Garáže (nabídka,poptávka) - máte volné park. místo nebo ne?

Diskuze o čemkoli.

Garáže (nabídka,poptávka) - máte volné park. místo nebo ne?

Příspěvekod pavelsr50 » 12 dub 2008, 13:15

Sem prosím pište pokud někdo shání pronájem (nebo i prodej) garáže, nebo jen pokud někdo máte volné místečko.

No a já bych hned začal. Šiklo by se mě jedno místečko v garáži v Brně-Bystrci (nejlépe nahoře u konečné šaliny). :D Aby se tam vešla Aprilka SR50. Prosím pokud někdo máte volno nabídněte. ICQ 212-305-881. Díky
Uživatelský avatar
pavelsr50

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2008, 12:38
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Aprilia SR50 Factory

Příspěvekod dbar » 13 dub 2008, 16:34

já jedno místo v garáži ještě mám ;)
BURGMAN 650
INTRUDER M1800R
Uživatelský avatar
dbar

1000+
 
Reputace: 11
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: OSTRAVA
Skútr / moto: SUZUKI BURGMAN AN 650 , SUZUKI INTRUDER M1800R

Příspěvekod Cpujky » 13 dub 2008, 17:43

[quote=pavelsr50]Sem prosím pište pokud někdo shání pronájem (nebo i prodej) garáže, nebo jen pokud někdo máte volné místečko.

No a já bych hned začal. Šiklo by se mě jedno místečko v garáži v Brně-Bystrci (nejlépe nahoře u konečné šaliny). :D Aby se tam vešla Aprilka SR50. Prosím pokud někdo máte volno nabídněte. ICQ 212-305-881. Díky[/quote]

Ahoj.
Ja v Bstrci parkuju Jazzinu pod plachtou na parkovisti pred panelakem. ze zacatku jsem mel strach,ale po 3/4 roku to vypada dobre (samo tam mam alarm a obcas zamykam kotouc)
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod pavelsr50 » 13 dub 2008, 18:32

[quote=dbar]já jedno místo v garáži ještě mám ;)[/quote]

trochu zruky
Uživatelský avatar
pavelsr50

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2008, 12:38
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Aprilia SR50 Factory

Příspěvekod pavelsr50 » 13 dub 2008, 18:34

[quote=Cpujky][quote=pavelsr50]Sem prosím pište pokud někdo shání pronájem (nebo i prodej) garáže, nebo jen pokud někdo máte volné místečko.

No a já bych hned začal. Šiklo by se mě jedno místečko v garáži v Brně-Bystrci (nejlépe nahoře u konečné šaliny). :D Aby se tam vešla Aprilka SR50. Prosím pokud někdo máte volno nabídněte. ICQ 212-305-881. Díky[/quote]

Ahoj.
Ja v Bstrci parkuju Jazzinu pod plachtou na parkovisti pred panelakem. ze zacatku jsem mel strach,ale po 3/4 roku to vypada dobre (samo tam mam alarm a obcas zamykam kotouc)[/quote]
no ja to zatím mám v kolárně v paneláku, uvidím jak dlouho než někdo začne prudit že to tam nemá co dělat. Tak uvidím
Uživatelský avatar
pavelsr50

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2008, 12:38
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Aprilia SR50 Factory

Příspěvekod Cpujky » 13 dub 2008, 18:43

[quote=pavelsr50][quote=Cpujky][quote=pavelsr50]Sem prosím pište pokud někdo shání pronájem (nebo i prodej) garáže, nebo jen pokud někdo máte volné místečko.

No a já bych hned začal. Šiklo by se mě jedno místečko v garáži v Brně-Bystrci (nejlépe nahoře u konečné šaliny). :D Aby se tam vešla Aprilka SR50. Prosím pokud někdo máte volno nabídněte. ICQ 212-305-881. Díky[/quote]

Ahoj.
Ja v Bstrci parkuju Jazzinu pod plachtou na parkovisti pred panelakem. ze zacatku jsem mel strach,ale po 3/4 roku to vypada dobre (samo tam mam alarm a obcas zamykam kotouc)[/quote]
no ja to zatím mám v kolárně v paneláku, uvidím jak dlouho než někdo začne prudit že to tam nemá co dělat. Tak uvidím[/quote]
Jop u 50tky je to v pohode. Treba kyblos si derbinu parkuje v byte :D
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod KYBLOS » 14 dub 2008, 06:25

Cpujky: Tak tak. Já bych scoota někde ve sklepě ani mít nemohl. To že ho mám v bytě nikomu doposud nevadilo, bohudík, být to ale ve sklepě, mám někoho se stížností denně u dveří. Navíc ve sklepech je takovej bordel, že by se tam nevešel. Ještě k tomu bych měl o něj strach. Sme přeci v čechách no. Jednou sem vlezl do sklepů, večer a uprostřed seděl na zemi ňákej Houmles man a požíral cosi co připomínalo kočku, utekl, ale šel sem za ním a když zalezl do jinejch sklepů otevřenou ventilačkou, zabouchl sem ho tam a zavolal na něj cajty. Něco takovýho volně pobíhat nenechám. B)
Naposledy upravil KYBLOS dne 14 dub 2008, 06:26, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Cpujky » 14 dub 2008, 08:08

[quote=KYBLOS]Cpujky: Tak tak. Já bych scoota někde ve sklepě ani mít nemohl. To že ho mám v bytě nikomu doposud nevadilo, bohudík, být to ale ve sklepě, mám někoho se stížností denně u dveří. Navíc ve sklepech je takovej bordel, že by se tam nevešel. Ještě k tomu bych měl o něj strach. Sme přeci v čechách no. Jednou sem vlezl do sklepů, večer a uprostřed seděl na zemi ňákej Houmles man a požíral cosi co připomínalo kočku, utekl, ale šel sem za ním a když zalezl do jinejch sklepů otevřenou ventilačkou, zabouchl sem ho tam a zavolal na něj cajty. Něco takovýho volně pobíhat nenechám. B)[/quote]
Jasne, kdyz jsem bydlel na kolejich,tak jsem mel taky chut padinu vozit do pokoje pres noc,ale neproslo by to u kolejbaby :)
Tak jsem to parkoval pred kolejema a hned mi to nejaky nenechavy zasmoleny studet ocesal. Jasne, ze dyz je to nekde na sidlisti,tak bych to tam nenechaval,ale pokud je to uplne na okraji mesta (dal uz je jen louka a prehrada)tak to neresim. Rikam si, ze okolo je dost drahych aut,tak nevim proc by meli krast zrovna muj skutr.
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod ohka » 14 dub 2008, 08:59

Honem to Cpujky zaklepej na něco nehořlavého. :)
Zastavte svět, chci vystoupit !
mobil: 608 804 300 , 608 465 787
Uživatelský avatar
ohka

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Albrechtičky
Skútr / moto: MBK Skyliner 250

Příspěvekod Cpujky » 14 dub 2008, 11:31

[quote=ohka]Honem to Cpujky zaklepej na něco nehořlavého. :)[/quote]
Zaklepal :D
Ale stejne, Kolik jezdi stribrnych Jazzu s 290ccm valcem po CR ? Myslim ze odpoved je 1 :D (a zlatych Majesty tu moc taky neni).Takze by to mel chlapec zlodej trosku tezke s prihlasenim. To jsem psal uz i jinde. Ale i tak je treba nenechavcum hazet retezy,kladky a alarmy pod nohy :D
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod pavelsr50 » 18 dub 2008, 07:10

Tak to co jsem očekával se stalo. Večer jdu domů z práce a na výtahu obrovská cedule s nápisem VÝZVA a prej ať si to majitel skůtru ihned dá pryč, že to je proti požárním předpisům a prej lidem vadí že smrdí benzín. No tak dneska jedu kpoupit plachtu a nezbývá mě nic jinýho než se vždycky večer pomodlit aby tam ráno byl....
Uživatelský avatar
pavelsr50

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2008, 12:38
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Aprilia SR50 Factory

Příspěvekod KYBLOS » 18 dub 2008, 07:31

Jo tak to ti nezávidím no :( Lidi sou zmr.... !!! Hlavně nas....., že sami nemají to co máš ty, nebo na to nemají dolary :rolleyes: Jak by řekl tom.boy: Svět je zlej ! B) Vím, že to neodpovídá požárním předpisům. To správně ani jakákoli hořlavina v bytě, takže ředidlo, líh apod. To lidi ale z bytů pryč nedají co?! Šmejdi ! Že jim to smrdí? Zas tak moc scoot nesmrdí, ale jak říkám, záviděj. Bejt tebou poslechnu no, dám to pryč, ale na skoro denním pořádku by bylo, že koupím litr benzínu do plastové láhve a vyleju to na místě, kde je největší pohyb lidí ! Ať si teprve užijou nějakej smrad a požární předpisy :mad: Už od dětské školky mám jedno heslo a tím se řídím: Nedovolíte mi to? Budu se mstít ! Nejspíš důvod proč sem byl ve třech školkách :cyclops:
Naposledy upravil KYBLOS dne 18 dub 2008, 08:11, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Cpujky » 18 dub 2008, 17:43

Jop lidi jsou zli, a myslim ze to nikdy nevymizi. Ale verim, ze ta zavist se bude zmensovat.
Kdyz skutr zakryjes plactou,tak tolik nebude lakat pohledy, klidne si clovek mysli ze je tam treba stara Jawa :)
A i kdyz je nekdo moc zvedaty,tak si tam dej alarm a kdyz poleze pod plachtu,tak se alarm spusti a on utece...
A nebo me napadla dalsi zajimava vec...kup si velky kryty vozik na motorky (nejde videt co je vevnitr) a v tom to parkuj...otazka je, jestli ten vozik nekdo neukradne :D
Naposledy upravil Cpujky dne 18 dub 2008, 17:44, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod pavelsr50 » 18 dub 2008, 22:37

Ty plachty co se prodávaj sou nehořlavý? Mám strach že když to tim překryju, vejfuk je dost horkej aby to nechytlo.
Uživatelský avatar
pavelsr50

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 7
Registrován: 12 dub 2008, 12:38
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Aprilia SR50 Factory

Příspěvekod Cpujky » 18 dub 2008, 22:46

No ja si koupil tu z Lidlu za 399 a ta je docela bytelna. Videl jsem i jednu od Louse,ale ta byla uplne tenka (ale zato lepe skladna). Ta co mam ja je hrubsi dobre pogumovana,takze tomu moc nevadi.Kdyz to prikryvam tak ale davam bacha,pac mam strach,ze by to mohlo chytnout. Kdyz se dostala plachta vrchni casti na vyfuk,tak se ta guma hned chyti (prilepi se) a zacne to smrdet. Kdyz se to dotkne vnitrni stranou (tam guma neni)tak to vypada v pohode,ale i tak tomu moc neverim.Takze kdyz mam horky vyfuk,tak to resim tak, ze to u vyfuku zahnu a chytim do stupacky nebo klamerkou tak aby ten vyfk trosku trcel.
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50


Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků