Kolo s pomocným motorem

Diskuze o čemkoli.

Kolo s pomocným motorem

Příspěvekod JoseA » 14 kvě 2013, 23:42

Už dávno sem o tomto "paskvilu" přemýšlel , ikdyž je to trochu směšné. Teď jsem si pořídil jeté kolo s ruským motorem o objemu válce tuším 30ccm a výkonu 1,5 koně. Ruština mě na základce nechytla, takže z brožury k motoru nic nevyčtu. Zájimaly by mě jakékoliv zkušenosti a poznatky s tímto motorem. První pocity jsou asi jak jsem očekával, motor šlape, občas se mu nechce naskočit, jakoby byl přechlastaný, ale pak se chytne. Výkon je tak nějak mizerný a maximálka po rovině dosahuje cca 30km/hod, do kopce klesá a prudší kopec nevytáhne. Celkově ve vyšších otáčkách nemá uplně ideální chod, možná jde do motoru málo benzínu, možná malý průměr trysky, příliš spinavý filtr (což je nejspíš jenom drátěnka), přicpaný výfuk, nevhodná svíčka nebo indukční cívka.
JoseA

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 24
Registrován: 25 črc 2011, 12:13
Bydliště: okres Vsetín
Skútr / moto: Honda CBF 600S / Maxon forcer 50/piaggio X9
Tuning / úpravy: vyšší štít MRA, vyhřívané gripy, motokufr, nerez kryt výfuku. Maxík: žlutý kufřík z keeway matrix, motoalarm, omezovač pryč, EGR blbost pryč, Vmax 75km/h

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků