Kde parkujete Vy, co bydlíte v paneláku?

Diskuze o čemkoli.

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod fpc » 13 zář 2011, 18:20

mno tak jsem zjistil že vjezd do velkého dvora, který je už z jiné ulice, je trvale zamčený a zatím nevím od koho sehnat klíče...zatím stojím přivázanej ke značce, zítra pořídím plachtu a posbírám doma nějaké další zámky na kolo...do budoucna snad i nějaký alarm. U našeho vchodu je celkem frekventovaná ulice, která křižuje s další poměrně frekventovanou, při např. stěhování se musí stát s výstražnýma světlama na silnici v odbočovacím pruhu, to by snad mohlo případné zloděje taky odradit, byly by v noci hodně nápadní..ale zas na druhou stranu vím jak to tady chodí.
Ex: CPI tuned, G.Runner 2OO
Malaguti Phantom Max 250
fpc

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 25 čer 2011, 09:20
Bydliště: Olomouc/Brno
Skútr / moto: Malaguti Phantom Max 250

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod fpc » 13 zář 2011, 18:35

V okolí Konečného nám. právě nic není. Ale kousek bydlí známá, která má v baráku celkem velkej průjezd, tak ještě zkusím ji...že bych si udělal klíč a na noc to tam hodil a nikoho se neptal :D
Ex: CPI tuned, G.Runner 2OO
Malaguti Phantom Max 250
fpc

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 25 čer 2011, 09:20
Bydliště: Olomouc/Brno
Skútr / moto: Malaguti Phantom Max 250

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Cofisek » 15 zář 2011, 18:05

To je jen do chvíle, než první protivnej soused začne šťourat do toho, co je ta motorka zač ... Mě třeba časem majitelka vyhnala z průchodu s tím, že si lidi stěžovali, že jim z toho smrdí benzín z podchodu do baráku a bylo vymalováno. Byla to blbost, jelikož ven jsem to vytlačil, startoval až na ulici ... Pak jsem se začal bát, abych nepřišel o zrdcátko a podobně ...
Lidi jsou kurvy a tím hůř, když si myslí, že bojují za "svá práva" na klidné bydlení :-D

Já bych se radši ještě poptal, ta nejjednoduší cesta nemusí být zároveň ta správná :-D
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod tomik.cesko » 15 zář 2011, 18:35

Mě by ani nenapadlo parkovat v průchodu, či to privazovat ke značce (to vážně děláte???) nejdřív jsem sháněl garáž na prodej, pak skůtra. Já vím, stojí to peníze, ale je to jedinej způsob.
silnička RB
Uživatelský avatar
tomik.cesko

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 120
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Frýdlant

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Cofisek » 15 zář 2011, 19:24

Tak já nevim, jak kdo,ale na to abych si koupil garáž na skůtra, na to se nedostávají finance. Myslim, že to není běžná praxe :-D Popravdě, to už bych si rovnou koupil dodávku, když už bych přemýšlel v takových relacích a měl bych to rovnou jako mobilní baráček pro skůtříka :-D ale kupovat garáž na skůtra? Za a) v těch sídlištích jich moc není, za b) kouzlo pro mě je v tom, že sednu a jedu a ne že někam ještě cestuju do garáže. Za c) cena slušný garáže se rovná cena za tři další skůtry v případě, že mi je někdo permantně krade a to se zase taky moc nestává...
Můj názor ...
Naposledy upravil KYBLOS dne 27 bře 2013, 18:16, celkově upraveno 1
Důvod: Citace posledního příspěvku
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod tomik.cesko » 15 zář 2011, 20:12

Můj názor: nová garaž mě stála 130000kč (je opravdu zcela nová, betonová skeletová, cena včetně základů a pozemku)
parkuju v ní i auto (rozhodně dobrá věc před vandaly a zloději = šetří peníze)
Cestování do garáže cca 30metrů mi jako dobrodružství nepřipadá a nevím, jestli má dodávka bezbariérový přístup.
silnička RB
Uživatelský avatar
tomik.cesko

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 120
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Frýdlant

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Pickwick » 15 zář 2011, 20:21

Já plánuju parkovat skůtříka pod oknem do ložnice :lol: bydlíme v přízemí a máme malou předzahrádku...jedinej problém je že to musím vzít po chodníku okolo baráku což je asi 30-40m..startovat ho pod okny sousedů riskovat nehodlám takže budu tlačit ale to se myslím dá vydržet :?
Taky jezdím ještě na :
Merida Mission HFS 3000-D ....jo fakt je to kolo :o
KOSTKA UNI CLASSIC...jo fakt je to koloběžka :o
Uživatelský avatar
Pickwick

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 12 srp 2011, 12:20
Bydliště: PRAHA 9
Skútr / moto: Yamaha Majesty 400 r.v.2007

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod KYBLOS » 15 zář 2011, 21:29

Asi tak. My sme měli s našima garáž, ale cca 700 - 1000 m od paneláku :-( Navíc po silnici do pěkně prudkého kopce. Ty garáže byly na kopci. Bližší garáže ani nebyly, takže nebylo z čeho vybírat. Garáž už nemáme, páč když mi odtamtud šlohli plechovku ( stejně nepojízdnou ), tak šla garáž víš kam. Prostě takovej ideál 30m od domova vážně každej nemá :roll: To bych už spíš nazval skoro luxusem
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod tomik.cesko » 16 zář 2011, 08:15

Já jsem vyrostl v Liberci, vím jaký jsou problémy na velkejch sídlištích. Ale pak jsem potkal svoji slečnu z vesnice, tak jsem koupil byt v tý větší vesnici a s garáží to šlo úplně samo. To je jen jedna z mnoha výhod malého města (ale to by bylo spíš do jiného fóra). Už bych se do velkého města nevrátil. Tam je to celkem bezvýchodná situace, tak místo skůtrů si pořiďte malá auta, nebo ty dodávky.
silnička RB
Uživatelský avatar
tomik.cesko

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 120
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Frýdlant

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Cofisek » 16 zář 2011, 10:18

tomik.cesko se nám prostě přišel pochlubit, chtěl jsem mu nějakou tu "gratulaci" napsat včera, ale pak jsem si řekl, že to přejdu. Přišel se pochlubit,ale řešení pro nás "panelákáře" jaksi nepřinesl :-D

Někdo další s nějakou bezva radou? Smích prý léčí, tak ať se trochu zasmějem ...
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod Winterwolf » 16 zář 2011, 10:40

Taky jsem pri koupi skutrika resil ka s nim a jednou z moznosti byl stary tranzit za par susnu s najezdovou rampou,jedina nevyhoda je ze nikdo nesmi stat za tebou a nebo to parkovat kolmo k chodniku :twisted:

Dalsi problem je ze dodavka musi co 2 roky na STK a povine ruceni na 2,5l taky neni zadarmo. Nakonec jsem to vyresil koupi plachty za 600,- a pojistkou proti kradezi na hodnotu skutra alespon na prvni rok, pak si lidi zvyknou a sance z eti ho nekdo ukradne rapidne klesa :wink:

A co si budeme nalhavat stejne jsme vsichni stejne liny takze plachtu uz nedavam a zamek na kotouc jen kdyz si vzpomenu :mrgreen:
Lukas
EX Huatian HT50QT-16 EX Yamaha VP300 Versity EX Honda SH 150 EX Yamaha Majesty 180

Honda SH300i
Obrázek
Uživatelský avatar
Winterwolf

Moderátor
 
Reputace: 197
Příspěvky: 2901
Registrován: 11 dub 2010, 20:13
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Honda SH300i /Honda PCX 125
Tuning / úpravy: Vyhrivane hefty, deka, a jeste par dalsich...

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod tomik.cesko » 16 zář 2011, 11:13

Cofisek píše:tomik.cesko se nám prostě přišel pochlubit,......
Někdo další s nějakou bezva radou? Smích prý léčí, tak ať se trochu zasmějem ...

Nj, tak jsem se pochlubil, jak jsem vyřešil svůj problém, fakt směšný - haha
Tak a teď vážně: co takhle takovej ten zahradní domek si postavit před panelák? http://www.zbozi.cz/vyrobek/soehnle-arrow-ed-10x8/?q=zahradn%C3%AD%20domky&seradit=nejlevnejsi

edit: anebo stan, fakt nevím, jakou bys chtěl radu
silnička RB
Uživatelský avatar
tomik.cesko

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 120
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Frýdlant

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod tomik.cesko » 16 zář 2011, 11:37

Svolej domovní schůzi a navrhni na trávník před panelák. Ten snad patří k paneláku. Pochybuju, že budou všichni souhlasit, budou se ptát, co z toho kápne jim, ale za zkoušku nic nedáš.
silnička RB
Uživatelský avatar
tomik.cesko

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 120
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Frýdlant

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod fpc » 16 zář 2011, 11:39

jen abych to uvedl na pravou míru...neplánuju takhle parkovat celoročně. V Brně pouze studuju, takže takhle parkuju 3-5dní z týdne a jen dokud bude pěkné počasí...takže třeba do konce října, jestli vůbec... a na jaře už začíná pomalu zkouškové, takže tu nebudu každý den. Jinak je skútr v garáži :) a ano opravdu ho přivazuju ke značce, co je na tom? určitě lepší nápad než na chodníku stavět stan :D 3 zámky + plachta a vidím na něj přímo z pokoje, ještě pořídím alarm a budu mít klidny spaní..
jinak plachtu mám za tři kila z autokelly a natáhnout ji trvá asi 10sekund, takže žádná práce...
Ex: CPI tuned, G.Runner 2OO
Malaguti Phantom Max 250
fpc

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 47
Registrován: 25 čer 2011, 09:20
Bydliště: Olomouc/Brno
Skútr / moto: Malaguti Phantom Max 250

Re: Kde parkujete? - Vy co bydlíte v panelaku?

Příspěvekod tomik.cesko » 16 zář 2011, 11:49

Vy Brňáci jste asi o kousek dál. Tady na severu když je na motorku vidět v noci, poláci jsou děsně rychlý. Známýmu sebrali skůtra ze zahrady u baráku, jednou byl línej otevřít kůlnu.....
silnička RB
Uživatelský avatar
tomik.cesko

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 120
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Frýdlant

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 5 návštevníků

cron