Poznejme se - nepovinné

Diskuze o čemkoli.

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod Richijan » 13 čer 2009, 07:49

Ciao.
Asi bych měl doplnit mé "představení se" z března.
Richijan píše:Ciao vespolek. Abych se nemusel stydět, že jsem se mezi vás vetřel jen ze zištných důvodů (rady ale potřebuju!) :wink: a jsem jak tady taky někdo psal "tajemnej jak hrad v karpatech:, tak o sobě něco napíšu i já.
Richijan je zkratka mých jmen jsem křtěný Richard Jan. Za týden mi bude 55. Jsem stále poprvé ženatý. Mám 2 dcery (26 a 24) a žádná vnoučata. ......

Dost se toho změnilo.
Gileru Runnera mám dál, jenže FXR jsem minulý týden nahradil VXR. :wink:
FXR jsem konečně dopiplal, ale, jak jsem poznal při svezení se na Plžíkově Mazlovi, na moje každodenní ježdění do práce po městě je 4Tpřece jen příhodnější. 8) Takže FXR teď prodávám :?
No a jak "nový drahoušek" vypadá, uvidíte dnes na skútršňůře :mrgreen:
Naposledy upravil Richijan dne 29 led 2010, 11:49, celkově upraveno 1
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod taz » 05 črc 2009, 21:28

Tak se také zkusím trochu předvést. Jsem Jarda,původem ze Svitav ,pracovištěm z Brna,je mi každej rok o rok víc-aktuálně 43,mám rád motorky auta a ženský což je poznat na mém životě :oops: a přezdívka Taz má přímou souvislost s animovaným Tasmánským čertem který ,když se vytočí tak po něm zůstane jen spoušť :oops: Dávám si pozor abych se nevytočil 8) . No a pracovním zařazením učitel autoškoly...takže kdo má jakékoliv dotazy tak klidně pište,budu se snažit poradit případně pomoci. :wink:
taz

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 05 črc 2009, 18:18
Bydliště: Brno -Svitavy
Skútr / moto: kawa ZR7 a Atlantic 500

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod Eleanor » 05 črc 2009, 21:30

Tazi vítej mezi námi a trošku tu Brněnskou větěv zmobilizuj.... :lol:
telefon : 608 180 498 icq : 469 832 135
Uživatelský avatar
Eleanor

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1108
Registrován: 08 pro 2007, 22:56
Skútr / moto: V prenatálním stádiu...JURÁŠEK!!!!!

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod taz » 05 črc 2009, 21:40

Děkuji za milé přivítání,uvidíme jak zapadnu,majesty potřebuje ještě trochu léčit tak nejdřív budu spíš zvědavý - a to jsem hodně :D
taz

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 05 črc 2009, 18:18
Bydliště: Brno -Svitavy
Skútr / moto: kawa ZR7 a Atlantic 500

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod babberri » 10 črc 2009, 22:12

Babberri obyčejný horník z Ostravy jezdil jsem Jawy choper Yamaha . silnici Ninja Betku a nyní piaggio X9
babberri

5+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 6
Registrován: 06 črc 2009, 22:30
Skútr / moto: piaggioX9
Tuning / úpravy: nic

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod Baronclub » 23 črc 2009, 22:00

Baron, jsem z Želetavy. 36 let.
13. let jsem měl kulečníkovou hernu, dnes je z toho motorkářskej bar. Jezdím na stříbrným Burgmanovi 400, mám ho asi dva měsíce a najel jsem 6000 km. Zatím vše šlape, jen musím vyměnit destičky a zadní gumu. Už se pomalu rozhlížím po B650, nevím jestli do toho nepůjdu už letos. :)
Uživatelský avatar
Baronclub

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 38
Registrován: 21 kvě 2009, 21:06
Bydliště: Želetava
Skútr / moto: Heroo Winner 50, Burgman 650 rv: 2008 2Executive
Tuning / úpravy: Bílá perlet, turistické plexi, kufr v barvě ...

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod wictor » 23 srp 2009, 21:48

Takže jak začít....Jmenuju se Viktor je mi 26let a bydlim v Praze. Na motorkách jezdim asi od svejch 14, kdy sem jako každej 2 začínal na Jawa 20 Pioneer :P No od té doby jsem už několik moto vystřídal, abych se přesvědčil, že scoot je pro mě to pravý. Takže teď po několika menších kubaturách 100Elyseo, 125Yager a 500Xciting jsem rozhodnutej pro Burgmana 650E. To je asi tak všechno ....vlastně těšim se až se s Váma uvidim na různých akcích a srazech :D
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod Enemy » 23 srp 2009, 22:09

Takže se také představím.
Jsem z Nového Města nad Metují, je mi 40 roků. Jezdit jsem začal v patnácti na Jawetě, potom jsem dráždil Simsona. Následovala ČZ 175. V devadesátém šestém jsem si ze Šcýcarska dovezl skůtra padesátku Hondu Vision a tu mám dodnes. Teď ale pošilhávám so větším.
Malaguti Madison 250 RS
tel: 604 427 864
Uživatelský avatar
Enemy

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 325
Registrován: 13 srp 2009, 13:27
Bydliště: Nové Město nad Metují
Skútr / moto: Malaguti Madison 250 RS, BMW650 CS Scarver

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod jarafari » 14 zář 2009, 13:16

Krásný den všem skútříkářům 8)
Také vystoupím z řad anonymních a také se trošku představím.Jmenuji se Jarda(Jaroslav),ale všichni moji známí mi říkají Jára.Narodil jsem se v praze v dubnu 81...tudíš trochu tvrdohlavej,ale kdo mně zná,tak ví ,že se to semnou vydržet dá....Mezi mé největší koníčky patří REGGAE a SKA music a od toho se také odvíjí můj nick....Je to zkomolení slov Jára a Rastafari... Dalo by se říct že nevynéchám žádný koncert,nebo letní festival okolo těchto hudebních stylů.....i když je fakt že co mně postihla ta finanční recese :mrgreen: tak to nedobrovolně flákám :evil: .... Samo sebou,že taky jako správný čech lemtám pívo,tvrdému alkoholi vůbec neholduju,ale o to více kouřím tu posvátnou bylinu...s cigárama jsem "zaplať Jah Rastafari" přestal už někdy před 8 lety a jsem za to moc rád...Další můj veliký koníček je zahradničení a pěstování kdejakých kytiček,pokojovek,trvalek, kaktůsy i dřevin.Taky mám hodně rád zvířátka a prostě přírodu jako takovou.Ježdění na kole byl taky dost velikej koníček,jenže veškerej čas pro kolo, teďka spolkne koníček novej a to je SCOOT :oops: :D a na kolo se poslední dobou stále víc a víc práší :cry: Sportů moc neprovozuju,ale to spíš bude tím že na to prostě není čas,jinak mně baví třeba nohejbal,volejbal,plavání, lyžování,bruslení,tenis,pinec a asi by toho bylo hodně co mně baví,ale prostě neni ten čas...No a v neposlední řadě by se jako koníčky daly nazvat lenošení a spánek...To mi taky baví moc moc. :lol:
Ješte bych mohl napsat,jak jsem se ke scootu dostal.....vlastně jako slepej k houslím :P Když přišla ta výše psaná recese,tak mně vyhodili z práce,jako prej,že už mně nepotřebujou :evil: a já musel přemejšlet co budu dělat dál a napadlo mi že bych to zkusil jako kurýr na mopedu...no a jak jsem sháněl toho mopeda(konkrétně Manet Korádo) tak jsem na netu našel korádo skútra...řekl jsem si že si radši deset litrů přidám a budu mít pěknýho a hlavně novýho skútra...(no to jsem ještě nevěděl že je to číňan a co mě čeká)... Kurýra jsem přestal dělat skoro hned,ale do ježdení na skútru jsem se prostě zamiloval...... No a to je asi tak vše co mně napadá,že bych na sebe prásknul,tak to zkončím a jen dodám že vás všechny taky rád uvidím a třeba taky trochu víc poznám na nejakem srazu či vyjíždce.... Mějte se jak nejlépe umíte a někdy třeba Ahój :D
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil jarafari dne 14 zář 2009, 14:15, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod kraken.99 » 14 zář 2009, 13:28

tak se ukaž ve středu na strahově rádi zase čuchneme "kyblíkovi" k výfuku nic se neboj rychlosti jezdí i leady a těm to v pohodě dáš :D
tel.777 55 22 12 email:kraken.99@seznam.cz skype:kraken.99
Uživatelský avatar
kraken.99

2500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2887
Registrován: 28 dub 2007, 20:41
Bydliště: Chrustenice
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650exe 08

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod Polda » 14 zář 2009, 16:55

jarafari, tak tě tu vítám a jedinečnou možnost, poznat pár lidí máš ještě letost a to setkání na Seči, které je za dva týdny. Tak neváhej a přihlaš se a můžeš sebou vzít i tu posvátnou bylinu. :P
Honda GoldWing 1500 SE "neznám nejde, zázraky do tří dnů, nemožné ihned" http://honda-goldwing.com/index.php http://sb650.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Polda

750+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 890
Registrován: 19 bře 2008, 17:07
Bydliště: Děčín
Skútr / moto: Honda GoldWing 1500 SE tel: 724443356

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod Mojda » 14 zář 2009, 17:08

Jakou posvátnou bylinu zas, kurňa ? To se myslí pampeliška, květák anebo chcíplej fíkus ? :shock: To víte, my mladý to ještě neznáme. Ale prej máme chodit po světě se zavřenou hubou a otevřenejma očima !!! :P
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla...
Uživatelský avatar
Mojda

1500+
 
Reputace: 246
Příspěvky: 1738
Registrován: 04 lis 2007, 21:52
Bydliště: Prágl
Skútr / moto: mrňavá Aprilka

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod sallieri » 14 zář 2009, 17:35

to Mojda: jojo...vzdelavat se je treba cely zivot :D http://www.youtube.com/watch?v=NBsoVUAo6Ho
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod jarafari » 14 zář 2009, 17:45

:mrgreen: super klip :wink:
Celkem o té Seči uvažuju nó....a říkam si,že to je ta uplně nejjednoduší příležitost jak vás poznat všééécky :D
Samo že bylina by jela taky..... :wink:
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4

Re: Poznejme se - nepovinné :-)

Příspěvekod sallieri » 14 zář 2009, 17:48

to jarafari: Svihadlo je super...driv jsem na ne chodil...kapelnika vidam porad u nas ve meste...dela v kancelari nekde kousek od meho bytu...
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků