prosím o radu-kentoya zoom 4t

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

prosím o radu-kentoya zoom 4t

Příspěvekod zoomák » 26 dub 2017, 13:18

Ahoj chlapy,měl bych na vás prosbu,skůtr mám po go motoru už po zajetí ale nedaří se mi ho seřídit. startuje na otočení za studena i za tepla, za studena volnoběh běží jak má ale po zahřátí volnoběh klesá až chcípne a dělá to od dob kdy jsem ho dostal.karbec vyčištěný(byly v něm zaschlé žluté cucky,to samé v tryskách.aby mi skůtr jakštakš držel volnoběh musel jsem sundat pérko se stavěcího šroubu volnoběhu a zašroubovat ho hloubš,dále šroubek směsi nereaguje na jakékoli otáčení(vím že mezi 1/2,5otáčkami) a zdá se mi že má skůtr větší spotřebu.karburátor je vyčištěný ale bohužel trysky jsou bez značení. prosím o radu jak seřídit volnoběh a směs.mockrát díky

-- 26 dub 2017, 13:21 --

zapoměl jsem připsat že jehla v karbůrátoru žádné drážky nemá,filtr na vzduch je origo sériový.díky z radu Martin
zoomák

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 26 dub 2017, 13:09
Skútr / moto: kentoya zoom 4t
Tuning / úpravy: 70ccm a nový motorek

Re: prosím o radu-kentoya zoom 4t

Příspěvekod Dědek64 » 29 dub 2017, 13:29

Špatně vyčistěn karbec protože vzduchový kanálek je ucpaný tak nelze regulovat šroubkem.Vyčistit kanálek nejlépe ultrazvukem a ještě protáhnout slabím drátkem,dokud to nebude OK tak to bude stále bohaté.Naopak bude-li čistý tak na pohyb šroubku je slyšet jak motor buď přidá nebo ubere otáček.Toto Ty potřebuješ dostat šroubkem co největších otáček na volnoběh.Doufám,že u 2T je správně provedena GO motoru a nikde to nepřisává falešný vzduch.
Dědek64

250+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 284
Registrován: 06 lis 2013, 17:41
Skútr / moto: Mors


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků