Varování

Diskuze o čemkoli.

Varování

Příspěvekod wictor » 25 srp 2012, 22:24

Že jsou silnice plné různých individuí je fakt. Já sám mám na svém Fordu Fusion vylepeno Velké, ale opravdu Velké Z. Ale k věci: Dnes při cestě z Baranďáku na Strahov mě v tunelu úmysle zdržoval řidič stříbrného passatu combi. Při probliknutí a následném zatroubení mě začal vybržďovat a to tak, že jsem měl opravdu co dělat, protože to bylo fakt o hubu! Následně na to šlápnul a v tunelu při cca 110 zmizel směr Anděl. Já i motorka jsme naštěstí v pořádku. Jeho cesta byla už od Baranďáku plná přestupků apod. SPZ 1 AC 55-19, stříbrný Passat combi s nalepkami No Fear, tuning a alpinestar či něco podobného. Pokud ho potkáte mějte se na pozoru. Pokud má někdo možnost zjistit dle SPZ majitele kontaktujte mě v SZ!!!

Díky, pohodu na silnici a vždy šťastný návrat!
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Varování

Příspěvekod janon » 25 srp 2012, 22:36

S takovymi se vubec nezdrzuji blikanim, troubenim a predjizdim ve volnem pruhu. V obci muze ridic pouzit jakykoliv jizdni pruh bez rozdilu.
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Varování

Příspěvekod angel2904 » 25 srp 2012, 22:45

Dnes v Liberci Pavlovicích, jedu s holkama autem z vedlejší mi suveréně vjel (viděl mě) modrej starej Ford Transit s libeeckou SPZ a špekounem za volantem. Na mé velmi krátké vytroubení reagoval nataženou rukou a vztyčeným prostředníkem. Vařila se ve mě krev :evil: :evil: Nejet s holkama na pizzu jedu za tím koko*em v klidu až někde zastaví a vyleze a dám mu přes hubu. Fakt :!: :evil:
Standa Mlejnek, t.: 604 787 309, mlejneks@atlas.cz
Živí mě toto: http://www.fitham.cz
Heslo: pořád se učím !
Ex: Piaggio X9 250, FJS600SW, Honda SH300i, Suzuki Burgman AN650 K9, NC750X, Vision 110(2014), NSSForza 300, CB125F, ...
Uživatelský avatar
angel2904

1500+
 
Reputace: 104
Příspěvky: 2161
Registrován: 03 kvě 2011, 15:02
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda NSC 110 Vision(2017)

Re: Varování

Příspěvekod vena307 » 25 srp 2012, 22:48

:D maš opět pravdu :o
Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali a ty ses usmíval, až jej budeš opouštět!“
Uživatelský avatar
vena307

500+
 
Reputace: 173
Příspěvky: 602
Registrován: 14 čer 2010, 16:27
Bydliště: Praha-Horoměřice
Skútr / moto: Honda SW-T 400,Yamaha FZS 1000 Fazer,Yamaha R1,
Tuning / úpravy: Honda CBR 1000RR Fireblade

Re: Varování

Příspěvekod StuntJ » 25 srp 2012, 22:57

To je marný, dobytků co jezdí po silnice ne neuvěřitelné kvantum, bohužel jejich chování je nepostihnutelné ....
Takže nám jen zbývá doufat, že je Darwinova teorie naučí a že snad neohrozí někoho jiného :roll:
Já jsem dnes na výletu do Dukovan, Dalešic, potkal dnes celou ZOO s gynekologickým oddělením ... Chce to klid a snažit se jed defenzivně a předvídavě .... :| :?
Život je jak bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš

PCX 125/2011 papá :
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
StuntJ

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 638
Registrován: 25 říj 2011, 00:04

Re: Varování

Příspěvekod wictor » 25 srp 2012, 23:00

Janon: Kdyby ten vedlejší pruh nebyl plnej, tak věř, že se blikáním a troubením nezdržuju :)
8steve: Nemáš pravdu. Už se na tom pracuje:)
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Varování

Příspěvekod kamčák » 26 srp 2012, 00:47

Jde to zjistit uplně lehce. Stačí mít kamaráda na stk .A proč by policajt riskoval? Stačí mít dobré odůvodnění proč to zjišťoval.
Uživatelský avatar
kamčák

250+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 373
Registrován: 28 lis 2010, 20:07
Bydliště: Kosmonosy skype pepicek3303
Skútr / moto: piaggio x9 500 prodáno a čekám co vymyslím

Re: Varování

Příspěvekod novaka » 26 srp 2012, 08:27

wictor>

Minulý týden se mi na skútru stalo něco trochu jiného ... na dlouhé rovině kde je přerušovaná čára, jsem začal v 90 km/h předjíždět velký mega kombík, který když zjistil že ho předjíždím, tak začal zrychlovat asi až na 110 km/h. No předjel jsem ho. Vjíždím do vesnice on za mnou tak 200 m. Já už ve vesnici jedu 50 a on v zatáčce mě předjel přes plnou čáru tak 70. Ještě jsem čekal, že mi to zašlápne :-) na to už nedošlo.

Jeho ego bylo velké asi jako to jeho auto a s tím člověk moc neudělá. Tak jsem si dovolil ho předjet. Jinak si myslím, že někdo kdo jede 70 na 90 je vysloveně nebezpečný pro okolí, ale na první pohled vypadá pro nezasvěcené jako velmi opatrný řidič, co dodržuje všechny předpisy.
novaka

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 474
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Burgman 200

Re: Varování

Příspěvekod oldik » 26 srp 2012, 08:58

14 dní zpátky, 2 mlaďoši v orezlé feličitě. Předjeli mě v dědině v zatáčce přes plnou a navíc nebylo vidět za zatáčku (já na tacho 60km/h). Pak začalo ostřikování, tipuju tak 1-2 l kapaliny. Já v klidu kvůli plexi, kamarádka to chvilku chytala na helmu s dovětkem, co to dělá deb....
Za dědinou opět v nepřehledné zatáčce ti samí, za kterýma jsem jel, opět plná, opět nepřehledné a začali předjíždět dodávku. Kdyby to borec v dodávce nezašlajfoval a nenechal je předjet, byli ve zprávách, protože by boj s protijedoucí další dodávkou asi nevyhráli. Zadostiučinění si takoví řidiči dříve či později zabezpečí sami, proto jsem se pod helmou trochu opotil, ještě chvilku to ve mě vřelo, ale jinak v klidu a i kdybych ho někde potkal, nebudu mu ani nic říkat. Bylo to schválně, tudíž bych se akorát vyčerpal, pohádal a možná pobil a já se neperu a na utíkání mám 100kg váhy k rozpohybování, tudíž taky nerealizovatelné. S ohledem na neustále vzrůstající zatížení provozem je takovýchto situací čím dál víc a bude hůř. Nemá to cenu řešit. Ono stejně nějaký vyhubování nemá smysl. Ve většině případů to dotyčný zopakuje a ještě s gustem.
Akorát mám tak trochu pocit, oproti jiným historkám, že řidiči na skůtrech nejsou u plechovkářů v takové nemilosti jako jiné moto.
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 15:58, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
objem ničím nenahradíš :-)
DL 650 V-strom K5, X9 500 Evo - prodáno
oldik

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 643
Registrován: 05 dub 2010, 14:41
Bydliště: Brno-venkov

Re: Varování

Příspěvekod crhy » 26 srp 2012, 09:36

A já mám za to, že by tato hovada potřebovala dostat přes držku, rodiče je asi málo mlátily :!:
Nic jinýho podle mě nepomůže, kde selhal stát a rodiče, pomůže leda Chuck Norris :D ( rodiče výchovou, stát tím, že jim dal papíry )
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: Varování

Příspěvekod StuntJ » 26 srp 2012, 10:05

co se dnes děje, to není normální ..... :
http://www.novinky.cz/krimi/276988-cykl ... edjel.html
Život je jak bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš

PCX 125/2011 papá :
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
StuntJ

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 638
Registrován: 25 říj 2011, 00:04

Re: Varování

Příspěvekod forester » 26 srp 2012, 10:14

To chce klidek pánové, podte sa radšej ukludniť do Chorvátska,majú tam dobré pívo a hezké holky,a podobné kolízie sa vám tam nestanú,skútre tam rešpektujú lebo je ich tam ako maku.Na podráždenie zase malý výber foto zo skútertour Croatia 2011. :D

P1070978.JPG
P1070981.JPG
P1070940.JPG
P1040365.JPG
P1040356.JPG

viewtopic.php?f=68&t=7977
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil forester dne 26 srp 2012, 10:30, celkově upraveno 1
Honda PCX - 2010, predaný, 24 tis km
Honda Shadow - Black Spirit VT750C2B,2011,predaný,40 tis km
Yamaha X-Max 250 - 2012, predaný,84000 km
Honda Forza 300 - 2018, predaný 29000 km
Honda Hornet CB600F 2013, predaný 32000 km
Uživatelský avatar
forester

2500+
 
Reputace: 654
Příspěvky: 5477
Registrován: 14 čer 2010, 16:04
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda ADV 350

Re: Varování

Příspěvekod fleet.admiral » 26 srp 2012, 10:27

Tak já teda taky přispěju nedávnou story... 17. 8. jsem jel pro babču na chalupu, a protože to byl na den přesně rok, kdy mi připsali na úřadě 3 body a ten den jsem si to ověřil na poště - byl to tedy poslední den, který mi chyběl do odmazání, jal jsem se echtovně dodržovat předpisy a rychlost zejména. Vědom si různých nástrah po cestě v podobě radarů, fikaně jsem si pro totální sichr vzal auto od partnerky, na které jsem jí hned po koupi nalepil takové velké Z v kruhu (přítelkyně měla sice papíry 5 let, ale praxi nulovou, a tak aspoň tohle placebo jsem tam dát zkrátka musel a i když už teď po roce a půl jezdí celkem obstojně, raději ho tam nechávám), což je samozřejmě kór na malém 10letém puntu jako hadr na býka pro nejméně polovinu řidičské populace.

Jedu si to takhle zpátky a v Krnově se na mě nalepí nějaká mladá čubička, co jí ještě inkoust v papírech neuschnul, která ve svém obstarožním bílém méganu sedan první generace před faceliftem vytuněném korozí veze svou pubertální bloňdatou kamarádku. Evidentně jí vadilo jet za někým, kdo se v obci vleče 50, ale jak jí absolutně chyběly zkušenosti, nedokázala se za obcí nikdy rozjet tak rychle, abych jí nezmizel z dosahu. Teoreticky to bylo 60 vs. 75 koní (čert ví, kolik jich v průběhu let na každé straně chcíplo) při podobné hmotnosti, mě ale limitovaly větší kola se širokými gumami, které sice z punta dělají držením motokáru, ale ubírají na akceleraci. Takže v okamžiku, kdy se mégane mohl rozjet, tak jsem neměl moc šancí.

Jenže ta slípka tu šanci vycítila až po 20 kilometrech za křižovatkou v Neplachovicích ve směru na Opavu - někdo to tam zná, pro ostatní přiblížím - rovná cesta široká na 3 pruhy, ofiko v každém směru 1 a 0,5 krajnice. Neb mi lezla na nervy (a já jsem nervák), tak jsem tušil, co bude následovat a neměl jsem v úmyslu jí tu ptákovinu usnadnit, proto jsem jel spíše ke středové čáře a reálnou 90kou, ale konstantní. V protisměru auto a co ta husa udělá? Suveréně dala blinkr, a aniž by měla větší rychlost, začala tak 100kou předjíždět. Nechal jsem ji chvíli vydusit a pak jsem jí samozřejmě uhnul, protože při čelním střetu s tím volvem naproti by moc šancí neměla, to volvo i kdyby uhlo až na kraj, tak by se tam 3 auta nevešla. Zatroubil jsem na ní, mladice se ani neobtěžovala dát blinkr a suveréně jela dál a plynule zrychlovala, co to šlo (v intecích toho méganu asi 130-140).

V tu chvíli se ve mě začala vařit krev více než obvykle (sám nevím proč), šlápnul jsem na to dojel ji, vědom si babičky před 80kou jsem ani moc sprostě nenadával, ani nedělal blbosti a prostě se za ně přilepil, ale tak, abych měl prostor na brždění. Provoz to usměrnil tak na 100 km/h. Holkám asi došlo, že to Z na zadku auta nepatřilo mi, spolujezdkyně se otočila a jak viděla můj naprdnutý ksicht, tak hned začala koukat už jen před sebe, dokonce i nohy z palubky si sundala. Řidička konečně začala sledovat taky vnitřní zrcátko a největší sranda byla je pozorovat, když jsme v Opavě dojeli na kruháč u coopu - to asi fakt čekaly, že je z toho auta půjdu vysypat... Projel jsem za nima ještě městem a na křižovatce u východního nádraží, když odbočovaly doleva, jsem jim symbolicky najel blíž k pravoboku. Možná pochopily, že udělat jim to někdo při tom jejich předjíždění, tak je po nich.

Proč to píšu - problém je, že současná omladina má auta dostupná, občas i výkonná, a hovadské chování vidí u svých vrstevníků i rodičů, až jim nakonec přijde normální. Předpisy je nezajímají a myslí si, že jim z té cesty vždy prostě někdo uhne. Jenže každodenně nám média ukazují blázny, kteří by je z té cesty vytlačili a nechali s sebou vzít i nějakou rodinu z protisměru. A když sedláme ty naše jednostopé mouchy, tak jsme pro ně v podstatě už totální vzduch. Ač nejsem příznivcem násilí, tak si myslím, že tohle by z nich rodiče fakt měli vymlátit...

Za ten rok, co jsem jezdil s očima nalepenýma na tachometru, jsem se celkově hodně zklidnil a dost vystresoval každou viditelnou hlídkou i radarem, a tak jen podporuju řidičáky na zkoušku, omezené bodové limity a jakákoliv další opatření, které tu mladou krev nechají déle přežít a nám o něco starším dají větší šanci, že nás nezabijí, ani nebudou tolik ohrožovat... Ze mě to naštěstí dostalo tolik adrenalinu, že teď zase pár let budu v klidu a jen nadávat. :)
Uživatelský avatar
fleet.admiral

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 480
Registrován: 12 bře 2012, 23:04
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Kawasaki Ninja 250R (2010) / ex Honda PCX (2012)
Tuning / úpravy: ex držák top case GIVI + kufr GIVI E30N Tour, Holux GPSport 245

Re: Varování

Příspěvekod hagrid » 26 srp 2012, 10:38

Včera krásná vyjížďka Okresní města za 12 hodin. Přijedem do Jindřichova Hradce a jedem ve skupině 6ti skútrů na výpadovku, za náma auta. Plná dvojitá čára, proti cisterna, normální provoz a k...... ve starým zeleným Voyageru se rozhodl, že tu cisternu předjede....!! :shock:
Mnoo, hezky jsme se zavlnili. A co si na takovým debilovi vezmem? :x
Naposledy upravil KYBLOS dne 23 bře 2013, 17:56, celkově upraveno 1
Důvod: úprava sprostých výrazů
MBK 300 Kilibre kilibre(kyselaryba)email.cz
Uživatelský avatar
hagrid

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 676
Registrován: 28 zář 2010, 22:00
Bydliště: Sezimák dvojka
Skútr / moto: MBK 300 Klilibre, Baotian Cyborg QT 50

Re: Varování

Příspěvekod Optimistka » 26 srp 2012, 10:40

fleet.admiral píše: a neměl jsem v úmyslu jí tu ptákovinu usnadnit, proto jsem jel spíše ke středové čáře
Takže samozvaný školitel? Hm, někteří to provádí vybržďováním, někteří jízdou u středu, moc rozdílu v tom nevidím. Baba si vzala ponaučení možná na pět minut. Já bych se tím teda moc nechlubila. Když vidím, že někdo jede jako hovado, tak ho just nechám předjet, protože mám-li takové vozidlo před sebou, mám větší šanci zachránit si krk. Když jede za mnou, tak mu maximálně můžu ujet, ale když mu hrábne, tak na to může kdykoli šlápnout a narazit do mě - auto má své limity, a to nemluvím o skutru, kdežto když ho mám před sebou, můžu tu situaci daleko lépe kontrolovat a nechat o ujet do neznáma. :wink:
Optimistka

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 62
Registrován: 07 led 2012, 13:07

Další

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků