Poznejme se - nepovinné

Diskuze o čemkoli.

Poznejme se - nepovinné

Příspěvekod ohka » 19 pro 2007, 17:56

Milí kamarádi a kamarádky na dvou kolech. Nastává zimní čas a tak snad vhodná chvilka, abychom se lépe poznali.
Známe sice své přeznívky, ale nevíme co znamenají a kde jsme k nim přišli. Také neznáme svá pravá jména a odkud jsme.
Takže, pokud chcete, napište zde o sobě něco více, ať nejsme tak anonymní. ;)

Takže začnu u sebe. Jmenuji se Helena, jsem z Plumlova, je to malé město 10 km od Prostějova.
OHKA-(květ sakury)-pilotovaná létající puma používaná japonci za 2.svět.války- kamikaze.
Vybral mi to kdysi manžel, protože jsem prý samodestruktiní. :-)
Zastavte svět, chci vystoupit !
mobil: 608 804 300 , 608 465 787
Uživatelský avatar
ohka

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Albrechtičky
Skútr / moto: MBK Skyliner 250

Příspěvekod Jarda » 19 pro 2007, 18:10

ja to mam vse napsany tam kde to je a staci jen si to precist tak neni u mne co resit.a kdo bude chtit si najit slavonice tak at hleda na hranicich s rakouskem kam to mam asi 1500 m od baraku.a kdyby nahodou jel nekdo kolem a chcel se stavet i na kus reci nebo jen tak tak naproti je benzinka jako orientacni bod.ale dejte mi vedet protoze doma byt taky nemusim.to jen na okraj.
zaliby mam pokud mi to cas dovoli hlavne jezdeni i na skutru a pak snad i pesi turistika.nejen v praci se nachodim dost a tak i kazdorocne znamy pochod do prcic asi po 20 zucastnenych roku.ale maximalne tech 30 km si dam vice ne.kdyz mam casu vice a moznosti tak se i trochu podilim na nejakych tech mensich akci jako jsou vyjizdky jedno ci dvoudenni, kterych je poskromnu a proto davam i prednost jednodennim akcim.vyjimka je snura, na ktery nesmim chybet a delam proto vsechno mozny a pokud budu mit na cem tak pristi rok zas tam nebudu chybet a jako posledni konicek je foceni.pokud je i co fotit tak na nic necekam a fotim at jsu kdekoliv.proto taky mam par set fotek za akci lehce vyfoceny.kdyz neco delat tak poradne.doma ty spatny fotky vyhodim a ostatni jsou na mych strankach.obycejnych ale mam je tam.
v r. 1999 mne muj zamestnavatel ne primo,ale dokopal abych si udelal ridicak tak po nekolika dnech rozhodnuti jsem povolil a udelal aspon na traktor, protoze na nakladak mne nikdo nedostane.znam tady v okoli ty silnice dobre a kdyz vidim nektery ty hovada jak jedou jak prasata tak o to nestojim abych kvuli nemu sel do bani, protoze bych ho musel asi ... tak v roce 99 jsem udelal na T a k tomu jsem dostal papiry na pajdu jak davaj.v zari jsem dostal papiry,v rijnu jsem si zajezdil s traktorem hodne malo asi 300 m na podniku kdy jsme neco prevazely a od listopadu mi vedouci rekl tady mas traktor a budes jezdit mne zacly krusne chvile na silnici.proste pres zimu jsem se ucil jezdit.jj krusna zima.na jare jsem pokukoval po nejakym priblizovadle a tak o babe jsem uvazoval a po mesici rozhodnuti jsem vyrazil k nedalekemu prodejci ktery mel na prodejne i cinsky skutr o obsahu 50ccm.po zkusebni jizde kterou mi nabidnul prodejce, kdyz mne videl jak jsem toho cinana okukoval asi deset minut a ani jsem nedosel asi o 5 m kde stala ta baba-babeta pro kterou jsem byl rozhodnuty.po dohode s prodejcem jsem si skutr po zaplaceni odvezl a do 5000 km nebyl problem.ikdyz jsem prodejce upozornoval ze budu jezdit hodne taky mi ho doporucil.proste po 5000km se uz projevovaly zavady a tak jsem castejsi jizdy musel delat i k prodejci kde to chlapi v dilne trochu upravily postelovaly a ja jel zas domu a dalsi mesic jsem tam byl zas s necim jinym.trpelivost me dosla kdyz hsem mel byt na cas v m.budejovicich asi 40 km od domova a po 3 km se zakourilo pod prednim plastem co byva chladic.jenze to byl vodnik tak jsem chvili pockal az ten smrad zmizi a doufal, ze to nic hroznyho nebylo.po dalsich 14 km mi motor zhasl uplne a ja setrvacnosti z kopce dojel k prvnimu autesrvisu kde mel nastesti otevreno.tam jsem to odkryl a byl tam peknej skvarek zapecenych dratu.ty jsme vymenily a ja radsi padil domu a druhy den opet k prodejci.po nekolika tydnech jsem cekal na jednu soucastku asi 5 mesicu od jara.s timto mezkem jak jsem mu rikal jsem najezdil pres 15 000 km a to v obdobi od brezna do listopadu zhruba 12000 km rocne.(proc jsem to rozepsal?protoze porad ctu co koupit za cinu a proto at se kazdy rozhodne sam za sebe.me ta zkusenost stala pres 40 000 kc, ale na druhou stranu jsem se naucil zas jezdit).
trpelivost mi dosla a koupil jsem v r. 03 aprilku taky pajdu.to bylo o necem jinym.na ty jsem poznal hodne lidicek nejen tady na foru, ale i odjinud.taky jsem se rozhodl se zucastnit jedne vyjizdky na karlstejn kde misto srazu bylo v jesenici u prahy.ikdyz jsem tam byl nejdal jinak samy z okoli prahy tak jsem uz ten den pokukoval po jednom nexusu ktery tam byl.samozrejme jsem tam potkal super lidicky jako vzdy a tak cestou domu jsem premyslel o tom ze si rozsirim ridicak.za ten den najel pres 400 km.ridicak,ale moc se mi do toho nechcelo az jednoho dne r. 05 jsem do toho vlitl a rozsiril i o osobak.zaklad by by byl tak jeste nexuse.jenze burgman je taky na cesty jak vysitej.tak a ted babo rad.nexus nebo B650 znelo jedno tema na foru ktery jsem zalozil a kde cetl kazdy den prizpevky.po nekolika mesicich porovnavani mezi temito dvemi maxiky ja se rozhodl pro b650.penize jsem mezi tim investoval jak do podnikani tak zbytek do bydleni.penize byly pryc a mezi tim i jedna tvrda rana pod zebra.jedne zarijove nedele kde jsem byl jako obvykle z domu pryc jsem po navratu domu prijel, ze tatu nam odvezly do nemocnice.spadly doma ze dvou metru, ale na beton co je doma na dvore.a od ty chvile se to vleklo podnikani od deseti k peti a vse co jsem lozil a investoval casu nemluve.proste na podnikani nebyl cas.5 dlouhych let kazdodenni ritual.kdyz jsem chcel jet nekam tak bracha musel bejt doma aby mame pomohl kdyz tata potreboval pomoc, protoze lezel po uraze a tak jsem i za cenu toho vseho zkoncil.zkusenosti a kontakty mi dnes moc nepomuzou.ale tata si to zaslouzil a odkoupnout ho jako psa?to vubec nepripadalo v uvahu.proste si to tata zaslouzil.tady nebylo co resit a o cem dvakrat premyslet a behem vteriny bylo rozhodnuto.hned jsem zrusil veskery ale hlavne ty budouci objednany a naplanovany tydny dopredu schuzky kterych jsem mel kazdy den naplanovyny.to vse po praci, takze na vpp pripominam.k 31.12.03 jsem ukoncil moje podnikani na vpp a od unora jsme si vzaly tatu domu z nemocnice kde lezel a kdyby tam byl o mesic dele tak uz tam zustal.proto jsme trvaly na tom, ze si ho vemem domu.dlouhych 5 let doma byl.a tak bylo na jezdeni jen minimum asi 500 km do roka jsem najezdil na aprilce.Nekteri uz to vite, ze nam v zari tata navzdy odesel a tak do podnikani nemam ani nahodou chut vstupovat.proto jsu rad kdyz udelam mensi srazek ci tu vyjizdku.tento mesic jsem prodal moji aprilku do uherskyho hradiste na ktery jsem najezdil pres 27000 km a koupil b650 sice trochu buchlou a nekterych plastu ale pres zimu ji chci dat dohromydy.prodejce dostal odemne zbytek penez a slibil mi ze veskery papiry pro prihlaseni na di mi posle.k dnesnimu dni mi poslal papiry, ale na b400.kdo mne znate, vite ze jsem dobrak a nekteri toho i vyuzivaji.jenze zkusenosti jsou nejdrazsi a tak asi pred 5 lety se nenecham drbat s takovymi co ... ostatni.proto celou vec jsem dal pravnikovi at se stara.stejne si platim jednu pojistku kde je i pravni ochrana tak proc ji nevyuzit.jednou jsem si neco koupil a chcu za to jen to co mi patri.ikdyz mi prodejce tvrdi ze mi papiry poslal nebo posle tak at to resi s pravnikem.ja na to nemam cas se s nim porad dohadovat.jednou je to napsany v kupni smlouve a tim to konci.
sakra ja se rozkecal.aspon vidite ze zivot je krasnej kdyz neco funguje.a kdyz se konecne rozhodnete pro nejakou vec a druhej vam ji kazi tak je to na prd.proste moje zkusenosti jsou tady a vy je mate zdarma treba k vanocum.mit asi o dvacet tis. kc vice tak si je pridam a mam dnes b650 na kterym ale dnes uz jezdim.jenze jsem sel na doraz a vice penez nemel.a vo tom to je.skoro tady kazdy smrdime korunou, to si priznejme.i za cenu toho stavu jsem sel do koupe burgmana co jeste nemam papiry k prihlaseni.proto trvejte pri koupi ze na stole budou vsechny papiry k motorce a o penezich to samy.pokud to jde.a doufam ze nenarazite na takovyho zida jako ja.ja chcu jezdit a ne abych mel neco polovicniho.moje prvni zkusenost s takovymto ... a proto nekupujte nic od zida jako je tento prodejce.
tot vse co bych na sebe prasknul.snad to staci.


http://www.mapy.cz/#x=135209918@y=13206 ... 0slavonice


jelikoz stojim vetsinou za nez pred fotakem tak jsem nasel sice starsi fotky z jedne akce na kterou se opet tesim jako kazdy rok pro pripad kdyby nahodou


http://willy.telmedia.cz/skutr/060805_2 ... e00120.htm
Naposledy upravil Jarda dne 25 led 2008, 23:34, celkově upraveno 1
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Příspěvekod KYBLOS » 19 pro 2007, 18:24

ohka:
Tak já su Kyblos tady, jinak normálně sem od základní školy Kýbl a pokud jde o to jak jsem k týhle předzdívce přišel, tak to mi za celou základní školu a dokonce ani do téhle chvíle, nikdo nedokázal vysvětlit. Nejspíš to věděl pouze jeden člověk na světě a někde ještě v základní škole natáhnul brka a nikdy mi to nevysvětlí. :rolleyes: Jinak normálně se jmenuju Milan. No jestli mám o sobě napsat něco víc, tak začnu asi tím, že mám rád psy - nemyslím na česneku :D Proto mám asi dva živý a je to pěknej kontrast, protože jedno je Pražský krysařík a druhé Pitbul :cyclops: No a jako další můj domácí mazlíček je Elaphe Gutatta tj. Užovka červená. Jinak nejsem žádnej sportovec. Chodím sice do fitka, ale Arnold Schwarzenegger ze mě nikdy nebude. :D Občas se věnuji i běhu, ale to zásadně po ránu směrem na WC, pokud jsem den předtím snědl něco co mi nesedlo :p Jinak už jen snad jazda na snowboardu. Jiný sporty nevedu, pokud se turistice neříká sport :) Jinak můj hlavní koníček je samozřejmě skútr :cyclops: Jo a chlastám pívo, páč sem čech, ale to samo s Mírou a kdyby tam zrovna nebyl, mám strašně dobrou představivost, takže se stejně vožeru :cyclops: Jinak bydlákuju v Kralupech nad Vltavou, což je samozřejmě krásně a úhledně ošklivý město B) To je asi všechno co mě už napadá, takže snad sem toho na sebe prásknul dost a sem zvědavej co na sebe prásknou ostatní. Přeci nenecháte celou vinu na mě :cyclops:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Mefisto » 19 pro 2007, 18:54

Jirka, MEFISTO jsem vymyslel v 94 roce kdyz jsme se na net prihlasovali pres univerzitni telnet.
Bydliste Brno (to je hlavni mesto sveta, kdo to negome tak moze skaknot na smirgl a cesto na prigl to zgomne)
V lete skutr, kolo, sem tam vyslap v horach a taky AMP (americky pitbulterier).
Skutr letos 50ccm, pristi rok tak 400 az 500ccm.
Pivo s Mirou i bez neho sem tam i dobre vinko.
V zime nic a nebo prkno (F2)
Naposledy upravil Mefisto dne 19 pro 2007, 18:54, celkově upraveno 1
Hyosung SF50 Prima / YAMAHA RACING: variator: HEBO Next Generation, vyfuk: Tecnigas Next R
FJS 600 Silver Wing / new spigle a tourist plexi(urizly) a .............
CBF 1000
Uživatelský avatar
Mefisto

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1121
Registrován: 15 dub 2007, 19:15
Bydliště: Neco na D1 mezi Prahou a Bratislavou

Příspěvekod slapky » 19 pro 2007, 19:09

A kdybyste Brno hledali,je to hned vedle Šlapanic,jezdí tam ze Šlapanic trolejbus :D.A protože to "só Šlapky",tak proto jsem slapky ;).
Leta provozuju myslivost,choval jsem české fousky (už je to asi dva roky pryč),trošku rybařím.
Jméno mám po otci Franta B).Rád provozuju cykloturistiku,no a teď , vedle toho,vyjížďky na scootu, ať už s přáteli, tak i sám (mně to neva).
Velký lokální patriot,ale kamarádi žijí všude :stare: a všude se dají najít :rolleyes:!
Nehleď stále jen dopředu!
Ohlédni se někdy také vzad,...

mobil: 608 423 077
Uživatelský avatar
slapky

1500+
 
Reputace: 31
Příspěvky: 1875
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Šlapanice
Skútr / moto: Yamaha majesty 250 + Suzuki Burgman AN 650

Příspěvekod Myschan » 19 pro 2007, 19:45

G.man, pokud se nemýlím, tak v podstatě přezdívka či předchůdce šerifů. Prostě ozbrojený muž. Dál nebudu rozvádět. Vlastním jménem Roman, bydliště Brno. Záliby:tenis, líný tenis, stolní tenis, badminton, prostě něco s plácačkou. Samozřejmě bojová střelba, skůtry a ženský (jako každej normální chlap). Po cca 20 letech jsem šel opět na něco jednostopého. Náhodou jsem se dostal k Hondě Lead, pak Majesty 250, nyní Piaggio Beverly 500 a dál se uvidí.
Jsem rychlý a vytrvalý, t.j. rychle se unavím a dlouho mně to vydrží. Hezký den všem :D
Naposledy upravil Myschan dne 19 pro 2007, 19:48, celkově upraveno 1
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Příspěvekod Pumpa » 19 pro 2007, 19:50

tak ja jsem normalne Milan.drive jsem mel prezdivku Vazbič,ale v praci se to postupne predelalo na Pumpa :cyclops:,krome toho ze jsem magor na posilovnu a to tak ze musim chodit 4x tydne,protoze bych to bez toho nevydrzel,tak jsem vcelku asi normalni B),samo ze skutr je pro me mazel a pokud to jde tak na nem jezdim porad.trochu rybarim a malinkooo piju v lete nejradeji pivko,ale vodka+retbull je taky super ;),a vyskytl jsem se v Usti nad Labem.jinak se tesim na jaro a doufam ze se nekde setkame ve velkem poctu a udelame nejakej ten vylet :)
!!! modra krasavice !!!
Uživatelský avatar
Pumpa

500+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 540
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: usti nad labem
Skútr / moto: SV 650
Tuning / úpravy: ladak,klin,riditka,uprava znacky -))

Příspěvekod Gullwing » 19 pro 2007, 21:53

Tak já tedy také přispěji. Nejdříve k mému nicku Gullwing:
Jeden z nejfantastičtějších vozů padesátých let minulého století, Mercedes-Benz 300SL, vycházel z prototypu závodního vozu W 194 navrženého Rudolfem Uhlenhautem z roku 1952, Úspěšný prodejce Mercedesu v Americe Max Hoffmann tak naléhal, že bylo nakonec rozhodnuto o výrobě sériové verze, která byla představena na začátku roku 1954 v New Yorku.
Podle dveří připomínajících racka za letu je ostatně dodnes znám především pod přezdívkou Gullwing - v překladu racčí křídla.
Tak to jsem si nemohl odpustit :p

Jinak se jmenuju Dan, bydlím v Praze. Sporty jsem dělal různý. Mám horolezeckej průkaz, papíry na paragliding, dost lyže a takový ty věci spíš s kopcema a horama. Taky jezdím na kole, bruslích a tak. Piju všechno co teče ale většinou pivko nebo víno. Panáky mě nesvědčí.
Mám dvě děti 6 a 12 a tak toho volnýho času moc nemám a dost složitě tu dovolenou a víkendy dělím.
Papíry na mašinu mám přes 20let ale nikdy jsem moc nejezdil. Až poslední rok mě pražská dopravní situace donutila koupit skútík a zjistil jsem, že se na tom dá jezdit i jinam než do práce.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Příspěvekod Eleanor » 19 pro 2007, 22:15

Tak se k popisu připojuji i já... :D Jmenuji se Zuzana,bydlím v Praze a jsem pracující studentka....profesně zdravotní sestra toho času působící na psychiatrickém oddělení a studující Bc všeobecnou sestru.I z toho důvodu je můj skůťa v prenatálním stadiu...přeci jen platební podmínky nejsou nejlepší,ale naděje umírá poslední a když člověk chce,jde všechno!!!
Jinak proč Eleanor? klasicky ze 60ti sekund.... :D Auta a motorky jsou moje vášeň už nějakých 10let...taky to podle toho u mě doma vypadá....místo tapet samá autíčka a Kačenky... :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Eleanor dne 19 pro 2007, 22:15, celkově upraveno 1
telefon : 608 180 498 icq : 469 832 135
Uživatelský avatar
Eleanor

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1108
Registrován: 08 pro 2007, 22:56
Skútr / moto: V prenatálním stádiu...JURÁŠEK!!!!!

Příspěvekod kraken.99 » 19 pro 2007, 22:40

tak já to taky tedy zkusím jmenuji se tomáš a jsem sice z prahy ale tam už se vyskytuju jen sporadicky a spíš jsem v loděnici u berouna moje přezdívka vznikla že jsem se za mlada hodně pral a šel jsem do toho hlava nehlava tak mi chvilku říkali buldok ale pak nějak vzniklo kraken a ta číslovka je jen že když jsem si zakládal kdysi icq nebo skypa tak kraken byl obsazen a po vyzkoušení několika čísel mě napadlo 99 a bylo to moje zájmy jsou lyže a ted už i scoot který jsem si koupil před 4 lety ale první tři jsem najezdil 3 000 km a opravdu jsem začal až letos kdy jsem vyjel na šnůru takže jsem vlastně ve svých letech nováček protože jsem nikdy na ničem takovym ani neseděl mám jen od 15 zkušenosti s auty kterých jsem měl už mraky ale tohle je něco úplně jinýho prostě jsem se asi na starý kolena zamiloval :D
tel.777 55 22 12 email:kraken.99@seznam.cz skype:kraken.99
Uživatelský avatar
kraken.99

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2887
Registrován: 28 dub 2007, 20:41
Bydliště: Chrustenice
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650exe 08

Příspěvekod mrokar » 20 pro 2007, 01:13

Zeby som sa predstavil aj ja?
Moj nick je prebraty z cudzieho jazyka (romstina), co znamena, zistite si sami, ale na inych forach ma najdete pod nickom mPershing (m ako Miro a priezvisko mam podobne ako v prezyvke)
Byvam 35 km od geometrickeho stredu europy vo Zvolene.
Niektori z vas ma uz poznaju aj osobne z Vyskova a teda aj vedia, co pijem - Fernet, z nizkostupnovych pivo, povacsinou cierne.
Povolanim som strojvodca (rusnovodic).
Zaujmy - pc, jazda ci uz v plechovke, alebo na skutri, som aj sportovec, lebo mam pretekarske brucho (preteka mi cez opasok). Staci?
Keby nieco, na inych forach som aj mPershing...
Obrázek
Uživatelský avatar
mrokar

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 421
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: ZV
Skútr / moto: Burgman AN250

Příspěvekod Fispe » 20 pro 2007, 01:42

Ahojky, Fis je část mého příjmení a pe je tam protože jsem Petr. Jinak je to také můj email na seznamu (kdyby jste mi chtěli někdo něco hezkého poslat :p) Na motorové jedné stopě jsem jezdil asi ve dvaceti, a teď po dalších dvaceti letech jsem to zkusil znova. V červnu jsem koupil 50ku a po pár tisících km na konci prázdnin jsem už věděl že je to málo. V listopadu 125ku a teď po pár stech km už vím že je to málo :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: a přemýšlím nad něčím okolo 500cm. Kde se to jen zastaví? :o Jinak také jezdím na kole, provozuji sportovní střelbu, chodím za ženskýma a do práce. To poslední my bohužel zabere nejvíc volného času :( Moji známí říkají že jsem flegma a taky trochu rejpal, což už jste možná poznali z některý příspěvků, ale nikdy to nemyslím špatně. Špatně my bývá až druhý a někdy i třetí den, to jen abyste si představili můj vztah k alkoholu. Je to metla lidstva a já jsem asi masochista :D Teda to říká Míra, když spolu jdeme pít, ale pak se vždycky někam ztratí a nechá mě v tom samotného holomek jeden. Narodil jsem se v Praze Podolí a porodník prý byl černoch (říkala maminka). Asi proto nejsem rasista :) ale je jedna skupina nepřizpůsobyvých občanů kterou opravdu, ale opravdu nemusím... (ikdyž i tam znám asi dvě vyjímky) Nejsou to předsudky, ale vlastní špatné zkušenosti. Co bych tak na sebe ještě mohl prásknout? Aha už vím. Mám malého pejska (vořecha) jmenuje se Ťapka a je to už babička. Tedy né v pravém slova smyslu, ale letos jí bylo 15 a pejskaři vědí že to už je požehnaný věk. Je to jediný tvor na světě, který mě má pořád rád. (ikdyž jsem byl předtím s Mírou) Myslým že už je na čase abych svoje bezduché tlachání ukončil, abyste můj příspěvek nemuseli přesunout do skladiště slov :D Jo, vlastně jsem chtěl ještě napsat že pořád bydlím v Praze a už se na Vás všechny móóóc těším na nějaké vyjížďce nebo srazu. Fispe ;-)
602 242 282
Uživatelský avatar
Fispe

500+
 
Reputace: 10
Příspěvky: 603
Registrován: 25 lis 2007, 21:28
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Kymco Super 8/125 a pak ještě taková Černá Mrcha

Příspěvekod petrzet » 20 pro 2007, 09:05

No tak ja se taky pridam,nick je slozenina meho jmena a prvniho pismene prijmeni,motorky sem sedlal od 15ti asi jako kazdy,pak nastala nejaka pauza a ja sedl znovu az na Betku a ta odstartovala moji drahu coby znovuzrozeny a poblazneny motorkar,sedlal sem po ni H Pantheon,Y Majesty a nakonec H Deauville ktera sla po nehode z domu,co bych ny sebe praskl,no sem zdatny pivar asi jako vsichni z ostravska,je mi neco malo mesicu po tricitce,mam dva prcky 4,5 a 2 takze se to dost toci kolem nich,bavi me hrabat se v autech a motorkach ale diky sve praci (trucker) na to neni moc casu,jinak jeste trochu PC a lepeni papirovych modelu - momentalne ohrozena cinnost(ti dva rarasi mi nic nenechaj v celku).Sport je pro me jen Krmelinsky trojboj -sprint do hospody,kryglistika a orientacni beh zpet.Tot asi vso.
A sem zpet u Hondy :D
muj tydlifen: 776626010
Uživatelský avatar
petrzet

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 849
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Příspěvekod dbar » 20 pro 2007, 18:02

:) :) :) takže jsi přesedlal na...... NORTON !
BURGMAN 650
INTRUDER M1800R
Uživatelský avatar
dbar

1000+
 
Reputace: 11
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: OSTRAVA
Skútr / moto: SUZUKI BURGMAN AN 650 , SUZUKI INTRUDER M1800R

Příspěvekod jirka04 » 20 pro 2007, 19:20

Tak taky přidám svoji trošku do mlýna:
Jirka,s tím 04 je to moje přihlašovací heslo v práci,bo jsem už trochu sklerotik,tak abych si to pamatoval.Bydlím u Hradce Králové,povoláním původně mechanizátor,posledních asi 22 let letecký mechanik u soukromé firmy,převážně na vrtulníkách.
Mám 13.letýho syna.Kdysi jsem proháněl po silnicích pionýra,velkou motorku jsem chtěl taky,ale čtyřtakt,který nebyl.Tak jsem si teď udělal radost skůtrem,kde jako bonus nemusím řadit a mám ho místo druhého auta.
Jinak hodně pracuju,trochu rybařím,fotím.Piju co teče,většinou pivo,víno nejlíp růžové.Sport považuju za nebezpečnou záležitost,radši jezdím na skůtru.Tak doufám,že se někde potkáme.
Hezké vánoce a Nový rok všem.J :D
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

Další

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků