Ku*vy na silnicích

Diskuze o čemkoli.

Ku*vy na silnicích

Příspěvekod nedory » 13 srp 2011, 16:19

tak jsem se včera jel odreagovat, řekl jsem, si, že do Kolína je to 80km a tak se projedu. Vyjížděl jsem v 19:30, už se začínalo smrákat a to, co včera jsem snad ještě nezažil: na rovných úsecích mezi Havlíčkovým Brodem a Kolínem jsem 4x musel ostře na brzdy, protože pí*us buď ve škodovce nebo VW prostě jede, plná, neplná (sám tvrdím, že to není zeď, ale nesmí mi nic jet proti). A ty se třeba pos...., na těch dvou kolech. Nechápu ty magory, za mnou nikdo nebyl ani v jednom z případů. Prostě předjíždění na hraně, spíš i za ní - kdybych byl sebevrah, tak ten v autě těch šancí taky moc nemá, 300 kilo skůtra a člověka rozjeté na cca. 100km/hod a proti auto, tak 130km/hod, joj, to by byla šleha.
(Cestou zpátky v noci už provoz nebyl tak veliký a tak jsem se zabýval myšlenkou jak na skútra přidělat něčeho malého, s dostatečným zásobníkem a průbojností, levou nožkou ovládaného....dávkami střílejího.) :idea: :evil:
Naposledy upravil KYBLOS dne 19 dub 2013, 18:59, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Myschan » 13 srp 2011, 16:30

Agresivita na silnicích souvisí s celou situací ve společnosti. A ta je den ode dne horší. Upadá tu slušnost, morálka, soucit...Jsou jen peníze, moc a politici, z nichž většina jen hrabe a kašle na ostatní. Ostatní si pak říkají - když můžou oni, mohu i já. Cesta do pekel
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod nedory » 13 srp 2011, 19:29

represe - jenže PaCH nevidět, jen někde za bukem, kde se dá lehce a bezpečně vybírat, nejlíp 5m před koncem obce. Za tento týden mám najeto cca. 2000km a policajty jsem viděl jen v německu, u nás ne. Asi nemaj na benzín či co, a včera si mohli jen na tom krátkým úseku vydělat na výplatu do vánoc i s prémiemi.
(oni jsou venkoncem naprd, nedávno mi do zahrady vlezli 4 kašpárci, 3 stihli utýct, čtvrtej naštěstí ne. Policajti, když zjistili, že jednu dostal se mě pokoušeli navézt do napadení chudinky, co vlezla na můj pozemek bez pozvání s úmyslem ničit. A promlouvali mi do duše, že jít proti 4 je moc nebezpečné a příště mám volat je, že jsou na to školený a takdál.... a to, že dojedou za 3/4 hodiny .... no co, maximálně drbanům postavím na kafe, namažu chleba a budu jim vyprávět vtipy. Chycenému kašpárkovi jsem vysvětlil, že příště jde první pes a teprve po něm já a to s hromovou holí/holemi a budeme se bavit. Já teda jo. PaCHu jsem to řekl taky s tím, že když mi nepomohli a neochránili mě, tak se o to musím postarat sám.)
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod wochomurka » 13 srp 2011, 19:59

Přemejšlím o tom, předelat Beverly na BVPčko. Minulej tejden s manželkou výlet na otočku do Zlína, po dálnici jsem jel pomaleji, než mimo ni, buď jedu 90 a všichni mě předjížděj a ohrožujou, nebo jedu 110-130 v koloně a "držím basu". Vypatlanci i v tý rychlosti předjížděj. Předjela nás ženská s plným SUV nepřipoutanejch dětí, jel sem v kolomě skoro 130 a ona to brala proti kamionu přes dvojitou plnou a to tam byly cedule na snížení rychlosti kvůli opravdě silnice a byla tam 80tka a kdybych nepřibrzdil, tak se válíme v příkopu, nebo vylízaný pako v BMW v tuzingu, na zadním okně mimoňský války a bral to přez dvojitou, přez křižovatku protisměrem přez ostrůvek. Na 70tce sme jeli v koloně 115. Prakticky co 10 minut nějaká šílená čuňárna nějakýho debila, hraničící s vážnou nehodou. Všeobecně jsou nejvíce vypatlaní řidiči VW, Škoda (nejhorší sou chrochtávky v dechtu a fóbie HodněTrapnýPohon), BMW a speciálně Audi. 90% veškerejch vypatlaností dělají oni. Na více jak 450km jsme nepotkali a ani neviděli jedinýho policajta nebo policejní auto. Asi nemaj na benzín. Ještě to takhle bude chvíli pokračovat, tak prodám Beverly a koupím Nissana Patrola, dopředu navařím lešenářský trubky a místo nárazníků dám 2cm plech. Vyrobím si prostě tank s SPZ. Obdivuju lidi, kteří musí denně jezdit větší objem kilometrů po našich tankodromech plných vymaštěných bezmozků. Myšlení lidí jde doháje a pohyb po silnicích je už delší čas boj o život.
BMW R45 45000km (celkem 98000km)
Suzuki DR 350 28000km (celkem 35000km)
antikrist Yuki Speedy 50 - 4500km
Gilera Runner SP 50 v hustým tuzingu - 4900km
lesní víla Vespa ET4 125 - 14800km (celkem 30800km)
Piaggio Beverly 500 - 11000km (celkem 39000km)
Uživatelský avatar
wochomurka

500+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 547
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Republika Březhrad
Skútr / moto: Beverlyna 500
Tuning / úpravy: Origo boční kufry, nějaký cetky a tlumiče od Malossi

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Miro11 » 13 srp 2011, 20:38

ja už mám projekt na menšiu úpravu pre české cesty :D

[UNSET].jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Miro11

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1117
Registrován: 10 říj 2007, 08:53
Bydliště: Řečany n. Labem
Skútr / moto: ...ex B650 Exe 07 :-)
Tuning / úpravy: social edition

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod nedory » 13 srp 2011, 20:40

HTP - hodně trapný pohon? Já slyšel Hroch To Předběhne a včera jsem to upravil na Hroch To Pos.... (cestou zpátky jeden z magorů měl Fabii HTP, naloženej do Chrovatska, a musí mi tam ausgerecht vjet tak, že musím dělat se skútrem losí test. pak se mě celou dobu pokošel předjet, aby mě po 15km předjel v Brodě na 40-ce když jel 76 podle radaru. Cajti nikde, a to byla páteční noc, kdy by nalapali, nadratejch by našli).
Naposledy upravil KYBLOS dne 23 bře 2013, 20:54, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod malincik » 13 srp 2011, 21:13

HTP - u nás se říká honím tři písty...Co se policajtů týká - jezdím denně, na Nexusovi, nebo autem a potkávám je často. Nemůžu říct, že by je nebylo vidět, ovšem -jak psal někdo níže- stojí za posledním stromem v obci a plní kasičku. Že jsou tady hajzlíci, co jezdí přes dvě plné, přes ostrůvky, bez blinkrů, s nohama na palubní desce (dodávkáři), atd atd, to nikomu nevadí.
Renault Espace IV 2.0T pro rodinu, Gilera Nexus 500i.e. pro mne. Na fotovýlety přibaluji Pentax K-7 a plnou brašnu fotoharampádí.
Najeto: celkem dost, ročn tak 12-15 tis. na Nexusovi a tak 30-40 tis Espacem. Pěšky jen do hospody přes cestu:-)) na KOFOLU!
Uživatelský avatar
malincik

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 137
Registrován: 02 dub 2011, 07:14
Bydliště: olomoucko, obec Výkleky
Skútr / moto: Gilera Nexus 500ie
Tuning / úpravy: lak drásaný asfaltem

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Vargas » 13 srp 2011, 22:08

U nas se rika HTP- hovno to pojede. Jinak cyklisti jsou take ohrozeni. Dneska me 2x malem smetlo auto. A to jezdim pomalu prikopem
Jednou sám vidět je lepší, než stokrát slyšet....
------
Řekni mi a já zapomenu.
Ukaž mi a já si zapamatuji.
Nech mne to dělat, a já pochopím...
-----------------------------------
Obrázek
Uživatelský avatar
Vargas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 371
Registrován: 26 bře 2011, 12:17
Bydliště: Čáslav, okres Kutná Hora, Středočeský kraj
Skútr / moto: zatím bez skútra
Tuning / úpravy: bez tuningu

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod tuningcarklub » 13 srp 2011, 23:29

Děkuju svým brzdám na Derbi Atlantis 50, že jsem bez jakéhokoliv zranění, dvě situace za poslední rok a mohl jsem být na sra.... . Díky za to že jsem jel sám, pokud bych byl s přítelkyní, asi by se brzdná dráha prodloužila a to už by nebylo moc dobrý. Na dnešních silnicích je to šílený, a moje přítelkyně není nadšená že chci přesedat z 50 na cca 250.
tuningcarklub

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 72
Registrován: 31 kvě 2010, 20:22
Bydliště: Trutnov
Skútr / moto: Derbi Atlantis 50 2001
Tuning / úpravy: Motor Derbi - chystá se v zimě jiné přetryskování a hlavně variátor Malossi, dál uvidíme.

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod fyluta » 13 srp 2011, 23:40

V patek, za plneho provozu cekam na vedlejsi a na hlavni kolona.. Rikam si, tady budu stat jeste zitra. Mladej cip - tak 18-20let v okularech ALE s německou značkou na mě mávnul a ja jen koukal... I mladý němci - frajeři , tě pustěj radsi než celá česká populace....
Obrázek Obrázek
Chorvatsko na skůtru 2011 - 1880km
Uživatelský avatar
fyluta

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 283
Registrován: 18 bře 2010, 08:37
Bydliště: Královéhradecký kraj
Skútr / moto: Yamaha Versity 300 r.v.2005
Tuning / úpravy: http://www.skutrforum.cz/viewtopic.php? ... 40#p137565

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Dom999 » 14 srp 2011, 00:09

JJJ htp-hned to prodej!
já teda osobně mám víc špatnejch zkušeností spíš s TDIčkařena je teda pravda že já osobně taky nejezdim zrovna předpisově ale v žádnym případě ne nebezpečně jako většína těch pitomců s nápisem tdi na pátejch dveřích!
Maxon Obrázek
Majesty Obrázek
Uživatelský avatar
Dom999

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1847
Registrován: 04 kvě 2009, 22:53
Bydliště: Tábor
Skútr / moto: V-strom 650
Tuning / úpravy: Jen uzitecny veci (kufry,plexi...) a filtr kn.

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod MisaKacenka » 14 srp 2011, 10:02

U nas zase: HTP - Hovno To Pojede, Hodne To Papa :)

Jinak...myslim si, ze nelze pausalizovat ridice podle toho, v cem jezdi...ver, ze poznas hovado i v Matizu :)
Ale je pravda, ze dneska jsou lide cim dal tim vice bezohlednejsi...
Nejvic, co clovek muze udelat je to, ze se vybavi reflexnim oblecenim a pro pripady nouze si da stroba :) Na scootu jsi malej pan a proti autu se proste pustit nemuzes...nejlepsi je ve meste vystrazne ohnout zrcatko a jet dal...jinak je to o nervy :)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod nedory » 14 srp 2011, 11:03

s oplácením agrese opatrně, nikdy nevíte, co má ten druhý v kapse nebo pod palubkou. Známý (ukázal fakáče na cikorky v Brně, když ho málem smetli z kola) se díval do hlavně ... a poznej, jestli to je plynovka nebo nebo, nebo jen hračka. Ujel, cestou kam se auto nedostalo a říkal, že to bylo na výměnu spodního prádla. Taky může takové oplácení agrese skončit tím, že plechovkář skútra předjede a zašlápne to .... a konečná.
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Dom999 » 14 srp 2011, 11:36

no paušalizovat to ve většině případů jde a jsou to řidiči aut s vw motorem volkswagen škoda audi ale hlavně bych to paušalizoval na českou republiku projeli jsme toho za posledních pár let docela dost po evropě a ani v Turecku Rumunsku Bulharsku Maďarsku a podobnejch státech ikdyž jezdí jako prasata dopravní předpisy tam nedodržujou tak tam člověk nepotká takový agresivní HO..DA jako u nás!
to samí motorkáři snad nikde jsem nepotkal motorkáře co by letěl přes město 100 a i daleko víc!
Maxon Obrázek
Majesty Obrázek
Uživatelský avatar
Dom999

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1847
Registrován: 04 kvě 2009, 22:53
Bydliště: Tábor
Skútr / moto: V-strom 650
Tuning / úpravy: Jen uzitecny veci (kufry,plexi...) a filtr kn.

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod homat » 14 srp 2011, 11:46

To co se děje na silnici bohužel nezmění represe ale musíme to změnit mi, co se na silnici každý den vypravujem, a jde nám o život. Sám jsem měl problém s dodržováním rychlosti a když pominu, že se toto výrazně změnilo poté co se nám narodili děti, tak k tomu přispěla také zkušenost od mých kamarádů z Holandska. Jezdil jsem tam pracovně několikrát za rok, měl jsem tam partu dobrých kamarádů, se kterými jsme občas trávili dovolenou nebo vyjížděli po o Evropě na horská kola. Jednou jsem dorazil autem do Holandska, večer jsme šli na pivo a já se jim pochlubil, koli jsem jel u nich po dálnici (mají limit 120), nejen, že mi vysvětlili kolik může být pokuta, ale všichni se na mne podívali dost pohrdavým pohledem, ze kterého jsem vyčetl, že jsem za tohle pro ně deb.... a to bolelo daleko víc než nějaká pokuta. Tu samou zkušenost jsem slyšel od kamaráda, který pracuje pro švédskou firmu, jeli na školení a v obci jim naměřili něco okolo 54 km/h. Vyřizování pokuty je zdrželo a tak přijeli pozdě. Jako omluvu uvedli, že je zdrželi bezdůvodně policajti, protože mírně překročili rychlost v obci. Odezva byla něco ve smyslu, že nejsou řidiči, ale vrazi a nechtěli s nimi jít ani na oběd. Takže dokud prasení na silnici bude většinou společnosti přijímáno jako hrdinství a piráti nebudou společností odsouváni na její okraj, nic se nezmění.
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 16:36, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
homat

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 71
Registrován: 07 črc 2011, 14:05
Skútr / moto: aprilia Mana 850

Další

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron