Jak jste se učili na řidičák?

Diskuze o čemkoli.

Re: Jak jste se učili na řidičák?

Příspěvekod Gr33nMonster » 27 čer 2012, 12:10

Na AM sem dělal papíry ještě v době, kdy byla jen jedna správná odpověď, nebyl tehdy problém se s instruktorem domluvit na půjčení pár testů domů a ty sem dělal pořád dokola.
Ale jak zde mnozí píšou, takhle se naučíš pouze teorii, když pak člověk vidí, co všechno vypustí na silnici :?
Uživatelský avatar
Gr33nMonster

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 20
Registrován: 27 čer 2012, 08:32
Bydliště: Louny
Skútr / moto: Sonik KM Freewind 50
Tuning / úpravy: -

Re: Jak jste se učili na řidičák?

Příspěvekod pepazdepa » 20 srp 2012, 17:47

Pokud bude někdo tuhle diskuzi číst, tak si dejte pánové pozor na testy na http://www.autoskola-testy.cz/...! Nejen že chtějí peníze za výsledky, ale pořád se tam opakuje omezený okruh otázek!!!
Na http://etesty.mdcr.cz/Default.aspx jsou ty testy bezplatně, sice s horším ovládáním, ale většina otázek je v každém testu nová.
Aby jste pak u ostré zkoušky nebyli překvapeni.
pepazdepa

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 16 srp 2012, 20:27

Re: Jak jste se učili na řidičák?

Příspěvekod Civok » 10 srp 2013, 22:02

Zdravím,
v úterý dělám zaverecný na AMko, testy šprtám denne, jen se bojim tich jizd. Dopravni situace zvladam celkem dobře, jen se bojim tich rozjezdů a chcipanim :/ ). Chci se jen zeptat, jestli to nekdo v tehle dobe delal v Rokycanech, jen bych chtel vedet, kde se bude tak jezdit.
Vsem moc dekuji za pripadne odpovedi :)


Civok
Civok

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 10 srp 2013, 21:55

Re: Jak jste se učili na řidičák?

Příspěvekod kolsa » 10 srp 2013, 22:16

hele já kdy dělal závěrečky, tak jsem od autoškoly vyjížděl do dost prudkýho kopce, tam jsem musel zastavit, protože to bylo na křižovatce. No a tak mi to chcíplo. Inspektor se mě pak ptal co s tím budu dělat. povídal jsem mu, nastartuju a zkusím znovu. a on, že dobrá, tak jo. a to bylo celý. To že ti to chcípne se stane, jen nesmíš zmatkovat a vědět odpovědět v klidu a jedeeeem. :)
Nikdy se nehádej s blbcem - klesneš tím na jeho úroveň a tam tě on porazí, protože v tom má větší zkušenost.
Uživatelský avatar
kolsa

100+
 
Reputace: -9
Příspěvky: 200
Registrován: 02 dub 2012, 12:37
Bydliště: Ledce u MB
Skútr / moto: FJS 600
Tuning / úpravy: ne

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků