Prodej a servis YAMAHA

Prodejci skútrů, příslušenství, servisy... Hodnocení jejich šlužeb očima zákazníků.
Pravidla fóra
Před tím, než vytvoříte nové téma, zkontrolujte prosím, zda-li není již téma o této firmě vytvořeno. V takovém případě prosím nezakládejte nové téma, ale napiště svůj příspěvek v založeném tématu.

Postovat komerční prezentace firem je v tomto topicu zakázáno! Pro tento druh prezentace prosím využijte naše specializované téma.

Příspěvekod Mefisto » 22 pro 2007, 20:14

Mate TIP! na nejaky dobry nebo naopak dat si pozor na nejaky spatny servis ci prodejce?
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Příspěvekod skywalker.l » 22 čer 2008, 18:40

Jojo, taky bych uvítal nějaký tip na ty, kteří se zabývají opravami strojů se třemi ladičkami ve znaku (zejména v Praze a okolí). Jinak bych rád vyzdvihl přístup Mari-Mota v Braníku. Přezutí pneu jen za cenu nové. Jinak je ovšem servis pochopitelné dost drahý...
Uživatelský avatar
skywalker.l

250+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 270
Registrován: 18 dub 2008, 19:15
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Suzuki AP50, Yamaha Majesty 125, Yamaha Nightmax
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, LeoVince 4Road

Re: Prodej a servis YAMAHA

Příspěvekod skywalker.l » 13 úno 2009, 17:29

Máte nějaké tipy, kam dát seřídit skútr před sezonou? Běžná kontrola válečků, řemene, sežízení karburátoru a ventilů... NEJLÉPE PRAHA A OKOLÍ
Uživatelský avatar
skywalker.l

250+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 270
Registrován: 18 dub 2008, 19:15
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Suzuki AP50, Yamaha Majesty 125, Yamaha Nightmax
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, LeoVince 4Road

Re: Prodej a servis YAMAHA

Příspěvekod falonso » 04 srp 2009, 10:06

V červnu jsem pořídil X-MAXE v Písku v motoshopu Kabourek a byl jsem tam naprosto spokojenej.Pan Kabourek mi vše ukázal,vysvětlil,příjemně upravil ceníkovou cenu a za týden jsem odjíždel na novém stroji.Po měsíci jsem byl na garančce v 1000km a opět ochota a vstřícnost.Na počkání výměna oleje,kontrola ostatních náplní,suma sumárum 590 kč i s prací =====spokojenost :D Takže Motoshop Kabourek Písek jednoznačně doporučuju !!!!
Uživatelský avatar
falonso

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 132
Registrován: 03 srp 2009, 17:15
Bydliště: Dobřany u Plzně
Skútr / moto: YAMAHA X-MAX 250i 2009

Re: Prodej a servis YAMAHA

Příspěvekod FIFA » 13 črc 2010, 10:04

V červnu 2010 jsem zakoupil X-MAXe v Marimotu, supr jednání, předváděcí jízda, 8.7. objednání do servisu na garanční prohlídku po 1000 km, nejbližší volný termín mi byl nabídnut 22.7., takže je třeba počítat s čekáním cca 14 dní. Na počkání to nebude, takže p. Kabourek z Písku je pro mě fantazie. :(
FIFA

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2010, 10:49
Skútr / moto: Yamaha Xmax
Tuning / úpravy: origo doplňky


Zpět na Hodnocení firem a jejich služeb

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků