jsem se tam válel.
apear: tak to mi rodiče taky řikaj že nebude žádnej tuning že bych se na tom zabil. Když jsem si koupil válec tak docela kloukali že jsme se zbláznil ale do nadělaj. Do scooteru mi pořád kecaj že je to vyhazování peněz ale mě to baví.
Piaggio NRG AC Hebo alu I, Yasuni scooter R, Motoforce racing, C4, dellorto 21 black, varec Hebo, kevlar řemen, vložka Malossi, vylepšený airbox, černá kontrastka, teploměr Koso II, tryska 88, diody na masce, dělá se nádech na chlazení http://www.nrg.tym.cz
freerider

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 44
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Pardubice
Skútr / moto: Piaggio NRG 50
Tuning / úpravy: Modrý led diody,laďák ten musí b

Příspěvekod apear » 13 bře 2007, 14:49

Jóóóó, kdyby tohle bylo to nejhorší co mě potká tak bych to bral. Včera jsem byl poprvé doopravdy otestovat mýho novýho leonarda 125. Když jsem si to mastil kolem 110 tak jsem si říkal že teď se vymáznout, tak je to jasný JIP v horším případě rovnou RIP....

freerider: rodiče jsou v poho - ti nic nenadělaj. Daleko horší je skoromanželka :D
apear

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 20
Registrován: 08 úno 2007, 10:26
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 250 ST

Příspěvekod Cpujky » 13 bře 2007, 18:57

[quote=apear]Jóóóó, kdyby tohle bylo to nejhorší co mě potká tak bych to bral. Včera jsem byl poprvé doopravdy otestovat mýho novýho leonarda 125. Když jsem si to mastil kolem 110 tak jsem si říkal že teď se vymáznout, tak je to jasný JIP v horším případě rovnou RIP....

freerider: rodiče jsou v poho - ti nic nenadělaj. Daleko horší je skoromanželka :D[/quote]

Jo muzu potvrdit.Chci si koupit Maxika za MOJE penize a skoromanzelka mi rika ze to nedovoli :p
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod Jarda » 17 bře 2007, 22:30

at usetris tak ti prispeju ne?abych mohla jezdit s tebou.tak jsi to myslel?doufam ze jo.pokud ne tak si z toho nic nedelej kup maxika parkrat ji vem sebou na vylet a pokud ma srdce na svym miste tak zmekne.na druhou stranu neni na to se odreagovat na motce.neznam jinej zpusob.samozrejme mimo zimni obdobi.tak pak dej vedet co tva skoro-polovicka.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod dbar » 18 bře 2007, 00:15

tak vy měn skoromanželku za toho maxíka a budeš mít klid . ;)
BURGMAN 650
INTRUDER M1800R
Uživatelský avatar
dbar

1000+
 
Reputace: 11
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: OSTRAVA
Skútr / moto: SUZUKI BURGMAN AN 650 , SUZUKI INTRUDER M1800R

Příspěvekod supr.tomo » 18 bře 2007, 09:31

já jsem zas nezvlád zatáčku, bylo to přesně před rokem, měl sem mojeho prvního skutra Yamahu Majesty 125 (porad ji mam), bylo mi jeste 16. poprvi jsem s nim jezdil po vesnici, ale hned druhej den sem se vydal na menší sraz, já a 3 skutraři. bylo to vejlet skoro na 200km... když jsme se vraceli tak jsem jel nějak moc rychle do zatáčky a už jsme ji nevybral a skončil ve škarpě. měl jsem jen odřenou helmu jinak nic ale odnes to celej poškrábanej bok skutra, a nejvíc mě štvalo že měl asi 3 dny starou metalízu, uplně jak novej byl :cyclops: bylo to i tim že sem ještě neměl v pořádku přední brzdu, brzdil sem zadní bubnovkou a to nebrzdí moc dobře.
takže ze začátku jezdit opatrně než si na většího skutra zvykneš...od tý doby jsem během 4 měsíců najezdil 7 tisíc km a bez problému :D
Uživatelský avatar
supr.tomo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 415
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Mělník
Skútr / moto: Yamaha Majesty 125
Tuning / úpravy: Variátor Malossi Multivar

Další

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků