Špatný zážitek - už snad nikdy více !

Diskuze o čemkoli.

Příspěvekod Jouda » 06 srp 2008, 21:45

[quote=petridas]maxi tak ja bych kazdopadne zastavil prvni vyliskal fotra pak matku a nakonec i toho maleho parchanta!! :([/quote]
Jo dobrej napad, zejmena to rocni dite na odrazedle z toho bude mit fakt rozum :p Hele lidi neblaznete, je jasny, ze rodice maji dite hlidat, ale vzhledem k tomu, ze mam doma take jednoho maleho hyperaktiva tak vim, ze to nekdy fakt neni jednoduchy a prusvih je tu driv nez se clovek nadeje.
Uživatelský avatar
Jouda

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 246
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Aprilia SRV850 ex GP800
Tuning / úpravy: Rychly pruhy na zakryti skrabancu :))

Příspěvekod Kiwi » 06 srp 2008, 23:11

Maxi, buď v klidu. Žádnej soud by ti neprokázal vinu, to víš sám. Jel jsi pomalu a dopraváci by ti nepřišili ani ň. Je potřeba se bránit. Každopádně je to hnusnej zážitek, ale nějak se ze mě stává cynik. Lidi se chovaj, jak prasata a blbec blbcem zůstane. Normální rodič by se omluvil a třeba by tě pozval na kafe, může se to stát. Ale sám víš, co na takovým lontě bydlí kolikrát za mutanty. Dnes jsem taky v sobě dusil vztek. Jedu v koloně po dvouproudovce na Brno - autobus,vectra,avia a za ní já s plechovkou, za mnou BMW. Ten zm...d začal předjíždět, v protisměru jelo auto, pan BMW pokračoval v protisměru a ten chudák musel vypadnout do odstavnýho pruhu. Dojel jsem ho v Brně a cukalo ve mě vzít ho boxerem (mám to zraněný rameno) přes klíční kost, ale polkl jsem to. A to je ten rozdíl mezi mnou a tím sráčem. Ale připadám si tu jak na Ukrajině :(
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Příspěvekod lojza » 06 srp 2008, 23:59

Čumím jak jste někteří agresivní,nebo si jen na foru hrajete na tvrďáky ?
doufám že B je správně.
Uživatelský avatar
lojza

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 207
Registrován: 17 pro 2007, 10:22
Bydliště: Bučovice
Skútr / moto: X9 200EVO,B650 exe K7 GW1800

Příspěvekod R1 Max » 07 srp 2008, 08:13

Příspěvek jsem napsal, abych se s vámi podělil pro mou osobu o dost špatnej zážitek.
Úplně chápu, že co člověk, to osobní názor a tak to má být.
V každém případě tady na tom fóru nesklouzněme k vzájemnému osočování, ať to nevypadá jak na motorkářích.
SF si to nezaslouží a a navíc jsme tady dobrá parta.
Když jezdit, tak srdcem; když řídit, tak s rozumem. Obojí naráz se nevylučuje.

číslíčko na Maxe: 732 549 204
Uživatelský avatar
R1 Max

1000+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 1317
Registrován: 09 kvě 2008, 15:01
Bydliště: Seč
Skútr / moto: Aprilia 150 Leonardo

Příspěvekod Rady » 07 srp 2008, 10:35

Jo Lojzo a to tu jeste nikdo nenavrhl bicovani, kamenovani a nebo upaleni :D

Jinak agresivita za riditka a volant nepatri. Pak se neni cemu divit, ze to na nasich cestach tak vypada. Delal jsem v Anglii a tam se lidi k sobe chodec versus ridic chovaji uplne jinak :)
BMW K1200LT ------->> vice zde 4,6l/100 km
Uživatelský avatar
Rady

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2664
Registrován: 21 lis 2006, 13:41
Bydliště: Bánov u Uherského Brodu mob.: 00420 608 882 336
Skútr / moto: jawy,CZ, B400/K4, B650/K4,BMW LT K1200, chrompaket

Příspěvekod Kiwi » 07 srp 2008, 16:14

Jak píšeš Rady. mám projetou Evropu a kus Asie, ale to co se děje na našich silnicích mě opravdu štve a patříme mezi nejhorší hov..... A když někdo vyhodí úmyslně druhýho účastníka silničního provozu ze silnice a má z toho pr...., tak ano Lojzo, potom dokážu bejt i agresivní. Radši teď jezdím offroadem 80-90 a kašlu na to :(
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 bře 2013, 17:01, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Příspěvekod Paul » 07 srp 2008, 18:48

[quote=Rady]Jo Lojzo a to tu jeste nikdo nenavrhl bicovani, kamenovani a nebo upaleni :D

Jinak agresivita za riditka a volant nepatri. Pak se neni cemu divit, ze to na nasich cestach tak vypada. Delal jsem v Anglii a tam se lidi k sobe chodec versus ridic chovaji uplne jinak :)[/quote]
to Rady: je to tak, v cizine (west) se chovají lidi za volantem jinak...protože se chovají jinak všude! Neškodí si, nezávidí, vyrostli v kvalitativně jiných podmínkách: úspěch (třeba lepší auto) je inspirací a ne objektem nízkých pudů okolí. Tady si lidi často vybíjejí nahromaděnou frustraci za volantem, protože jinde na to nemají odvahu, převládá názor, že ohleduplnost je slabost- je to prostě i projev nízké míry sebevědomí, úcty k druhému atd. Dále je zřejmé, že s narůstajícím počtem aut mnozí řízení v silném provozu nezvládají, nejsou vyježdění jako na západě.
Mám čerstvé zkušenosti z cest po Rakousku a hl. Itálii : jezdí se dot svižně, ale je to plynulejší a celkový pocit větší bezpečnosti v provozu než tady. Nebudu znovu omílat známá fakta: motorky vždy vpředu na semaforech, auta vpravo a volné místo uprostřed na neustále předjíždění motorek, perfektní periferní vnímání a pozorování okolí - u všech řidičů, dávání si přednosti při vjíždění na hlavní a zařazování do pruhů atd.atd. DOPORUČUJU každému na motce "školu jízdy" v Itálii, zkouším to teď v pražském provozu (schválně- jak dlouho přežiju :p)
Musím ale říct svou zkušenost (teď jsem zrovna dorazil 350 km služebně z Jižních Čech): jezdím mimo obec dost svižně a snažím se, abych byl vidět vč. mých úmyslů předjet a auta mě většinou uhýbají. Vždy poděkuju -rukou, kýváním hlavy, nohou - snad se to časem zkultivuje :)
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

Příspěvekod Paul » 07 srp 2008, 19:19

[quote=Mefisto]No ja pri prvni jizde s manzelkou zazil vola co z rady parkujicich aut bez blinkru a cehokoliv jineho vyjel zrovna kdyz jsem byl vedle neho. Nejak jsem to zvladl s nasledkem v trenkach ale na prvnich svetlech jsem poprve a zatim naposled udelal tu vec co se o ni v takovejch pripadech pise. Byl to starej rozpadajici se favorit a ten borec vypadal jak santusak a ja mu nohou ukopl zrcatko. No pak jsem si stejne rekl ze to byla blbost, ale v te chvili to jinak neslo[/quote]
To jsi tedy udělal dobře - nepoužíval zpětné zrcátko z blbosti a teď to bude z "objektivních důvodů" :p
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

Příspěvekod Jarda » 07 srp 2008, 20:15

[quote=Paul][quote=Rady]Jo Lojzo a to tu jeste nikdo nenavrhl bicovani, kamenovani a nebo upaleni :D

Jinak agresivita za riditka a volant nepatri. Pak se neni cemu divit, ze to na nasich cestach tak vypada. Delal jsem v Anglii a tam se lidi k sobe chodec versus ridic chovaji uplne jinak :)[/quote]
to Rady: je to tak, v cizine (west) se chovají lidi za volantem jinak...protože se chovají jinak všude! Neškodí si, nezávidí, vyrostli v kvalitativně jiných podmínkách: úspěch (třeba lepší auto) je inspirací a ne objektem nízkých pudů okolí. Tady si lidi často vybíjejí nahromaděnou frustraci za volantem, protože jinde na to nemají odvahu, převládá názor, že ohleduplnost je slabost- je to prostě i projev nízké míry sebevědomí, úcty k druhému atd. Dále je zřejmé, že s narůstajícím počtem aut mnozí řízení v silném provozu nezvládají, nejsou vyježdění jako na západě.
Mám čerstvé zkušenosti z cest po Rakousku a hl. Itálii : jezdí se dot svižně, ale je to plynulejší a celkový pocit větší bezpečnosti v provozu než tady. Nebudu znovu omílat známá fakta: motorky vždy vpředu na semaforech, auta vpravo a volné místo uprostřed na neustále předjíždění motorek, perfektní periferní vnímání a pozorování okolí - u všech řidičů, dávání si přednosti při vjíždění na hlavní a zařazování do pruhů atd.atd. DOPORUČUJU každému na motce "školu jízdy" v Itálii, zkouším to teď v pražském provozu (schválně- jak dlouho přežiju :p)
Musím ale říct svou zkušenost (teď jsem zrovna dorazil 350 km služebně z Jižních Čech): jezdím mimo obec dost svižně a snažím se, abych byl vidět vč. mých úmyslů předjet a auta mě většinou uhýbají. Vždy poděkuju -rukou, kýváním hlavy, nohou - snad se to časem zkultivuje :) [/quote]


hm.jizni cechy.kdes jezdil?trochu je znam. :) :)
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod Mach.002 » 07 srp 2008, 22:34

Přikláním se samozřejmě k názorům Radyho a Paula ale rozumím i názorům mladších taky jsem byl agresívnější.Většinou jak člověk stárne stává se tolerantnějším aspon u mě to tak je a myslím že u většiny. ;)
[i]Telefon:737 971 755 ICQ:232-145-320 GPS-49°50'6.400"N, 18°21'9.371"E-SOS
Mach.002

250+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 292
Registrován: 10 kvě 2007, 19:06
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: BMW K 1200 GT
Tuning / úpravy: ??????

Příspěvekod Kiwi » 08 srp 2008, 09:20

[quote=Mach.002]Přikláním se samozřejmě k názorům Radyho a Paula ale rozumím i názorům mladších taky jsem byl agresívnější.Většinou jak člověk stárne stává se tolerantnějším aspon u mě to tak je a myslím že u většiny. ;)[/quote]

já jsem někde mezi :D snažím se spíš ovládat, blbce nic nezmění, leda strom v zatáčce :p Každopádně, když překročím hranice ČR, cítím se na silnicích v pohodě, jen dávám pozor na Poláky. Jinak nejhustější zážitky z řízením plechovky mám z Damašku a Ammánu, to se nedá popsat....
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Příspěvekod R1 Max » 08 srp 2008, 09:22

[quote=Kiwi][quote=Mach.002]Přikláním se samozřejmě k názorům Radyho a Paula ale rozumím i názorům mladších taky jsem byl agresívnější.Většinou jak člověk stárne stává se tolerantnějším aspon u mě to tak je a myslím že u většiny. ;)[/quote]

já jsem někde mezi :D snažím se spíš ovládat, blbce nic nezmění, leda strom v zatáčce :p Každopádně, když překročím hranice ČR, cítím se na silnicích v pohodě, jen dávám pozor na Poláky. Jinak nejhustější zážitky z řízením plechovky mám z Damašku a Ammánu, to se nedá popsat....[/quote]

Tak až budeš mít prd co na práci, klidně to sem dej.To bych si rád přečet. ;)
Když jezdit, tak srdcem; když řídit, tak s rozumem. Obojí naráz se nevylučuje.

číslíčko na Maxe: 732 549 204
Uživatelský avatar
R1 Max

1000+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 1317
Registrován: 09 kvě 2008, 15:01
Bydliště: Seč
Skútr / moto: Aprilia 150 Leonardo

Příspěvekod Cpujky » 08 srp 2008, 09:26

[quote=Kiwi][quote=Mach.002]Přikláním se samozřejmě k názorům Radyho a Paula ale rozumím i názorům mladších taky jsem byl agresívnější.Většinou jak člověk stárne stává se tolerantnějším aspon u mě to tak je a myslím že u většiny. ;)[/quote]

já jsem někde mezi :D snažím se spíš ovládat, blbce nic nezmění, leda strom v zatáčce :p Každopádně, když překročím hranice ČR, cítím se na silnicích v pohodě, jen dávám pozor na Poláky. Jinak nejhustější zážitky z řízením plechovky mám z Damašku a Ammánu, to se nedá popsat....[/quote]
Ja se citim taky za hranicema bezpecne...ale musim na zapad (Slovensko a Polsko je jeste horsi...ale abych nekrivdil slovakum, polaci jsou horsi :D ) Zjistil jsem, ze blbce fakt nic nezmeni...a to mam bohuzel i takove lidi v rodine :( Takze se stim smirit a jen a jen predvidat...
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod banjo » 11 srp 2008, 22:47

Protože jsem už zplacatil přední světlo o hlavu dítěte(před léty), vím jaké to je, zvláště když je matka nezodpovědná a uprostřed cesty se zastaví a děcko nechá před motorkou přeběhnout.Motorku jsem na druhý den daroval s tím, že jsem dojezdil.
Uživatelský avatar
banjo

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 124
Registrován: 19 črc 2007, 12:57

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 9 návštevníků