Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Diskuze o čemkoli.

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod Cpujky » 23 led 2007, 01:15

no tak ja se poradne kouknul i na autoskoly u nas a kupodivu, i u nas si muzu delat ridicak:)

Z Brna mam strach, pac se bude porad jezdit jen po meste a i pristup komisaru bude asi volnejsi nez u nas na malem meste (61 tisic :p),ale to bych si musel brat dovolenou,pac o vikendu asi teoreticka vyuka neni :(

Jeste otazecka, kdyz delam kurs Acka (a uz mam B), je treba chodit na teoreticke hodiny atd? Nebo teoreticky staci udelat jizdy,zopaknout si pravidla a jit rovnou na test?

Jinak K3 je velice levna - o 1000 levneji (ale tam asi neni cena zkousky co?)
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod David_D » 23 led 2007, 01:23

co se tyce teoreticke vyuky, zalezi na kazde autoskole jak se k tomu stavi, nekde je jim jedno jestli umis nebo ne a jak dopadnes u zkousek, nekde trvaji na tom abys alespon jednou za cas prisel a napsal test nanecisto aby bylo videt jak ses na tom. Tyhle teoreticky hodiny jsou dulezity pro cloveka kterej dela prvni ridicak, ale pro Tebe kdyz uz mas na auto nebo aspon malyho fichtla je to podle me zbytecne, povinne musis absolvovat jen kurz prvni pomoci. Navic tyhle novy testy sou uplne pro decka, za pul dne se je naucis jako nic.

Myslim ze nebude problem domluvit se v autoskole ze teorii budes vynechavat.

To s K3 a cenou nevim, zkus prozkoumat web, pripadne zavolat..
Naposledy upravil David_D dne 23 led 2007, 01:25, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
David_D

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 152
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: YAMAHA MAJESTY 250, 1998, 60tis km
Tuning / úpravy: vyšší plexi zn. home-made

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod roman.mara » 23 led 2007, 08:07

[quote=David_D]>roman.mara: rekl bych ze na venkove jsou autoskoly vzornejsi, pac tam kdyz budes svine, lidi si to reknou. Navic zakazniku tam neni nazbyt.

Ve meste je hafo studentu kteri nemaji moznost delat autoskolu doma po vikendech, a na tom brnensky autoskoly vydelavaj..

ta autoškola byla na Kladně, ale pravda proti Brnu jsme vesnice ;) :D :D

B)
Honda CB SevenFifty

členem Scooter clubu KMK telefon: 724775546
Uživatelský avatar
roman.mara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 948
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hostouň u Prahy
Skútr / moto: Honda CB SevenFifty
Tuning / úpravy: dva super laďáčky

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod Daelimek » 23 led 2007, 14:11

Já měl A1 a když jsem si dělal papíry na auto,musel jsem absolvovat i teorii,a to sice půlku,takže pokud je tam psáno nějakých 28 hodin teorie tak já jsem mohl odchodit jen 14,ale odchodil jsem všechny protože autoškola to byla v pohodě a byla tam sranda,měli jsme tam manželský púár,kteří spolu učili takže to byla paráda,super přístup,a výborná auta,třeba pežot 206 HDI a já jsem osobně preferoval fábii 1,9 SDI,to jelo samo....
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod Cpujky » 23 led 2007, 14:20

Jo to je presne to co mam na mysli...takovy rodinny pristup (vseichni jsou jedna velka rodina a taky se tak k sobe chovaji),ale co kdyz zijes (chodis do skoly a prace)200kilaku daleko...taky jsem tak delal Bcko.
V Brne mam strach, ze by se se mnou zachazelo jako s veci a ne jako s clovekem (nevim, mozna Brnenskym autoskolam krivdim).
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod Daelimek » 23 led 2007, 19:25

No u nás ve městě (cca 40.tis. obyv.) je to také strašná konkurence,je tu moc autoškol a každoročně přibyde min. jedna nová,je to hrozné,ale ač je to k neuvěření,lidé stále slyší na cenu a je jim jedno že budou jezdit ve škodovce 120-cítce a s nervozním instruktorem,kterýmu manželka měsíc nedala.Já si připlatil,za skupinu B jsem tu dal 7500,- a ůbec toho nelituji byť zde jsou i levnější.Jezdíl jsem se super autem a se super instruktory,vůbec nejlepší je pokud je autoškola rodinná záležitost as nejlepší je pokud tam je jako instruktorka i žena,je to prostě lepší,já jsem sice už i dříve uměl řídit,ale vím jaký tam byly i holky a to si pamatuji že když jedna měla jízdy ve Felicii,tak mi paní instruktorka říkala,že řadila řadila a najednou jí zůstala řadící páka v ruce...naopak znám od známých i atoškoly,kde jakmile auto vytočíte ke 3000 ot/min. instruktor vás míní přerazit,že mu níčíte auto...u autoškoly bych nešetřil a šel do té nejkvalitnější,je to přece jen jednou za život!!!
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod Cpujky » 23 led 2007, 22:58

Teda pokud nenasbiras 12 nebo 18 bodu :D jinak souhlas.

Se mi zda ale divne ze je tu na foru jen jeden "brnak". Prece vas tu musi byt fura, tak piste kde kdo delal autoskolu a jak jste s tim byli spokojeni...diky :p
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod slapky » 23 led 2007, 23:18

Jo,Cpujky,brňaci by se našli,jen dělali autoškolu v dobách kdy majitel Jawy 350 byl největší frajer v okolí :stare:!
Myslím,že tvůj byl názor,že jezdit autoškolou po Brně bys nechtěl (možná nebyl tvůj,už nevím).Samozřejmě, v Brně budou asi kurzy dražší :o.Ale já jsem byl naopak rád,že po Brně jezdím.Naučil jsem se tak znát město a pohybovat se v tehdejším "městském provozu" autem.Samozřejmě,že město změnilo tvář,ale i když třeba ten tunel tam dříve nebyl,vím bobře kde jsem a kudy asi mám směřovat k cíli.Takže v tom bych spatřoval výhodu absolvování autoškoly v Brně.Jenže ty asi v Brně nezakotvíš v budoucnu,tak je tento názor pro tebe asi pasé.
Nehleď stále jen dopředu!
Ohlédni se někdy také vzad,...

mobil: 608 423 077
Uživatelský avatar
slapky

1500+
 
Reputace: 31
Příspěvky: 1875
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Šlapanice
Skútr / moto: Yamaha majesty 250 + Suzuki Burgman AN 650

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod Cpujky » 24 led 2007, 12:06

No na par let tu urcite zakotvim. Jinak jsem frajer na Simson skutru :p Po Brne se jiz 2,5 roku pohybuju (na jednostopem vozidle)takze nemam problem s provozem (az na to ze jsem byl malem 3x mrtvy-nechci krivdit slecnam a zenam,ale vzdy byly za volantem zenske :D). Spis mi jde o pristup jednotlivych autoskol a magistratu. Mam jeste na rozhodnuti tak 1-2 mesice...
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod slapky » 24 led 2007, 15:46

Ať se ti,Cpujky,daří :rolleyes:!
Nehleď stále jen dopředu!
Ohlédni se někdy také vzad,...

mobil: 608 423 077
Uživatelský avatar
slapky

1500+
 
Reputace: 31
Příspěvky: 1875
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Šlapanice
Skútr / moto: Yamaha majesty 250 + Suzuki Burgman AN 650

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod Cpujky » 18 bře 2007, 01:06

Tak v pondeli jedu objet autoskoly a zacnu delat papiry...snad to dopadne dobre...
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod jeeway » 07 čer 2007, 07:09

U koho jsi to nakonec udelal? Ja jsem ted na jare delal A b.o. v autoskole Kubicko v Brne a docela pohodka, protoze zkousky se nedelaly v Brne, ale v Tisnove. Fair pristup, i kdyz tam bylo trochu zmatku, tak muzu doporucit.
Uživatelský avatar
jeeway

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Aprilia Atlantic 500 (2003) a kozi dech Keeway Focus (2005) - na prodej

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod pajaSKUTR » 05 led 2014, 19:52

Zdravím. Vidím že tento topic je už hodně out, tak obnovuju vlákno :oops: .
Chci se zeptat na dobrou autoškolu v Brně. Chci letos udělat A2. Přesedlal jsem z 50 ccm na 250 ccm. Pod přívlastkem "dobrou" si představuju hlavně to, aby začala fungovat co nejdříve. S tím počasím to vypadá dost bledě..kdo ví kdy začně sněžit. I Přez tuhle komplikaci chci autoškolu, kde začínají prostě co nejdříve.
Děkuji za všechny odpovědi. :twisted:
Uživatelský avatar
pajaSKUTR

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 45
Registrován: 06 srp 2013, 16:57
Bydliště: Brno
Skútr / moto: CPI Oliver Sport 50 CCM †, Yamaha Majesty 250
Tuning / úpravy: Malossi multivar, cestovní plexi

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod Uch » 05 led 2014, 20:31

Ahoj Pájo, já půjdu asi k Venclovskýmu, příští týden si tam jdu vyzvednout přihlášku a doufám že budu hned v první jarní vlně :-)
Uch

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 58
Registrován: 01 říj 2013, 12:37
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Piaggio X9 125, Malaguti Spider max 500GT
Tuning / úpravy: Zatím není třeba..

Re: Poradíte dobrou motoškolu v Brně?

Příspěvekod pajaSKUTR » 05 led 2014, 20:40

A máš nějaký doporučení? Co si takhle pokecat?:)... napiš mi prosím na email. Pkaplan1@seznam.cz. Díky.
Uživatelský avatar
pajaSKUTR

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 45
Registrován: 06 srp 2013, 16:57
Bydliště: Brno
Skútr / moto: CPI Oliver Sport 50 CCM †, Yamaha Majesty 250
Tuning / úpravy: Malossi multivar, cestovní plexi

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků