Radary - kamery

Diskuze o čemkoli.

Re: Radary - kamery

Příspěvekod Badarala » 22 dub 2016, 19:20

Jirkaa...rozumný příspěvek.
Jinak jsem docela překvapen, kolik je zrovna tady "Mirků Dušínů", co míjí cedule začátek a konec obce s 50 km/h na tachometru a kdekterou přiblblou třicítku projíždí celou 30. Je to asi věčný spor, jestli je lepší kultura sešněrovávání, zákazů, příkazů, pokut, represe, úředníků a s tím spojené porušování, ochcávání, vyjebávání, podmazávání, klientelismus atd., NEBO kultura relativní volnosti včetně jistých pravidel a FUNGUJÍCI trestní odpovědnosti zejména VUČI POŠKOZENÝM (tedy ne obvykle nesmyslné a drahé zavírání lidí v podstatě v duchu pomsty), která zahrnuje skutečnou zodpovědnost, nikoli zodpovědnost vyvolanou strachem z policajta a úřadu.
Když se podívám, jak to funguje u malých dětí, co opravdu přijmou za své když chápou a svobodně přijímají pravidla chování, a jak se chovají, když jsou jim věci vnuceny silou a hrozbou a co pak dělají, když mají za to, že je nikdo nevidí, můj názor je jasně na straně skutečné zodpovědnosti. Neboť dospělí nejsou od dětí v konečném důsledku odlišní. Tolik můj názor.
Tedy, radary a podobná svinstva jsou jen prostředky k získání výpalného, nic neřeší, nic nechrání a nikomu nepomůžou, vyjma obecní či policejní/státní kasy a prémií chytačů-pomahačů.
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Radary - kamery

Příspěvekod Dusan14 » 23 dub 2016, 08:13

Ide o to ze ked sa nedodrzuju male veci tak potom ani velke. Neviem kde jazdis ale jazda bez smerovky bezna vec, prekracovanie rychlosti standart, nezmyselne predbiehanie to iste. Lepenie na zadok skoda hovorit. Dene svietenie ked prsi kazdy druhý. Oslepovianie hmlovkami zadnimi klasika bliknes mu a nic ma to na haku. Tak ze na kazdy 10 aut jedno policajne a spravit poriadok. A tak to vyzera nielen na cestach ale v celom state. Cestári daju znacku 30 a pritom tam cely vikend niesu. Ale zakon plati ze mas ist 30 a basta. Ale kedze stat je tu onicom tak kazdy na vsetko kasle. O akom vypalnom hovoris? Dodrzujes rychlost tak nezaplatis.
Dusan14

1000+
 
Reputace: 35
Příspěvky: 1129
Registrován: 09 bře 2014, 22:42
Skútr / moto: TGB Bullet 125

Re: Radary - kamery

Příspěvekod zdeny65 » 23 dub 2016, 08:41

Pro zakladatele vlákna:u nás zadní kamera nepřibyla.Jen přibyly častější kontroly.
Pro ostatní:ten,kdo jezdí jako prase,tak ho nějaký radary,kamery nerozhází.Osobně jezdím svižně.Dodržování rychlosti není až tak moje hobby,ale snažím se co to dá :D Dost dobře si nedokážu představit štrůdl motorek v koloně aut,která jede spanilou čtyřicítkou s tím,že první jede multikára.Tam je právě pak výhoda motorek.Sice rychlost překročí,ale netvoří zbytečnou kolonu.Radary jsou dobrý,ale na auta a ne na motorky.U motorek je to docela zbytečný-myslím tím zadní kamery.U aut jo,protože potkávám dost aut,která mají přední značku buďto zmenšenou,nebo vůbec,nebo zadělanou jak jelito.Navíc mladejch magorů za volantem Audi,BMW,Alfa Romeo,VW Golf znatelně přibývá a je potřeba je zredukovat.
zdeny65

250+
 
Reputace: 46
Příspěvky: 399
Registrován: 31 črc 2015, 19:44
Bydliště: Starý Vestec
Skútr / moto: Bylo-klasika,Yamaha Majesty 400,možná FJR 1300
Tuning / úpravy: CNC páčky,vestavěný systém nabíjení,nově laděný zadní tlumiče pérování,tankvak

Re: Radary - kamery

Příspěvekod medved.m » 23 dub 2016, 10:18

jirkaa píše:kdo je pro provoz a ostatní účastníky nebezpečnější? Ten, který vystresovaně čumí na tachometr, aby náhodou nepřekročil povolenou rychlost, nebo ten, který... kouká pozorně co se děje před ním, za ním a kolem něj
Odpovím Ti, jirko:
Ten, který musí vystresovaně čumět na tachometr, aby poznal aspoň přibližně, kolik jede - a proto nezvládá koukat, co se děje před ním, za ním a kolem něj.
Nikdy - opakuji: NIKDY - jsem nebyl zastaven, pokud jsem projel kolem hlídky s radarem jakoukoli rychlostí mezi 45 a 55 km/h - a to snad každý, který nemá nějakou kognitivní poruchu, zvládne při pohledu dopředu přes čelní sklo či plexi.
Někdo, jak vidím, ne.

K příspěvku pana Badarala se vyjádřím krátce: stejných jsou plné podobné internetové diskuse, pisatelé snášejí různá cizí slova a rádoby hlubokomyslné úvahy, aby vypadali jako odborníci -
(výběr z nejlepších: "Za to, že jsem porušil silniční zákon, mohou policajti, protože tam kontrolovali dodržování silničního zákona."
"Nejvíc ohrožuje bezpečnost provozu řidič, který na šedesátce v nepřehledném úseku s dvojitou plnou jede šedesát, protože tím bezdůvodně a nebezpečně nutí ostatní, aby ho museli předjíždět."
- avšak ve výsledku stejně jako Badaralův nedávají vždy zcela souvislost. Motají dohromady samotnou existenci předpisů ve společnosti a "s tím spojené" ochcávání a podmazávání atd.
Snad jen k jedné větě: zodpovědnost není VYVOLANÁ tím či oním, existuje jen zodpovědnost VŮČI NĚKOMU ČI NĚČEMU - a ta buď je nebo není.

Existovalo i v naší historii období, kdy zákonů bylo minimum - ba žádné - a platilo vlastně jen desatero. Ano, tehdy i to dítě rychle pochopilo, jak funguje odpovědnost. Pochopilo linku "Zabil jsi někoho? Sežeň si kněze. Jo že to bylo omylem či v opilosti? Tím hůře, úmyslný vrah se snad dá převychovat, ale kdo by si přál mít mezi sebou někoho, u kterého nikdo neví, kdy mu rupne v bambuli? Těch je - pochop to - NEZBYTNÉ se zbavit."

Z tohoto pohledu se dá říci, že existence "svazujících zákonů a nařízení" vlastně chrání ty mentálně nedostatečné, aby i oni se mohli dožít stáří.
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Radary - kamery

Příspěvekod jirkaa » 23 dub 2016, 11:26

medved.m píše:Z tohoto pohledu se dá říci, že existence "svazujících zákonů a nařízení" vlastně chrání ty mentálně nedostatečné, aby i oni se mohli dožít stáří.


<velká nadsázka> Otázka je, jestli je to správně. Tímhle jde lidstvo proti přirozenému výběru jedinců schopných přežít a rozmnožit se a v důsledku toho jako živočišný druh degeneruje a blbne. </velká nadsázka>.

Kdysi jsem četl o pokusu, který proběhl někde tuším v Holandsku. Odstranili tam z dlouhého úseku silnice včetně křižovatek úplně všechny dopravní značky. Výsledkem bylo podstatné snížení nehodovosti na tom úseku bez negativních vlivů na plynulost dopravy. U nás mi to připadá, že jdeme přesně opačnou cestou, za chvíli nebude přes dopravní značení vidět na cestu. Navíc kapacita zpracování externích vjemů lidským mozkem má své limity, takže se stane buď to, že nebude možné vůbec vnímat všechny značky, nebo naopak při sledování značení nezbude volná kapacita na vyhodnocování dopravní situace před vozidlem..

Já nejsem apriori proti předpisové regulaci provozu na silnicích. Spíš se pozastavuju nad tím jak se tady u nás prosazují a úplně nejvíc mě dojímá, jak se může někdo, kdo se reálně pohybuje v provozu jako řidič, dožadovat dalších omezení. De facto jediným častěji kontrolovaným parametrem je rychlost a to zhusta na místech, kde se dobře měří, nikoli tam, kde je opravdu nebezpečné rychlost překračovat. Občas se dá někomu dýchnout nebo někoho zjebou za propadlou technickou a to je asi tak všechno. Ostatní daleko závažnější porušení předpisů se obvykle řeší až se stane nehoda.
jirkaa

25+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 40
Registrován: 10 zář 2015, 17:30
Bydliště: Moravský Kras
Skútr / moto: Honda PCX 125 2015, Suzuki V-strom 650
Tuning / úpravy: muchy na plexi :)

Re: Radary - kamery

Příspěvekod josuk » 23 dub 2016, 11:45

Medved.m: ale tření jste ve škole prece měli![FEARFUL FACE] A sloh zřejmě taky, ano. Hmm, zkus teď něco ze života!!
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1409
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a letní Xciting 400
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

Re: Radary - kamery

Příspěvekod Bostav » 23 dub 2016, 13:00

"Snažím se" jezdit dle předpisů, takže mě žádné kamery nezajímají. Tím pádem nehledám úseky bez kamer, abych mohl jezdit jako dobytek.
Vidím 50, jedu 50. Vidím 30, jedu 30.
Na forum se dostanu zase až večer, tak snad už bude po slovní bitce :lol:
Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Obrázek
Uživatelský avatar
Bostav

1000+
 
Reputace: 208
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 úno 2016, 14:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

Re: Radary - kamery

Příspěvekod Badarala » 23 dub 2016, 16:06

Pro Medvěda...na mojí větě o různých typech zodpovědnosti nevidím nic češtinářsky ani myšlenkově závadného nebo nesrozumitelného.
Jinak věřím, že jsou na internetu plná fora rádoby hlubokomyslných diskusí plných cizích slov, pár myšlenek jsem někde i četl, ale proč to zminuješ zrovna v souvislosti se mnou? Já napsal svůj názor na radary, jejich účel a smysl. Uvedl jsem to, věřím že relativně stručně, tím, jak na celou věc nahlížím, aby bylo zřejmé, proč to tak cítím. Jestli se ti můj názor nelíbí, měj názor jiný.
K některým jiným prohlášením spoludiskutujících se raději ani nebudu vyjadřovat, hrozila by mi sklíčenost a pocity bezvýchodnosti... (myšleno mírně nadsazeně).
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Radary - kamery

Příspěvekod Valheru_KOKr » 23 dub 2016, 16:59

Nevím proč se všichni ohání zákony a represí jako takovou. Beztak veškerý problém, který je, je již ve společnosti jako takové. Ve výchově, k přístupu k životu. Až se budeme vzájemně respektovat, až budeme mít nějakou úctu, nebudou vznikat opatření, která na tyto nedostatky pouze reagují.

Problém je tedy bezohledný občan, na kterého je navázaná represe (s ním se veze zbytek národa). Následně, protože je problém veliký (jak by nebyl, když může Franta a Pepa, mohu i já... typicky české...), nabyde mnoho jedinců dojmu, že represe je vlastně jen dojička na prachy a bič na ty "tolerantní a ohleduplné se zodpovědným přístupem" - (mimochodem tímto se ohání i ti nejotrlejší svině, které nemají úctu k ničemu a k nikomu). Nakonec pár jedinců si na vymáhání zákona udělá kariéru a protože jsme v konkurenčním prostředí, tak důsledek snahy jednoho na republikové úrovni je pochopitelný.

Dokud se bude hledat chyba jen v zákonech a v těch co na ně dohlíží, nebude to nikdy lepší. Ruku na srdce, kolik z Vás řeklo v práci někdy nahlas, že 100km vzdálenost se za hodinu po okreskách nedá zvládnout? Kolik z Vás řeklo na hlas, že klienta neuděláte, protože pokud budete jezdit předpisově tak to nejde v běžné pracovní době stihnout?



Až se změní společnost, změní se i zákony do tý doby to je neřešitelný ve všech směrech.
Kája

Yuki CITY 125 - Nová čína, s jasnou historií a zcela nejasným osudem
Kokříkovi cesty
Nevidí mě! Neslyší mě! Nepředvídá mě! Nedává pozor! Nerespektuje mě, protože jsem na 2 kolech! Vím to, předpokládám to, a proto ještě jezdím a stále píši!
Uživatelský avatar
Valheru_KOKr

250+
 
Reputace: 33
Příspěvky: 394
Registrován: 29 čer 2015, 15:48
Bydliště: Praha 13
Skútr / moto: Yuki CITY 125
Tuning / úpravy: Ne

Re: Radary - kamery

Příspěvekod HonzaR » 24 dub 2016, 10:04

Znovu opakuji, tohle vlákno jsem zakládal proto, aby se zde informovalo, kde se nově vyskytují kamery snímající zadní značku. Jinými slovy, kde si na moto máme hlídat tacho. Nikoli pro diskuse o (ne)vhodných jízdních stylech a názorech na účely represivních kontrol, které beztak nikam nevedou. Díky.
z ho*na bič neupleteš...
Uživatelský avatar
HonzaR

1500+
 
Reputace: 218
Příspěvky: 1859
Registrován: 15 srp 2011, 11:07
Bydliště: Praha 16
Skútr / moto: Suzuki V-Strom 800 /SE

Re: Radary - kamery

Příspěvekod Valheru_KOKr » 24 dub 2016, 10:59

HonzaR píše:Znovu opakuji, tohle vlákno jsem zakládal proto, aby se zde informovalo, kde se nově vyskytují kamery snímající zadní značku. Díky.


Jestli by nebylo úplně nejlepší obrátit se na vývojáře aplikace WAZE aby dodělal možnost upozornění na motoradar uvedeného charakteru. Určitě by se databáze rozrostla rychle a každej by jí měl přímo před očima na svých řidítkách nebo v hlášení do intercomu. Vyhneš se tedy offtopic, kdo nebude mít zájem být informován tak si funkci vypne a kdo má problém dodržovat předpisy a radarů se bojí, tak ten si přijde na své.
Kája

Yuki CITY 125 - Nová čína, s jasnou historií a zcela nejasným osudem
Kokříkovi cesty
Nevidí mě! Neslyší mě! Nepředvídá mě! Nedává pozor! Nerespektuje mě, protože jsem na 2 kolech! Vím to, předpokládám to, a proto ještě jezdím a stále píši!
Uživatelský avatar
Valheru_KOKr

250+
 
Reputace: 33
Příspěvky: 394
Registrován: 29 čer 2015, 15:48
Bydliště: Praha 13
Skútr / moto: Yuki CITY 125
Tuning / úpravy: Ne

Re: Radary - kamery

Příspěvekod medved.m » 24 dub 2016, 19:49

josuk: Medved.m: ale tření jste ve škole prece měli![FEARFUL FACE] A sloh zřejmě taky, ano. Hmm, zkus teď něco ze života!!
Chlapec se asi vzbudil :wink: Nebo si myslíš, že Tvůj výkřik se nějakým způsobem vztahuje k tématu diskuse?
Ujištění nejen Tobě: nejsem už bohužel nejmladší, a cokoli zde píšu, je ze života.

Badarala se ptal, proč si beru na paškál zrovna jeho, a že ve svých výrocích o různých typech zodpovědnosti nevidí nic nesrozumitelného.
Samozřejmě věřím, že nevidí. Kdo by taky psal nesmysly, kdyby sám dobře věděl, že to jsou nesmysly?
Jenže jsou. Když si příspěvek, na který jsem reagoval, přečtete důkladně, pak v zásadě v každé větě. Není tu prostor k vyčerpávajícímu rozboru - a není ani jisté, že by byl pro každého - ale vrátím se jen k tomu o "různých typech zodpovědnosti". To je zmatení pojmů. To, co nazýváš "zodpovědností vyvolanou strachem", je ve skutečnosti strach z přijetí zodpovědnosti. Proč by ten, kdo ji akceptuje a uvědomuje si ji, měl mít strach z policie?

K jirkově zmínce o "pokusu" v Holandsku: jistě, ale na tom proboha není nic novátorského! Že na úseku nejsou značky, neznamená, že tam neplatí předpisy (v našem případě celý zákon 361/2000 Sb., včetně všech novelizací, od prvního do posledního písmene) :roll:
Jak jsem psal, cosi pamatuji, a pamatuji i dobu, kdy na našich silnicích opravdu nebylo přeznačkováno a přesto provoz nebyl o nic nebezpečnější ani méně plynulý než dnes. Bohužel, dostali jsme se do stavu, kdy absolutní většina řidičů bez navigace netrefí na druhý konec města a bez příkazových a zákazových značek neví ani kudy a jakou rychlostí má jet. Kdy lidi zapomínají číst a přemýšlet. Viz "kauza se změnou přednosti na kruhovém objezdu". Srovnejte si znění příslušného ustanovení zákona (§22 odst. 5) platná do 19. a od 20.2.2016 a kdo najde jeden(!) rozdíl, klidně ať se u mne přihlásí o pivo :mrgreen:

No, závěr: "vyježděných řidičů", kteří "přece jezdí bezpečně" (i když řidičák jim teda ještě neoschnul) a jsou chytřejší než všechny přiblblý třicítky, zákony, značky a policajti dohromady, jsou plné hřbitovy.
Bohužel i těch, kteří se s těmi mistry volantu potkali.
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Radary - kamery

Příspěvekod Badarala » 24 dub 2016, 20:54

Omlouvám se HonzoviR, že ještě zareaguji na Medvěda...Tvrdíš, že píšu nesmysly, a já tvrdím, že tomu, co píšu, nerozumíš, protože bud nechceš nebo prostě nemůžeš (to není narážka na inteligenci, nýbrž osobnostní založení, které jisté druhy pohledu na věci zkrátka nedovoluje). Taky nejsem úplný mladíček, řidičák mám 23 let, pokud toto, tedy soudě z tvých příspěvků, považuješ za relevantní. Nemám rád, když někdo na silnici ohrožuje, ale když například jedu na volné rovné široké silnici třebas 140 místo 90, nikde nikdo, žádná křižovatka, nevidím důvod k šikaně, ve zkratce řečeno.
Ještě jednou omluva HonzoviR.
Badarala

750+
 
Reputace: 312
Příspěvky: 971
Registrován: 27 říj 2013, 23:07
Bydliště: okres Litoměřice
Skútr / moto: N-max / Suza
Tuning / úpravy: běžné doplňky pro každodenní užívání

Re: Radary - kamery

Příspěvekod jirkaa » 24 dub 2016, 21:17

medved.m píše:K jirkově zmínce o "pokusu" v Holandsku: jistě, ale na tom proboha není nic novátorského! Že na úseku nejsou značky, neznamená, že tam neplatí předpisy (v našem případě celý zákon 361/2000 Sb., včetně všech novelizací, od prvního do posledního písmene) :roll:
Jak jsem psal, cosi pamatuji, a pamatuji i dobu, kdy na našich silnicích opravdu nebylo přeznačkováno a přesto provoz nebyl o nic nebezpečnější ani méně plynulý než dnes. Bohužel, dostali jsme se do stavu, kdy absolutní většina řidičů bez navigace netrefí na druhý konec města a bez příkazových a zákazových značek neví ani kudy a jakou rychlostí má jet. Kdy lidi zapomínají číst a přemýšlet. Viz "kauza se změnou přednosti na kruhovém objezdu". Srovnejte si znění příslušného ustanovení zákona (§22 odst. 5) platná do 19. a od 20.2.2016 a kdo najde jeden(!) rozdíl, klidně ať se u mne přihlásí o pivo :mrgreen:


Ale v tom přece nejsme ve při.. Jednoduchá pravidla, co nejmíň nesmyslných vyjímek. Přizpůsobovat značení podle místních zvyklostí, ne za každou cenu vnucovat nesmyslná omezení. Někdy mám pocit, že nové značení se zavede ale staré tam zůstane, prostě značek nesmyslně jenom přibývá a když se změní situace, už tam zůstane.. Pro příklady nemusím jít daleko, třeba v Brně na obchvatu Líšně - Jedovnická, čtyřproudovka od Klajdovky dolů. Křižovatky neznačené, za to v polovině kopce nesmyslný přechod od nikud nikam resp. od sídliště do křoví pod Klajdovkou. Rychlost omezena z osmdesátky na padesát a docela často tam stávají (naštěstí z dálky viditelní). Za 26 let, co tudy denně jezdím, jsem tam viděl snad dvakrát přecházet někoho se psem. Samozřejmě pejskaři běžně přecházejí kdekoli mimo ten přechod. Nebo královopolský tunel. Čtyřproudovka, před tunelem a donedávna za tunelem osmdesátka (teď tam nějakou dobu je dočasně značená šedesátka s nějakým cancem o "měření hluku"), v tunelu docela nesmyslně šedesát. Proč zrovna tam? Bez křižovatek, bez možnosti že by tam vletěl někdo do protisměru. Stejně tam většina lidí jede osmdesát, pokud pojedu šedesát, budu jenom komplikovat provoz. Upřímně řečeno, na skůtru mi přijde bezpečnější jet stejně jako proud ostatních vozidel a nečumět moc na rychlostní omezení.
Ale chápu tvoje argumenty, ostatně potkávám denně dost tupoňů, kteří netuší co je přednost zprava a kdybych já netušil, že to jsou tuponi a spolehl na to, že se zachovají podle pravidel, stálo by mě to plechy a možná i nějaký to bebino.
BTW i když jezdím hodně a neberu rychlost jako nějaký absolutní dogma, jezdím s nulou na bodovým kontě.

HonzoR omlouvám se, ale je to veřejná diskuse, tak se tady holt diskutuje ;)
jirkaa

25+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 40
Registrován: 10 zář 2015, 17:30
Bydliště: Moravský Kras
Skútr / moto: Honda PCX 125 2015, Suzuki V-strom 650
Tuning / úpravy: muchy na plexi :)

Re: Radary - kamery

Příspěvekod medved.m » 24 dub 2016, 23:06

HonzoviR: nemyslím, že je nutné se Ti každý omlouvat. Už pár lidí napsalo - a myslím si to též - že psát si, kde je zrovna kamera snímající Tvůj zadek, a ještě z toho dělat vlákno, je zbytečné. Ostatně soudím, že bude-li taková poptávka, za chvíli někdo přijde s webovou stránkou či aplikací do mobilu.

A když jsme u poptávky: jirkaa napsal "De facto jediným častěji kontrolovaným parametrem je rychlost a to zhusta na místech, kde se dobře měří, nikoli tam, kde je opravdu nebezpečné rychlost překračovat."
Ano, jsou to nejrychleji vydělaný prachy. A přemýšleli jste o tom, co by bylo, kdyby nebyly?
Kdyby každý z nás místo breku, "jak je to strašně nespravedlivý, že já furt nedodržuju rychlost a oni mi ji furt měří, búúú :cry:" - protože se na to logicky zaměřují - dal noze na plynu odpočinek (ať si myslí o nesmyslnosti řady omezení cokoli)? Kdyby policajti - neřkuli ti chudáci, co je pro fyzickou nebo mentální nedostatečnost ani k PČR nevzali, tedy městští strážníci - půl roku nevybrali ani korunu, že by se ještě pořád za tím keřem schovávali s radarem? Že by je nadřízený sakra rychle nepřevelel hlídat před školu, kontrolovat parkování v zákazu, předjíždění zprava na dálnici?
Zákon nabídky a poptávky platí i tady. Dobrou noc, m.

P.S. Jedovnická není výmysl policajtů, ale evidentní tunel městské části. Nejspíš dostali čtvrt mega na zvýšení bezpečnosti přechodu, za 30000 nechali osadit dvě značky a načmárat zebru a zbytek si rozdělili. Přitom stačilo přidat dvacku na semafor s tlačítky a všechno bylo jedna nádhera :idea:
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron