Honda Tact 50 - zkušenosti

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Honda Tact 50 - zkušenosti

Příspěvekod sebastian.c » 21 dub 2010, 15:24

Máte někdo s tímto skutříkem zkušenosti? Je to rok 88 myslím že dovoz z Japonska v česku jich asi moc neni tak bych rád věděl do čeho jdu :)
sebastian.c

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 20 dub 2010, 15:35
Skútr / moto: Honda tact 50

Re: Honda Tact 50 - zkušenosti

Příspěvekod pozisss » 24 dub 2010, 01:16

Jo, koupil jsem rok 93 cca pred 14 dny, mam to komplet rozdelany, je na ni hrozne prace, ted lak plastu, vyfuk, ..... Jinak az to bude hotovy, bude to mazec. Dostane ho ženská na ježdění do práce. U nás jich asi fakt moc neni. Tact se vozil hlavne na ukrajinu. Mazec je, že je na tom všude i na nálepkách jen a jen rozsypanej čaj:-))
pozisss

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2010, 01:05

Re: Honda Tact 50 - zkušenosti

Příspěvekod Luděk » 04 kvě 2010, 20:52

Tak tento stro byl náš první a zhroutil mé myšlení. Pěkně jsme naletěli je to výroba v Japonsku a rok 1988 jenže nejprve špatná elektronika pak vyběhaný píst nová baterka a nakonec to odnesl strtér a i po dvou letech a moře známých od Hondy tak motorkářů nejsem schopný to opravit, jinak skůtr nemá ještě nakopávačku takže jen elektrika. Nakonec jsem to věnoval známému na střechu od prodejny Honda a dva roky jsme nejezdili a jen čuměl jak ostatní jezdí, byla to chyba století, snad poslední v životě. Pozor je to pekelný stroj.
Uživatelský avatar
Luděk

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Chomutov
Skútr / moto: Honda Tact 50, Suzuki Burgman 125

Re: Honda Tact 50 - zkušenosti

Příspěvekod kronta » 13 kvě 2010, 15:37

Rodiče si Hondu Tact 50 koupili snad před deseti lety. Taky dovoz z Japonska, ročník 92. Po čase přestali používat el. startér, protože se baterie při hodně krátkých pojížďkách se zapnutými světly moc nedobíjela. Naštěstí má tento model startovačku, takže houby zle.

Jinak jezdí celou dobu naprosto spolehlivě s opravdu minimální až nedostatečnou údržbou. Jediné co, tak se nespoléháme na vestavěné mixování benzínu a oleje a dáváme i do samotného benzínu trochu toho oleje. A celá léta jen jezdí, jezdí, jezdí, ..

Chystám se ho (snad poprvé, co ho máme) zavézt k opravářovi na prohlídku. Nic mu není, ale občas se asi má motorka prohlídnout. Uvidíme.
kronta

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 13 kvě 2010, 15:29
Skútr / moto: Honda Tact 50

Re: Honda Tact 50 - zkušenosti

Příspěvekod Luděk » 13 kvě 2010, 19:18

Tak to gratuluji. Já mámjen a jen špatné zkušenosti a ppřesto že je to značka Honda sice rok 1988, tak žádný náhradní díl po ruce ani stejný stroj stejného roku výroby, aby se to dalo skompletovat ze dvou. Byl jsem z toho na palici jezdil jsem a nic nesehnal. Takže špatná zkušenost, přešel jsem na značku Suzuki a snad to bude lepší. Jinak je to také o koupi já chtěl skůtra a věděl jsem otom prt... :D Dnes bych ho nekupoval radši bych si dal pár facek, příjde to levněji :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Luděk

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Chomutov
Skútr / moto: Honda Tact 50, Suzuki Burgman 125

Re: Honda Tact 50 - zkušenosti

Příspěvekod scool » 10 bře 2011, 20:25

Ahoj dostal jsem Tact 50 rv.1988 ale bohuzel tam chybi vedle idukcni civky nejaka soucastka.Trci tam jen nejaka zasuvka s draty.Skutr nehaze jiskru do svicky jinak je v poradku.poradte mi co to je za soucastku a zda je mozne to nekde sehnat i z jineho typu.Dekuji Pavel
scool

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 10 bře 2011, 20:19
Skútr / moto: honda
Tuning / úpravy: honda


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron