Benelli Velvet výrobní štítek

Diskuze o skútrech většího objemu.

Benelli Velvet výrobní štítek

Příspěvekod hejtmos » 29 dub 2018, 15:35

Ahoj, nevíte někdo, kde se nachází výrobní štítek na Benelli Velvet 125, r.v. 2002? Technici na STK ho nenašli a odmítají mi kvuli tomu dát novou technickou! WTF? Děkuji.
hejtmos

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 29 dub 2018, 14:34
Skútr / moto: Benelli
Tuning / úpravy: Vekvet

Re: Benelli Velvet výrobní štítek

Příspěvekod PBM2 » 29 dub 2018, 19:36

Zkus zde: http://www.benelli-scooters.de/pdf/BA_Benelli_Velvet125.pdf - strana 12, -chassis number (see figure 1) a - engine number (fig .2) - číslo podvozku a motoru.

P.S. Tady je další, strana 14: https://nothickmanuals.info/manual/488969/Benelli-Velvet.html 8)

P.P.S. A tady: https://www.manualscat.com/en/benelli-velvet-125-2008-manual - strana 12. Vždy je to na stejném místě, takže nepředpokládám, že by zbytečně měnili místo uchycení/označení, když k tomu není praktický ani logický důvod. Měj se. :wink:
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: Benelli Velvet výrobní štítek

Příspěvekod hejtmos » 03 kvě 2018, 21:12

Našel jsem bohužel jen vylejzrované číslo rámu, štétek bohužel ne. Neví někdo kdo Velveta vlastní kde přesně štítek a jestli vůbec je? Děkuji.
hejtmos

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 29 dub 2018, 14:34
Skútr / moto: Benelli
Tuning / úpravy: Vekvet

Re: Benelli Velvet výrobní štítek

Příspěvekod PBM2 » 03 kvě 2018, 22:12

Pokud je jedno číslo vybroušené nebo jinak odstraněné, tak to neznamená nic dobrého. :? Předpokládám, že tím pádem je pryč i případně druhý štítek. Co jsem zatím viděl, tak většinou je číslo rámu, VIN apod. dobře viditelné, přesněji není problém ho bez větší námahy přečíst. Já mám jedno číslo vyražené na rámu pod plastovou záslepkou vepředu pod řídítky před koleny, štítek pak přinýtovaný vpravo pod okrajem plastů v úrovni nášlapu. Je třeba se jen trochu sehnout. Další mají vyražené číslo vzadu na hliníkovém kusu, ve kterém je uchycení kola. Další mívají štítek na levé straně pod okrajem plastů, co jdou od sedla směrem k tlumiči. Na fotkách máš příklady. Jinak bych asi, být tebou, našel nejbližšího prodejce Benelli, zajel bych k němu a slušně ho požádal, zda by ti neukázal, kde mají nebo nejčastěji mívají, uchycené tyto čísla, případně vyražené čísla rámu apod. Držím palce. 8)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Čínská kráska bere "Kolik potřebuje" :-)

Fotogalerie / Profil na motorkáři.cz / Čínská kráska
Uživatelský avatar
PBM2

750+
 
Reputace: 134
Příspěvky: 891
Registrován: 16 dub 2011, 11:53
Bydliště: Severní Morava, FM
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano, jsou.

Re: Benelli Velvet výrobní štítek

Příspěvekod hejtmos » 11 kvě 2018, 08:05

Výrobní štítek je pod pravým chromovým krytem s nápisem Benelli. Odsroubovat 3 šrouby.
hejtmos

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 29 dub 2018, 14:34
Skútr / moto: Benelli
Tuning / úpravy: Vekvet


Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků