Práce PČR - Kladná zkušenost

Diskuze o čemkoli.

Práce PČR - Kladná zkušenost

Příspěvekod Valheru_KOKr » 29 zář 2015, 09:44

Dnes se stalo něco, co jsem nikdy nedoufal, že se může stát. Každodenní cesta do práce se proměnila opět v značně nebezpečnou situaci jen díky EGU jednoho z řidičů osobáku.

Pohodově jsem si projel tunelem Blanka a dále pokračoval svojí trasou do LIbně stejně jako mnoho jiných vozidel. Auto předemnou udržovalo konstantní rychlost 40 km/h, auto za mnou polepený v barvách pomáhat a chránit. Chvilku se mi nechtělo, ale nakonec jsem se rozhodl předjet pomalejší vozidlo a to se mi vymstilo. blinkr, plný plyn a hurá... 45-47-50 auto pořád vedle mě a v dáli světla.... 55-60-65-70 auto pořád vedle mě... Nadávám jak špaček modlím se k mdlému ínému motoru a po chvilce 80 km/h a já se těsně zařazuji před auto, které jede stejnou rychlostí 80 km/h jako já.

Na bezpečném místě nás nakonec přdjeli i policistém tedy již s majáčkem a houkačkou a mě i pána s autem zastavili. Moje sevřené půlky, pamatujíc 80km/h abych se stihl bezpečně zařadit, se ani nehly, jsouc si vědomy 3 bodů a ztráty řidičáku na půl roku až rok. K mému údivu nikdo nechtěl řešit mě, ale zrychlování auta při předjíždění a protože to na místě klasifikovali jako úmyslné ohrození tak pána rovnou poslali do správního řízení!

Je uklidňující vidět, když práce policie je jiná než dávání botiček a měření radarem.
Kája

Yuki CITY 125 - Nová čína, s jasnou historií a zcela nejasným osudem
Kokříkovi cesty
Nevidí mě! Neslyší mě! Nepředvídá mě! Nedává pozor! Nerespektuje mě, protože jsem na 2 kolech! Vím to, předpokládám to, a proto ještě jezdím a stále píši!
Uživatelský avatar
Valheru_KOKr

250+
 
Reputace: 33
Příspěvky: 394
Registrován: 29 čer 2015, 15:48
Bydliště: Praha 13
Skútr / moto: Yuki CITY 125
Tuning / úpravy: Ne

Re: Práce PČR - Kladná zkušenost

Příspěvekod angel2904 » 29 zář 2015, 09:56

Zajímavá zkušenost. Možná některý z pánů "pomáhat a chránit" také vlastní jednostopé přibližovadlo a s podobnými EGOmagory ve stylu "tak ty mě blbečku nepředjedeš" se v civilu potkává také :wink: Možná byl rád, že se může "pomstít" i sám za sebe :P No co, alespoň si Yukině vyhnal pavouky z výfuku :mrgreen:
Standa Mlejnek, t.: 604 787 309, mlejneks@atlas.cz
Živí mě toto: http://www.fitham.cz
Heslo: pořád se učím !
Ex: Piaggio X9 250, FJS600SW, Honda SH300i, Suzuki Burgman AN650 K9, NC750X, Vision 110(2014), NSSForza 300, CB125F, ...
Uživatelský avatar
angel2904

1500+
 
Reputace: 104
Příspěvky: 2161
Registrován: 03 kvě 2011, 15:02
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda NSC 110 Vision(2017)

Re: Práce PČR - Kladná zkušenost

Příspěvekod lucky007 » 29 zář 2015, 10:12

přece nemusí být motorkář aby dokázal svojí práci dělat dobře... a z mejch zkušeností ty botičky a radary taky nedělaj pro své potěšení ale prostě je tam pošlou tak musej... to že bohužel velká část času se plácá na "vybírání desátků" místo právě na takovéto hlídání nebezpečné jízdy není rozhodnutí jejich ale vedení... každopádně je to skvělé že to nenechali být a dali mu to sežrat... nejednou se mi podobná situace stala i v autě a není to nic příjemného zvlášť když člověk v tu chvíli nesedí v něčem pořádným co tu rychlost dokáže napálit... tím spíš pak na skutru kde je to ještě nebezpečnější. Takže palec hore pro ně...
lucky007

100+
 
Reputace: 12
Příspěvky: 164
Registrován: 27 srp 2015, 22:42
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda PCX 125 Mat Galaxy Black 2021

Re: Práce PČR - Kladná zkušenost

Příspěvekod crhy » 29 zář 2015, 10:42

To, co popisuješ, se mi stává téměř denně, proto nemůžu mít jen stopětadvácu. Tady na Litoměřicku je spousta takovýchto Ego-debilů (ať už důchodců, či mladých pubescentů). A docela často se mi stává, že chtějí závodit a dokázat si, že nějakej blbej skůtr je nemá co předjíždět!
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)


Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků