Diskuze o skútrech větších objemů.
        
        
        30 zář 2011, 19:40
		
			
			Potřeboval bych poraďit.Kde najdu na tomto modelu na rámu výrobni číslo(vin).Potřebuji to kvůli přihlášení a nechce se mi odstrojovat celý scooter.Je to model 2001.Dík za rady.
			
		
	 
	
        
        06 říj 2011, 09:26
		
			
			Zdar, u mojí 2001 je číslo vyraženo vzadu nad kolem na rámu.
Koukni sem je to hned na začátku: 
http://www.motorkari.cz/upload/files/ma ... manual.pdf
			
		 
	 
	
        
        10 říj 2011, 17:33
		
			
			Díky za info.Moc to pomohlo,
			
		
	 
	
        
        01 srp 2012, 09:41
		
			
			Začínáme takže pár fotonávodů pro Majesty 125-150 na 
www.majestyclub.cz
			
		 
	 
	
        
        17 srp 2012, 22:10
		
			
			První oficiální setkání  MAJESTY Clubu CZ se uskuteční  1.9.2012 v 11:00 hod. v Obci Číhošť. 
Doufám že jste nasbírali dostatek rodinobodů, a pokud ne, vezměte drahou milovanou polovičku jako batůžka, protože tady nemůžete chybět. Sraz je u obelisku geometrického středu republiky, kde bude provedeno již tradiční skupinové focení (speciálně u tohoto bodu jsou drahé polovičky vítány). Pak bude následovat společná jízda do kempu Stvořidla, v Ledči nad Sázavu kde pro nás budou mít pár hotovek a pro mlsnější i minutky.  Budete mít možnost zakoupit první samolepky klubu, přijde na řadu představení budoucí série vlaječek klubu, a pokud se podaří, uvidíte i návrh nášivek. Na přetřes přijde i seznam předběžně plánovaných akcí pro rok 2013, včetně návrhu akce pořádané společně s MAJESTY klubem Itálie.
P.S. Možná přijede i dlouholetý certifikovaný oficiální servisní technik u značky Yamaha, aby mohl ale i nemusel odpovídat na Vaše možné i nemožné všetečné dotazy.