Radar detektor na motorku

Diskuze o čemkoli.

Radar detektor na motorku

Příspěvekod radomír » 22 čer 2014, 23:51

Založení tohoto tématu mě inspirovala cena autoradarů z Číny. které se dájí bez problémů objednat.(sdružený,vícepásmový, s laserovým detektorem,http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=radar+detector&catId=0&initiative_id=AS_20140622133119, drtivá většina přístrojů je určena do aut, ale dotaz zní : má někdo zkušenost s použití detektoru radarů( se sdruženým laserovým detektorem, foto pastí) na motocyklu ( né antiradar )Více pásmo, použití do vlhka, upozornění, vzdálenosti detekce atd ?
Uživatelský avatar
radomír

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 120
Registrován: 02 led 2013, 11:13
Bydliště: Havířov
Skútr / moto: EVT 4000e
Tuning / úpravy: Baterie Long-life Pb.přídavné baterie,solar balancer,LED světla

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod kolsa » 23 čer 2014, 08:16

k čemu ti takový detektor je??....aby si mohl porušovat zákon?
nestačí ti jezdit na státovce 90 a na dálnici 130? Tak si zajeď na okruh, tam nikoho nebudeš ohrožovat a jezdi si třeba 300. :idea:
Nikdy se nehádej s blbcem - klesneš tím na jeho úroveň a tam tě on porazí, protože v tom má větší zkušenost.
Uživatelský avatar
kolsa

100+
 
Reputace: -9
Příspěvky: 200
Registrován: 02 dub 2012, 12:37
Bydliště: Ledce u MB
Skútr / moto: FJS 600
Tuning / úpravy: ne

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod radomír » 23 čer 2014, 09:45

S okruhem pro varioty kteří jezdí 300 ,souhlasím. Jináč né. Příklad: bezohledný polský kamióm za zády na úzké cestě, nebo řidič začátečník na rozdrbané cestě ve městě kopírují středovou čáru, atd, co uděláš ? Dáš si Kite Kat, nebo brnkneš po plynu.Jedna pokuta za rychlost cenově převyšuje dané zařízení.
Zatím mě vždy ohrožovali jiní. Ohleduplých plechovkářů i motorkářů je málo!
Uživatelský avatar
radomír

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 120
Registrován: 02 led 2013, 11:13
Bydliště: Havířov
Skútr / moto: EVT 4000e
Tuning / úpravy: Baterie Long-life Pb.přídavné baterie,solar balancer,LED světla

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod kolsa » 23 čer 2014, 10:06

a v těchto případech ti bude ten detektor k čemu? že víš že dostaneš pokutu?? nesmysl. okamžitě sáhneš na brzdu a ten začátečník to napálí do tebe. Kamion zareagovat nestačí. Vysvětli policajtům, že jedeš přes obec kilo protože někde za tebou je někdo kdo ti překáží. :D
Nikdy se nehádej s blbcem - klesneš tím na jeho úroveň a tam tě on porazí, protože v tom má větší zkušenost.
Uživatelský avatar
kolsa

100+
 
Reputace: -9
Příspěvky: 200
Registrován: 02 dub 2012, 12:37
Bydliště: Ledce u MB
Skútr / moto: FJS 600
Tuning / úpravy: ne

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod medved.m » 23 čer 2014, 10:08

radomir:
"Zatím mě vždy ohrožovali jiní," ... takže jim to musím oplatit? :roll:

Nemusíš.
Dej si radši ten Kitkat. Nebo, soudě podle tvé argumentace, dudlík.
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod radomír » 23 čer 2014, 11:45

Díky za názor, ale stojím si za svým. U mého jména je i kubatura, kterou mám, to znamená, že žádný dravec na cestě nejsem!!!
Uživatelský avatar
radomír

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 120
Registrován: 02 led 2013, 11:13
Bydliště: Havířov
Skútr / moto: EVT 4000e
Tuning / úpravy: Baterie Long-life Pb.přídavné baterie,solar balancer,LED světla

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod medved.m » 23 čer 2014, 12:31

Nechtěl jsem Tě urazit, byl to žert. Ale ta argumentace je opravdu dětinská.
Majitelé tzv. antiradarů (více či méně NEspolehlivých) spíše provoz a hlavně jeho plynulost ohrožují - jak psal výše kolsa. Sám jsem se (pravděpodobně) s takovým automobilistou setkal naposled před týdnem a nebyla to věru příjemná zkušenost. (Mimochodem, bylo mu to prd platný.)

A navíc: právě proto, že máš v podpisu uvedenou mašinu, soudím, že s tím "brnknutím po plynu" to nebude nijak žhavé :mrgreen:
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod Dándí » 23 čer 2014, 13:35

Nevíte, dělaj verzi co vypne i tempomat, mě je kolikrát v obci líto na to sahat a pak znovu čekat až to napne lanko plynu?
Jezdím na pohodu, spíš pomalejš než rychle
Uživatelský avatar
Dándí

500+
 
Reputace: 382
Příspěvky: 744
Registrován: 24 úno 2010, 11:37
Bydliště: Praha 1
Skútr / moto: YAMAHA IronMax- Já, BlackMax- Kamča a SH 300 spolu
Tuning / úpravy: netunime - jezdíme. Jen občas něco poladíme

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod sigi » 23 čer 2014, 13:59

No já si mylím Dándí že ty toho víc nakecáš jak najezdíš,takže ty bys spíš potřeboval lanko na pusu než na plyn.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod vena307 » 23 čer 2014, 14:05

A koukám že asi začnu sledovat toto vlákno začíná to tu být opět zajímavé 8) :wink:
Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali a ty ses usmíval, až jej budeš opouštět!“
Uživatelský avatar
vena307

500+
 
Reputace: 173
Příspěvky: 602
Registrován: 14 čer 2010, 16:27
Bydliště: Praha-Horoměřice
Skútr / moto: Honda SW-T 400,Yamaha FZS 1000 Fazer,Yamaha R1,
Tuning / úpravy: Honda CBR 1000RR Fireblade

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod Sectoid » 23 čer 2014, 14:12

Jako jo, taky souhlasím. Pořádek musí být a kdyby měl každej "radar detektor" tak je silnce samej tenhlete pYrát silnic.... Jen víc uzavírek Barandovského mostu v pátek podvečer a měření 50tky na Strakonický. Mámo, já bych tyhlety pYráty hnal do Jachymovských dolů. :twisted:
Uživatelský avatar
Sectoid

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 303
Registrován: 27 kvě 2010, 16:59
Bydliště: Praha 4
Skútr / moto: HONDA PCX(prod.) / Honda SW-T 400 (prod.) / NC750X

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod vena307 » 23 čer 2014, 14:23

To sice ano pYrátu je spousta policejních akcí typu Barandovský most a jim podobný jsou po určité stránce užitečný ale nesmí to být šikana na řidiče typu měření na padesátce když někdo jede vražedných šedesát jako to má ve zvyku (šedej mor) MP.
Antiradar a podobný vychytávky hned z řidiče nedělají takzvaného pYráta silnic. 8)
Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali a ty ses usmíval, až jej budeš opouštět!“
Uživatelský avatar
vena307

500+
 
Reputace: 173
Příspěvky: 602
Registrován: 14 čer 2010, 16:27
Bydliště: Praha-Horoměřice
Skútr / moto: Honda SW-T 400,Yamaha FZS 1000 Fazer,Yamaha R1,
Tuning / úpravy: Honda CBR 1000RR Fireblade

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod Sectoid » 23 čer 2014, 14:35

No, můj předchozí příspěvek byla těžká ironie :) Daleko víc, než mamrd ve firemní Audi A8 s anti-čímkoliv, mne ohrožuje malý český člověk a dopravní policie sama osobě.

No upřímně, vyjde to tak asi nastejno.

Vlastně ne, dopraváci zastavující auta v připojovacím pruhu na Jižní Spojku jsou možná o něco víc dementní, než ten soudruh v A8 co to na 80. valí neskutečných 111,111 Km/h

:)
Uživatelský avatar
Sectoid

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 303
Registrován: 27 kvě 2010, 16:59
Bydliště: Praha 4
Skútr / moto: HONDA PCX(prod.) / Honda SW-T 400 (prod.) / NC750X

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod Vratas » 23 čer 2014, 14:48

Tady je koukám zase poctivců ohledně dodržování rychlosti. Je nutno poznamenat, že řidič, který jede uvolněně na státovce třeba 110km/h je většinou bezpečnější pro okolí než křečák jedoucí pro jistotu 75km/h a hlídající si ručičku tachometru, aby náhodou nešla přes 80, mnohdy s tuningovým platem vajec na zadním platě vozu. Co kdyby někde byli policajti, tak ať má rezervu.


Malá poznámečka : Kdyby každý byl poctivý jako Dušín a jezdil by předepsanou rychlostí na čemkoli, neřešila by se tady na foru donekonečna "nadměrná" spotřeba strojů všech obsahů. Takže ruku na srdce kluci, kdo se nechce svézt více, než dovolují naše limity??
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Radar detektor na motorku

Příspěvekod sigi » 23 čer 2014, 15:09

No k té rychlosti a šikaně je to o lidech...mě tedy zastavili na dálnici kde jsem jel 160km/h a prý bych stále zrychloval tak mě radeji zastavili...V dnešních autech 160 to je nic.... prostě mě to připadá že jedu 80 a to nemám zas žadný nějaký auto,mám SUV HyundaI ix35 ,no dostal jsem dvojku pokutu a cenou radu,policajt mi řekl....nastavte si tempomat na 150km/h a nevšimnem si vás....tak ted tak po dalnici jezdím a mám zatím klid...i když...no někdy ta noha ztěžkne a já si to připomenu tak zase uberu.... ale...jak pišu 150 a je klid...autem teda...
Nejnovější výlety na skútru,videa,tipy na výlet,fotky,najdete na http://www.scootergang.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
sigi

1500+
 
Reputace: 101
Příspěvky: 1862
Registrován: 29 zář 2012, 22:14
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT
Tuning / úpravy: FOTOALBUM: http://nmaikl.rajce.idnes.cz/

Další

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot], Garrett a 9 návštevníků