Ku*vy na silnicích

Diskuze o čemkoli.

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod janon » 14 srp 2011, 16:02

To je zase diskuse. Kam to asi dospeje, kdyz si budeme navzajem oplacet, delat naschvaly, budeme k sobe navzajem neohleduplni a netolerantni... :roll:
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod malincik » 14 srp 2011, 16:05

bago77: nic z toho co píšeš není v rozporu s tím, co jsem napsal já. Myslím, že v padesáti poznám dopráváka. A taky poznám ten rozdíl, když mne kontroluje dopravák a pochůzkář. To mi na tom vadí, že dopravák na motorce mne zastaví, zkontroluje to nutné, pobaví se o mašině a popřeje mi šťastnou cestu, a pochůzkář , většinou dvacetiletý fracek, ani nepozdraví a s pocitem generála policie mne buzeruje a tím víc, čím menší šanci má, najít na novém autě nebo na mně osobně nějaký nedostatek. Alebrž nepiju a při dennodenním provozu mám věci jako lékarníčka, vesta, trojůhelník a žárovky dávno vychytané. Jak tihle nádeníci prospějí BESIPu? O měšťácích ani nemluvím, ale s těma se ani nebavím. Uvedu příklad z Paříže : zbloudil jsem, octnul jsem se na kraji jednosměrky, vmžiku u mne byl policajt na motorce (stál jsem pod tou značkou a studoval mapu jak ven a kam dál) zaklepal na okno, ukázal jsem mu cíl a on jen ukázal abych jel za ním a na cesté, která vedla k cíli mi kývnul, abych jel a zasalutoval. POMOHL mi. A o tom to je.
Renault Espace IV 2.0T pro rodinu, Gilera Nexus 500i.e. pro mne. Na fotovýlety přibaluji Pentax K-7 a plnou brašnu fotoharampádí.
Najeto: celkem dost, ročn tak 12-15 tis. na Nexusovi a tak 30-40 tis Espacem. Pěšky jen do hospody přes cestu:-)) na KOFOLU!
Uživatelský avatar
malincik

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 137
Registrován: 02 dub 2011, 07:14
Bydliště: olomoucko, obec Výkleky
Skútr / moto: Gilera Nexus 500ie
Tuning / úpravy: lak drásaný asfaltem

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod janon » 14 srp 2011, 16:13

malincik píše:...příklad z Paříže : zbloudil jsem, octnul jsem se na kraji jednosměrky, vmžiku u mne byl policajt na motorce (stál jsem pod tou značkou a studoval mapu jak ven a kam dál) zaklepal na okno, ukázal jsem mu cíl a on jen ukázal abych jel za ním a na cesté, která vedla k cíli mi kývnul, abych jel a zasalutoval...


Doufam, ze se nekdy ceska policie dopracuje k necemu takovemu. Aby konecne alespon trochu dostala, svemu sloganu...
bylo Honda Lead 100 najeto 40 000 km (ja 12 000)
bylo Yamaha Majesty 400 najeto 206 000 km (ja 136 000)
bylo Honda Silver Wing 600 najeto 110 000 km (ja 92 000)
nyní Yamaha T Max 560 najeto 27 000 km (ja 14000)
Uživatelský avatar
janon

2500+
 
Reputace: 195
Příspěvky: 2745
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod MisaKacenka » 14 srp 2011, 17:48

A budes se divit, technickou sem prosel :) mel sem to zalepene, ale vubec na to nekouk...a uz vubec si nevsim ladaku :) takze vpocho :)

Myslim, ze jsou mnohem urgentnejsi veci na vymyceni, nez jsou moje stroba :)
Uživatelský avatar
MisaKacenka

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2022
Registrován: 25 říj 2009, 22:42
Bydliště: Pardubice - Sweetcow
Skútr / moto: Suzuki GSF 600 Bandit
Tuning / úpravy: Kufr Kappa 42l, Scorpion exhaust, 12V socket, GPS TomTom, zvysene plexi, bile stobo, vystrazne blinkry, sirena, PTT zastavba pro PMR :)

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod fyluta » 14 srp 2011, 18:08

janon píše:
malincik píše:...příklad z Paříže : zbloudil jsem, octnul jsem se na kraji jednosměrky, vmžiku u mne byl policajt na motorce (stál jsem pod tou značkou a studoval mapu jak ven a kam dál) zaklepal na okno, ukázal jsem mu cíl a on jen ukázal abych jel za ním a na cesté, která vedla k cíli mi kývnul, abych jel a zasalutoval...


Tak neco podobneho se me stalo na ceste z Chorvatska ve Vidni kde jsem nestastne sjel na spatnem exitu... jel jsem ke krajnici, za mnou policajti s majackem, nechali me abych se zorientoval,ja na ne mrknul jestli muzu jet, oni jeli za mnou, ja odbocil na dalsim sjezdu a oni jeli dal... zabezpecili me "zadek" (jel jsem na scootru)
Obrázek Obrázek
Chorvatsko na skůtru 2011 - 1880km
Uživatelský avatar
fyluta

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 283
Registrován: 18 bře 2010, 08:37
Bydliště: Královéhradecký kraj
Skútr / moto: Yamaha Versity 300 r.v.2005
Tuning / úpravy: http://www.skutrforum.cz/viewtopic.php? ... 40#p137565

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod bago77 » 14 srp 2011, 18:22

janon píše:
malincik píše:...příklad z Paříže : zbloudil jsem, octnul jsem se na kraji jednosměrky, vmžiku u mne byl policajt na motorce (stál jsem pod tou značkou a studoval mapu jak ven a kam dál) zaklepal na okno, ukázal jsem mu cíl a on jen ukázal abych jel za ním a na cesté, která vedla k cíli mi kývnul, abych jel a zasalutoval...


Doufam, ze se nekdy ceska policie dopracuje k necemu takovemu. Aby konecne alespon trochu dostala, svemu sloganu...


Koukám fakt nekonečná diskuze, která nikam nevede.
Souhlasil bych na 100%´. Je tu "jenom" 1 háček. Musí to být oboustranné (slušné chování i ze strany kontrolované). Pomáhá a chrání se dost špatně, když druhá strana nespolupracuje, dělá naschvály, uráží a jenom hledá chyby na druhých. Až když se něco stane, viz. autobusy se špatnou technickou, které způsobily vážné dopravní nehody, každý obrátí a říká, kdyby policie dělala svoji práci, nic se stát nemuselo. Hold česká "chytrolínská" povaha.
Uživatelský avatar
bago77

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 54
Registrován: 19 bře 2011, 18:42
Bydliště: Praha - východ
Skútr / moto: Honda PCX Seal

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Santa » 14 srp 2011, 19:50

tak Panove......je to cca rok co me zastavily PCR a prej jestli vim co sem udelal za prestupek......ja rikam ze zadnej a o ni cem nevim....oni ze spatne svitim.....ja a to jako proc ze dalkovy mam vyp.a oni ze mam zap. DENNI sviceni k hl.svetlu a ja jim rikam proc jim to vadi (bylo sero a misty mlha) rikam jim ze to nedelam pro ne ale pro sebe abych byl vic videt ne to je nezajima udal sem prstupek a tim to konci pro ne.....a kdyz sem se jich ptal co mam pak delat kdyz me srazej ze me pan nedal prednost a A JEHO SLOVA SOU JA SE OMLOUVAM JA SEM VAS NEVIDEL......tak na to me nic nerekli......
a prej priste to mam za 1000kc.....
svitim dal kvuli sobe abych nemusel poslouchat JA SEM VAS NEVIDEL jak uz se mi stalo.....
Yamaha Majesty DX 250 najeto69000km (27000 ja) malossi multivar 3,5l/100
http://www.skutry-malsice.cz
Uživatelský avatar
Santa

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 219
Registrován: 22 srp 2010, 21:54
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Yamaha Majesty DX 250 '98
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, Poloni pritlacny talir, Audio, Xenon, metalic lak na zakazku, velke plexi, komplet po GO

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod nedory » 14 srp 2011, 19:54

[quote="fyluta"]už to tady spěje k vyhrožování pistolí... to je vážně super, že to dokážeš, budeš fakt king.

A tak mi, fyluto poraď, co dělat? Musel jsi se někdy dívat, jak Ti někdo ničí majetek a jen bezmocně stát, na policii to nikdo nebere, a když přijedou, je po všem, grázlové pryč. Mám jen platit a opravovat a čekat, až se bude někdo chtít pobavit na cizím? Vyvrátit branku, rozmlátit nábytek, trampolínu, polámat větve stromů? Tahle "zábava" blbečků mě stojí peníze, které si poctivě vydělávám, čas, který bych mohl věnovat rodině a tak nevidím jediný důvod, proč to tolerovat. Budu vděčný za jakoukoli radu, ale zatím prostě jediné, co na tyhle bezmozky platí je hrubá síla.
Naposledy upravil nedory dne 14 srp 2011, 20:03, celkově upraveno 1
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Hasmann » 14 srp 2011, 20:00

Bago77: Víš,to se těžko něco vysvětluje když neexistuje pohled z druhé strany,u PČR nedělám ale spolupracujeme deset let a vím jaké je to u nich zevnitř a co musí absolvovat. Nevraživost až nenávist vychází z minulého režimu,který Policii zneužíval těžkými represemi k udržení režimu a to z lidí hned tak nezmizí.Na druhou stranu když vidím jak ožralé pitomce, a nemusí se nutně plazit po zemi, legitimuje příslušník osobu,která na něho ze vzdálenosti 0.5m řve a nadává mu,tak si říkám,že za komárů by si to nedovolil.Dostal by klepeta,naložili by ho do auta,odvezli za město a dostal by na cestu nakládačku a příště by si to rozmyslel. Lidi si neuvědomují,že nejdříve komunikují především s člověkem a poté až s policistou. A v tomto případě platí,jak se do lesa volá,tak se z lesa ozývá...chováš se slušně,pak bude slušný i policajt,máš prošlou lékárničku? Ano mám,ale omlouvám se,je to moje chyba..co udělá policajt? V pořádku pane řidiči,určitě si zrovna jedete koupit novou že? Ano pane příslušníku,děkuji a odjíždím...
A proč nesjou vidět? No protože se po nich chtějí jiné věci a stavy se snižují a bude hůř. Dopravka v podstatě jen řeší nehody a jinak jen akce. Zbytek nechávají na pořádkových a jelikož je policajtů v terénu málo,tak ty nejmenší věci házejí na městskou. Nyní chtějí na ministerstvu zrušit 10tis ze 40tis lidí...teď nemají prachy na provozní náklady,pak je budou mít,ale nebude je mít kdo utratit (vyjezdit apod.). A budou jezdit jen k vraždám apod..veřejný pořádek už vůbec nebudou řešit,protože prostě nebude mít kdo tam zajet. Vadí vám to? Co jste si zvolili to máte,nelíbí se vám to? Tak s tím něco dělejte,ale ten polda na cestě je ten poslední kdo s tím něco udělá,ale pozor...první který vám to dá (vaše chování) sežrat.
A tito lidé fungují a chovají se dle toho jak na ně působí okolí (lidi na ulici). Byl jsem před lety služebně ve Skotsku a jednou jsme museli (z časových důvodů) projít městem v uniformách, zajít do obchodu a zpátky na hotel, to jak na nás reagovalo okolí (pozitivně) jsem nikdy nezažil a už nikdy nezažiju. Pořád je to o té ozvěně z lesa...a není nic horšího za práci,než jednání s lidmi.
Uživatelský avatar
Hasmann

500+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 510
Registrován: 16 srp 2009, 16:35
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Aprilia SR 50 S, Piaggio X evo 125
Tuning / úpravy: 70cm kit Polini

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Hasmann » 14 srp 2011, 20:07

Santa píše:..ja a to jako proc ze dalkovy mam vyp.a oni ze mam zap. DENNI sviceni k hl.svetlu a ja jim rikam proc jim to vadi (bylo sero a misty mlha) rikam jim ze to nedelam pro ne ale pro sebe abych byl vic videt ne to je nezajima udal sem prstupek a tim to konci pro ne....

Nechápu jaký význam má k hlavnímu světlu svítit denními světly? Naprosto žádný,denní je náhrada za dobré viditelnosti,pokud máš zapojené špatně denní světla aby mohly svítit s SDS,tak nemáš vozidlo v provozuschopném stavu,nech si to zapopjit jak má být a potom se nemusíš hádat. Pokud bylo místy šero a sem tam mlha,tak SDS použije jen ....dosaďte si sami. Takže suma sumárum,nemáš vozidlo tak jak má být a ještě jsi porušil pravdila dle zákona v případě použití SDS. A to jsou přesně ti o kterých hovořil Bago77...Až budeš mít všechno v pořádku,pak se zeptej toho policajta čeho jsi se dopustil. :evil:
Uživatelský avatar
Hasmann

500+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 510
Registrován: 16 srp 2009, 16:35
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Aprilia SR 50 S, Piaggio X evo 125
Tuning / úpravy: 70cm kit Polini

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod nedory » 14 srp 2011, 20:09

to co píše Hassmann je naprostá pravda - pokud policie propustí 10000 lidí aby bylo na mzdy, bude vyšetřovat jen to nejzávažnější a zbytek automaticky zaprotokoluje a odloží, tak to bude ráj pro drbany všeho druhu. A peklo pro všechny slušné lidi, protože se jich nikdo nezastane a pokud se neubrání sami, tak potěš koště. Začarovaný kruh.
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod bago77 » 14 srp 2011, 20:16

Hasmann: To cos napsal, je přesně to, o co mi šlo. Uvedls názorný příklad. Je to jen o práci s lidmi, a to oboustranně. K početním stavům minulým, současným a budoucím jsem se nechtěl vyjadřovat, nic není ještě přesně na stole, ale bouhužel k tomu policie směřuje. A kdo to odnese? Jen řadoví policisté (kteří budou suplovat práci svých kolegů, protože určitě práce neubude, pořád přibývá) a lidi. Jenže tohle si musí ti nahoře uvědomit (haha). A ušetřit peníze? Nejjednodušší je to právě na PČR, ti nemůžou stávkovat a hrozby odchodů do zahraničí jako u lékařů jsou v tomto případě absurdní.
Uživatelský avatar
bago77

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 54
Registrován: 19 bře 2011, 18:42
Bydliště: Praha - východ
Skútr / moto: Honda PCX Seal

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Myschan » 14 srp 2011, 20:59

Řadový policista dnes nemá úctu přestupců a nikdo z nadřízených se ho s největší pravděpodobností v případě problému nezastane. Každej hajzlík co má blbou náladu mu může v podstatě beztrestně nadat a urážet ho, jak se mu zachce. To, co si může dovolit (na veřejnosti) k policajtovi, to si k nikomu jinému nedovolí, protože by dostal přes držku. Ale u toho policajta to nehrozí. Neb pak by se podala stížnost, vyšetřování, problémy. Lidi neskutečně lžou, třeba jen proto, aby si zachránili pár stokorun, tak jsou ochotni tvrdit, že policista je podnapilý atd. Tvrdí, že auto stálo jinak, policista si vše vymyslel...když pak uvidí fotky, tak pokrčí rameny a je to. No co, jen to zkusili, vždyť žádný postih jim v tomto státě prakticky stejně nehrozí, tady se prostě lhát a křivě obviňovat může. Výsledkem pak je, že se všichni diví, že policista dělá jen to, co fakt musí. Prostě se nechce dostat do problémů. A bude hůř. A to nemluvím o platech vysokých funkcionářů v kanceláři a těch, co občas riskují minimálně zdraví
Lepší pozdě, nežli vůbec.
Uživatelský avatar
Myschan

1000+
 
Reputace: 14
Příspěvky: 1187
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Forza 300 (2020)

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod Santa » 14 srp 2011, 21:24

Hasmann: a je to tu zastanci zakona....ja sem psal ze to delam pro sebe jako nejradsi bych namontoval aspon dalsi 2 100w svetla abych byl viden.......pac me by zajimalo kdo tydle vypatlany zakony vymejsli a kdyz chci slyset nejaky oduvodneni proc nemuzou bejt zapnuty spolu tak se ho nedockam..........ani od tech co me kvuli tomu zastavej odpoved byla jen ze je to v zakone......
8steve :mlhovky zatim ne ale premejslel sem o nich
Yamaha Majesty DX 250 najeto69000km (27000 ja) malossi multivar 3,5l/100
http://www.skutry-malsice.cz
Uživatelský avatar
Santa

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 219
Registrován: 22 srp 2010, 21:54
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Yamaha Majesty DX 250 '98
Tuning / úpravy: Malossi Multivar, Poloni pritlacny talir, Audio, Xenon, metalic lak na zakazku, velke plexi, komplet po GO

Re: Ku*wy na silnicích

Příspěvekod wictor » 14 srp 2011, 22:18

To je zase diskuze :roll:
Uživatelský avatar
wictor

Moderátor
 
Reputace: 43
Příspěvky: 3782
Registrován: 16 črc 2009, 21:00
Bydliště: Praha
Skútr / moto: HONDA SW-T 400

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků