Poznejme se - nepovinné

Diskuze o čemkoli.

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod ohka » 10 úno 2010, 00:02

Standa dědek píše:Zdravím.Pro jistotu si vezmu do Šlapanic spacak.Večer se uvidi.Standa. :oops:

To si vem určitě, bude veselo do pozdního večera...teda spíše až do rána a to by se Ti špatně jelo domů
Zastavte svět, chci vystoupit !
mobil: 608 804 300 , 608 465 787
Uživatelský avatar
ohka

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Albrechtičky
Skútr / moto: MBK Skyliner 250

Re: Poznejme se - nepovinné

Příspěvekod Baharis » 08 črc 2015, 19:28

Hodně hodně zapomenuté téma. Samá pavučina to tu je, chtělo by to Herákla. Nicméně vždy jsem něco jako představení nováčka na fórech vyžadoval, tak jsem hledal až jsem našel....

Včera jsem z Brna dovezl zánovního skůtříka a tak dnes sháním informace, případně sblížené duše. Až jsem zakotvil zde.
Musím předeslat že asi nejsem ten správný jednostopý srdcař, během svého celkem dlouhého života jsem preferoval spíše dvě stopy. Motorku ni fechtla jsem nikdy nevlastnil. Ovšem dost často navštěvuji jižní kraje a nemohl jsem si nevšimnout masivního nárůstu skůtrů mezi místními obyvateli. Na ježdění po městě, na časté přesuny mezi obcemi 5-10km se opravdu jevil jako ideál.
Tak jsem po asi dvou letech váhání, v té době u nás byly skůtry spíše sporadicky, zakoupil za velmi mrzký peníz chinu, jež ve smlouvě nese název Huatian HT125-15. Tři léta jsem jej jezdil k velké spokojenosti, i drobnou havárku s následným krátkým bezvědomím jsme spolu prožili, sem tam něco opravil. Jen oprav poslední dobou přibylo a tak jsem si řekl že je čas postoupit do vyššího levelu.

Musím uznat že to je opravdu někde jinde. Určitě dáno i samou koncepcí, velikosti rozvoru, mnohem většími koly. Když jsem drandil mezi Lužicemi a Hodonínem 80km/hod, měl jsem již v očích smrt a skůtřík se málem vznesl. Každá nerovnost vytřásala duši.
Včera jsem jen tak lehce hladil plyn a vznášel jsem se chvílemi cestou z Brna na staré Břeclavské 120km/hod a byl to požitek. Kolik jede max ještě nevím, na to je času dost. Ale pohodlí je nesrovnatelné. Tak jsem jej dnes obcházel se šroubovákem a zjišťoval si kudy na přední a zadní žárovky, kudy na svíčku a tak. Přemontoval jsem ze starého číňana kufr a budeme se pomalu seznamovat. Jak bude chvilka udělám nějaké foto, ale byl nějakou dobu v inzercích, tak jej možná budete znát.

A abych nezapomněl, všechny zdravím. Budu se zde muset nějakou dobu prokousat alespoň tím základním a zorientovat se.
Uživatelský avatar
Baharis

100+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 138
Registrován: 08 črc 2015, 18:31
Bydliště: Lužice u Hodonína
Skútr / moto: PIAGGIO Beverly 200
Tuning / úpravy: Variátor Malossi, laděno na brzdě, vysoký plexi štít, komplet LED,

Re: Poznejme se - nepovinné

Příspěvekod crhy » 08 črc 2015, 19:41

No, tak to je pěkný, tak tě tu vítám a přeji příjemné soužití s naší komunitou :-D
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: Poznejme se - nepovinné

Příspěvekod Milan57 » 08 črc 2015, 19:59

Taky vítám, a přeji ať tě mašinka nenechá shodit ze sebe dolů.
Já taky nejsem ani správný skůtrař a vlastně ani motorkář. Po městě vlastně ale jinak (krom veřejné dopravy) jezdit nejde, autem ne zcela určitě. I u mě v ulici + kolem dvoukoláků utěšeně přibývá a před 2 rokama aby je člověk lupou pohledal. Tak na zdraví !
Obrázek Spotřeba CTX 700

Dříve. Honda Wave 110i- prodáno
Uživatelský avatar
Milan57

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 230
Registrován: 10 srp 2012, 15:17
Bydliště: Vesnička hlavní- středisková
Skútr / moto: Honda CTX 700 DCT- Na Prodej !
Tuning / úpravy: batoh na zádech stačí

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 4 návštevníků