Špatný zážitek - už snad nikdy více !

Diskuze o čemkoli.

Špatný zážitek - už snad nikdy více !

Příspěvekod R1 Max » 06 srp 2008, 08:52

Tak píšu o něčem, o čem jsem si myslel, že to nikdy nezažiju.
V pondělí 4.8.2008 jsem byl v Prachovicích se podívat za mým synem, který je na prázdninách u babičky.Když jsem odjížděl, nadšený ze setkání, projížděl jsem vesnicí směrem k hlavní silnici a věřte, že fakt pomalu. Kolem 35-40 km v hodině.Najíždím do jedné levotočivé zatáčky a najednou se mi před motorkou objevil roční klučina na odrážedle.Vyjel z dvorka domu u silnice přímo před mýho scoota.Reakce byla blesková...přední i zadní brzda na doraz.Zadní kolo ve smyku a přední tlumiče narvaný snad až do budíků. Zastavil jsem metr před ním.Kluk na mě koukal jak na zjevení a já nebyl schopen vůbec ničeho.Vyběhla jeho máma, popadla ho do náručí, zadrmolila nějakou omluvu a zmizela zpátky ve vratech.No, já jel normálně dál domů, zaparkoval lea na dvorku a šel do hospody.Tam se mi po panáku rozklepaly ruce jak starýmu alkoholikovi.
Samozřejmě, že ten šok polevil a bylo za chvíli dobře,ale toho prcka na odrážedle budu dlouho vidět před předním kolem mýho lea.
Vše dopadlo tedy OK a o horší variantě ani nepřemýšlet.

Tak jsem to tedy sem napsal a MOC vám všem přeju, aby se vám to nestalo. :thinking:
Max.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Když jezdit, tak srdcem; když řídit, tak s rozumem. Obojí naráz se nevylučuje.

číslíčko na Maxe: 732 549 204
Uživatelský avatar
R1 Max

1000+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 1317
Registrován: 09 kvě 2008, 15:01
Bydliště: Seč
Skútr / moto: Aprilia 150 Leonardo

Příspěvekod Dave Krčmik » 06 srp 2008, 09:00

Hlavně že to dobře dopadlo a nic se nikomu nestalo ale asi to musí bejt hodně nepříjemná zkušenost, :thinking:
Uživatelský avatar
Dave Krčmik

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 252
Registrován: 26 bře 2008, 22:13
Bydliště: Kostelec nad Černými lesy
Skútr / moto: Suzuki Burgman AN 400 K7

Příspěvekod Zoidberg » 06 srp 2008, 09:10

Fuj, nechutný zážitek jak z hororu. Já bych se asi raději vysekal, než bych ho přejel. Jeho rodiče asi musí být pěkní k****i, snad nebude po nich.
Zoidberg

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 142
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Frýdek-Místek
Skútr / moto: Aprilia SR50 + Stadion S11
Tuning / úpravy: Kompletní tuníng a vír v nádrži.

Příspěvekod Rady » 06 srp 2008, 09:17

Zoidbergu zrejme nemas deti, jinak bys tohle nenapsal. Ty asi budes deti do plnoletosti drzet za ruku, ze.
Naposledy upravil Rady dne 06 srp 2008, 09:35, celkově upraveno 1
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Příspěvekod KYBLOS » 06 srp 2008, 09:25

Hlavně pokud si to představím, šlo o sekundu tj. setinu sekundy na okamžité zabrždění. Plácnout sebou vo zem, ten scoot toho malýho trefí na 100% :( To okamžité zabrždění bylo správný rozhodnutí a naštěstí dost pohotový.
Naposledy upravil KYBLOS dne 06 srp 2008, 09:26, celkově upraveno 1
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Daelimek » 06 srp 2008, 09:33

Být na silnici štěrk, mohlo i to zabrždění dopadnout velmi špatně. Je fakt, že na vesnici, kde máme chalupu takhle děti jezdí normálně. Holt to někteří rodičové příliš neřeší..
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod TheWitch » 06 srp 2008, 09:39

Tak to je humus!!! A to jsi jen tak odjel??? :o Asi by to bylo blbý, ale já bych tam udělal takový peklo, že by z toho měla druhej šok!!! :mad: :mad: :mad:

Já mám taky podobný 2 zážitky v plechovce... Jednou jsem vyjížděl z kruháče pomalinku za autobusem, v odbočovacím pruhu stála dodávka a zpoza ní, těsně za zadkem toho autobusu vyběhl malej klučina s aktovkou, přímo mně před čumákem!! :mad: No stál jsem na fleku, ale i tak jsem do něj šťouchnul!! V ten moment by se ve mně krve nedořezal!! Vystřelil jsem ven a začal jsem ho sbírat... Naštěstí mu nic nebylo, spíš jenom ztratil rovnováhu a plácnul sebou sám. Ke všemu vo viděla jakási důchodkyně na chodníku a rozeřvala se jak cirkulárka! Už jsem se nadechoval, že jí něco od plic povím, ale pak mi došlo, že řve na něj... Málem o něj vzteky zlomila fofrklacek!! :D ...hodná stařenka... :p :rolleyes: No a když jsem zjistil, že fakt není potřeba volat sanitku, tak jsem z něj vyřval tel. a adresu a zajel jsem se pak pro jistotu podívat ještě k nim domů... Samozřejmě se s tím ten malej parchant doma nepochlubil a když jsem po rozpravě s jeho tatínkem odcházel, slyšel jsem, jak mu ten bodrý muž svědomitě vtlouká přes pr.... do hlavy pravidla silničního přechodu!!

Druhá příhoda se mi stala, když jsem jel do kaufu. Projížděl jsem krokem kolem vchodu a hledal díru mezi autama, kam bych to strčil (plechovku - zaparkovat!:) Když jsem míjel nějakou maminku v družném hovoru s nějakou jinou slepicí a s kočárkem za zády vystrčeným k silnici, koutkem oka jsem zahlídl, jak se to sotva roční děcko vyvrátilo z kočárku a spadlo přímo předemně!! Dupl jsem na brzdy jen to kviklo a zastavil těsně před tim nemluvnětem!! To, co pak následovalo, mi totálně vyrazilo dech a rozzuřilo mě do nepříčetnosti!!! Ta kráva držící kočárek, jak zaslechla kviknutí brzd, se otočila přes rameno (směrem od kočárku), podívala se na mně, na děcko předemnou a začala si klepat na hlavu!!! To už mi fakt ruply nervy, vyletěl jsem ven a začal na ni řvát "Ty pí.o blbá, vždyť je to Tvoje děcko!!!!" ...otočila se na duhou stranu, vytřeštila oči do prázdnýho kočáru, vrhla se po děcku a začala ho mlátit!! Prostě neuvěřitelný!!!! ...a pak bez jedinýho slova omluvy zmizela i se spoluslepicí... No stál jsem tam jak opařenej a nechápal...
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 bře 2013, 17:01, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
http://www.thewitch.estranky.cz/ mluvící kost: 773 101 957
Uživatelský avatar
TheWitch

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1140
Registrován: 28 zář 2007, 10:49
Bydliště: Kroměříž
Skútr / moto: KačenkaIII. (Yamaha Majesty 250:)

Příspěvekod TheWitch » 06 srp 2008, 09:46

[quote=Rady]Zoidbergu zrejme nemas deti, jinak bys tohle nenapsal. Ty asi budes deti do plnoletosti drzet za ruku, ze.[/quote]

Tím jako chceš omlouvat nezodpovědnost rodičů??? Rady to si děláš srandu, ne??? Už jsi měl někdy děcko před kolama???!!! Nepřeju Ti ten pocit a už vůbec tu myšlenku, že bys to děcko zranil nebo nedej bože zabil!! A kvůli kretenismu někoho jinýho měl pak celej život pos........ a to nepočítám trest, protože řidič musí předvídat!!! Je krásný, že tady opět rozdáváš rozumy z pozice "zodpovědnějsího a zkušenějšího", ale cigáni maj taky děcek, že by s tím mohli topit a co z toho??! Občas se fakt zamysli!!

Edit: A tím tuplem, když už máš teda děti, musíš vědět, že nechat malý děcko bez dozoru, je jako nechat mu nabitej kvér na hraní... Teda jestli jsi ty děti vychovával...
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 04:56, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava neslušných výrazů
http://www.thewitch.estranky.cz/ mluvící kost: 773 101 957
Uživatelský avatar
TheWitch

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1140
Registrován: 28 zář 2007, 10:49
Bydliště: Kroměříž
Skútr / moto: KačenkaIII. (Yamaha Majesty 250:)

Příspěvekod R1 Max » 06 srp 2008, 09:59

The Witch: Tak to je humus!!! A to jsi jen tak odjel??? Asi by to bylo blbý, ale já bych tam udělal takový peklo, že by z toho měla druhej šok!!!

Já ti člověče nebyl schopnej ničeho.......dom sem dojel tak nějak automaticky.Došlo mi to až pozdějc.
Když jezdit, tak srdcem; když řídit, tak s rozumem. Obojí naráz se nevylučuje.

číslíčko na Maxe: 732 549 204
Uživatelský avatar
R1 Max

1000+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 1317
Registrován: 09 kvě 2008, 15:01
Bydliště: Seč
Skútr / moto: Aprilia 150 Leonardo

Příspěvekod Rady » 06 srp 2008, 10:25

Napsal jsem to proto, ze deti mam a vim jak takhle zive deti je tezke uhlidat. Otocis se a dite je fuc. Taky podle mapy se jedna vicemene o obytnou zonu s vedlejsi ulici a jaksi se predpoklada, ze se deti mohou po teto komunikaci pohybovat, hrat atd. coz je na vesnici zcela bezny jev. Takze mam oci a pojedu tak rychle abych mohl zastavit. Ja tak jezdim a zatim jsem nehodu nemel a nikoho neprejel.
Ja totiz nevidim totiz duvod, proc bych mel nekoho za tohle napadat pripadne ho necim nazyvat.

V pripade nehody by stejne vina byla na ridici.
Jinak mi nekolikrat do cesty dite vbehlo, ale mozna diky predvidavosti jsem take nikoho neprejel.
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Příspěvekod Cpujky » 06 srp 2008, 11:43

No deti jeste nemam, ale stejne si mysli, ze by rodice meli o diteti vedet.Jasne ze ho nemusi mit stale na ocich,ale aby male decko jezdilo po ceste uplne samo,tak to je chyba rodicu. Neni prece jen slozite zavrit vrata a mit tam zapadku nahore kterou dite neotevre (pokud nemeri 1,5 metru :) ) taky se mi parkrat stalo, ze jsem jel kolem skupinky lidi a zniceho nic z te skupinky vybehlo dite primo do cesty..ale nastesti jsem se vzdy vyhnul...od te doby kdyz vidim na uzke ceste male deti tak jedu pomalu a pocitam s tim nejhorsim. Ale myslim si, ze jak jsem byl maly,tak rodice meli vetsi prehled o detech a kdyz se neco takoveho stalo,tak diteti dali najevo, ze neco spatne udelalo (treba pres zadek,...) a ne ze jeste jsou nastvani na ridice, ze jim ohrozuje dite!!!
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod Jarda » 06 srp 2008, 12:56

kdyz vidim skoro denne pred barakem jak nekteri hovada jedou tak je to otauka casu koho sejmou.ve vsi jezdim aspon se snazim jak mam ale venku uz to laka tahat za plyn.ve vsi ciha za kazdym rohem neco.kocka,pes,i veverka je tu nedaleko a kdyz je tam dite treba ktery zakoplo a padlo i castecne na silnici.proste ve vsich (mestech aby se nekteri i neurazily ze mesto nazyvam ves) musime byt vic opatrnejsi kde je vice moznosti co nam muzou zneprijemnit doopravdy zivot.vono pak vysvetlovat policajtovi ze jsem jel o blbych 5 km vic nez jsem mel tak je to voprus.za vsi zas na nas ceka dalsi prekvapeni takze je to jedno.kazdopadne kdo si to uz zazil a dopadlo to jakkoliv urcite si na to vzpomene po kazdy kdyz zapina motor.at u auta ci motorky.musi to bejt opravdu blbej pocit zastavit metr pred malym capartem kterymu se nastesti nic nestalo.ted si vemte kdyby to bylo vase dite jak by jste se zachovaly vy.nekteri caparti jsou zivejsi to znam a kdyz jich je vic.to abyste mely jen ochranku na ty maly aby se nedostaly na silnici kde ten provoz je vetsi a vetsi.to mi verte.tak preju VSEM co jezdime at se to uz nikdy nestane neco podobnyho.vono staci jen ten pocit zit dal ze jsem sejmul dite nusi bejt na chocholouska jak vysity.ze dite neuhlidala matka je jedna vec ale ridic ma jet tak aby zastavil a mel by predvidat.aspon tak nejak to je i ve vyhlasce kterou doporucuju si aspon precist minimalne po zime kdy se tesime az vyjedeme a pak se nekdy divime ze tam neco bylo a vymlouvame se na druhyho.proste ridic je zodpovedny a tim to zhasne.snad to pochopi ti co jsou tu mladsiho rocniku.my starsi,postarsi a letity se na to divame jinak nez ti co maji hodinu nebo dve ridicak a mysli si ze jsou vsici kingove´a s jejim strojem co ma treba i vsechny ty cudliky co brzdi na fleku s airbegy a co co jeste ze se jim to stat nemuze.prdlajs.vsici mame stejnou latku a je otazkou casu kdy se nam to stane.ale taky se muzu splict.takze matka je opakovanim moudrosti.Proto jezděte srdcem a hlavou a přežijete.at ve vsi nebo mimo ni.
Naposledy upravil Jarda dne 06 srp 2008, 12:57, celkově upraveno 1
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod Mefisto » 06 srp 2008, 17:00

No ja pri prvni jizde s manzelkou zazil vola co z rady parkujicich aut bez blinkru a cehokoliv jineho vyjel zrovna kdyz jsem byl vedle neho. Nejak jsem to zvladl s nasledkem v trenkach ale na prvnich svetlech jsem poprve a zatim naposled udelal tu vec co se o ni v takovejch pripadech pise. Byl to starej rozpadajici se favorit a ten borec vypadal jak santusak a ja mu nohou ukopl zrcatko. No pak jsem si stejne rekl ze to byla blbost, ale v te chvili to jinak neslo
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Příspěvekod petridas » 06 srp 2008, 20:08

maxi tak ja bych kazdopadne zastavil prvni vyliskal fotra pak matku a nakonec i toho maleho parchanta!! :(
APRILIA LEONARDO 150 a APRILIA ATLANTIK 500 a nakitovanej punta CAGIVA MITO 125. vice info na http://petridas.webnode.cz nova sluzba : odvezu cokoli kamkoli motku ,skrin nebo az 7 lidi piste volejte
Uživatelský avatar
petridas

1500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1738
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Havirov
Skútr / moto: punťa 125 , aprilia atlantic 500

Příspěvekod Jarda » 06 srp 2008, 21:44

[quote=Mefisto]No ja pri prvni jizde s manzelkou zazil vola co z rady parkujicich aut bez blinkru a cehokoliv jineho vyjel zrovna kdyz jsem byl vedle neho. Nejak jsem to zvladl s nasledkem v trenkach ale na prvnich svetlech jsem poprve a zatim naposled udelal tu vec co se o ni v takovejch pripadech pise. Byl to starej rozpadajici se favorit a ten borec vypadal jak santusak a ja mu nohou ukopl zrcatko. No pak jsem si stejne rekl ze to byla blbost, ale v te chvili to jinak neslo[/quote]

kamarad z jihlavy mi vypravel jednu podobnou zalezitost.
otec ridil skutra a vezl sebou synatora.na jednom jihlavskym kruhaci mu nedala plechovka prednost.nastesti se moc nestalo.po zastaveni ve stredovem kruhu se po otrepani nejdriv dostal tatik.zjistil ze syn je POUZE v soku ale nic hroznyho se nestalo.synatora nechal stranou z kruhace aby se nic jinyho nestalo s tim ze hned prijede.tatik se rozjel za tim dotycnym co mel scuchanec na kruhaci.toho po nekolika set metrech dojel a co staco po vymene jak ustni tak i ty druhy tak se ani nedivim a pro kolemjdouci to musel bejt zazitek.po zastaveni pry nejdriv byla natrhnuta kosile u plechovkare protoze se mu pry vysmek ci co a po sleze mu rozbil levy zrcatko loktem samozrejme se slovy ktery tu nejsou publikovatelny.ikdyz neni po 22. hodine.jeste mu pry kopnul do auta a plechovkar pry tam jeste stal chvili co tatik jel zpatky na kruhac za synatorem, ktery tam na nej cekal.uz je to asi dva roky ale snad jsem na nic nezapomnel.

ani se nedivim tatika reakci.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Další

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 26 návštevníků