Rhon speed - tuning na 70ccm

Diskuze o tuningu skútrů. Zvyšování a ladění výkonu, tlumení, brzdy. Kity, výfuky, karburátory, variátory, spojky,...

Rhon speed - tuning na 70ccm

Příspěvekod Geby » 24 črc 2013, 14:32

Ahoj chtěl bych poradit ,předělávám skútra Rhon speed 50 s Malaguti motorem. Budu dávat větší válec Malossi sport 70 ,karbec 21mm ,karbonový klapy stage6 ,hřídel Naraku Racing HPC. Zatím jezdim jen s variátorem Multivar Malossi a výfukem LeoVince TT. Budu určitě potřebovat nové CDI bez omezení ale nevím jaké. Koukal jsem třeba na CDI Naraku sport tam ale píšou že motor bude točit kolem 8000 otáček , to znamená že víc to nepovolí ? Protože se mi nechce dávat třeba 3000Kč za CDI od Malossi s přepínačem omezených nebo neomezených otáčet. Tak by mě jen zajímalo co si myslíte o tomto CDI http://www.scooter-tuning.cz/cdi-naraku-sport a nebo tomto http://www.scooter-tuning.cz/cdi-malossi-tc-unit-2 ...děkuji.
Geby

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 17 črc 2013, 22:50
Skútr / moto: Rhon Speed 50
Tuning / úpravy: Rhon Speed 50 motor malaguti 50 2T výfuk :LeoVince TT ,variátor Malossi Multivar válečky 6g ,spojka : žlutá velká pružina a červené malé pružinky

Re: Rhon speed - tuning na 70ccm

Příspěvekod Lubik » 24 črc 2013, 14:50

Já myslím ze to sakra velká Škoda vrazit do toho tolik peněz.
Lubik
 

Re: Rhon speed - tuning na 70ccm

Příspěvekod Vratas » 24 črc 2013, 15:10

Škoda to je, zvláště, když třeba nyní v inzerci je toto Piaggio

A je to rovnou hotové, upravené a není co řešit. Narozdíl od Rhona, u kterého nevíš, kdy se ti něco vysype v základu, natož upravené a překitované.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet


Zpět na Tuning

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 4 návštevníků

cron