Jak a čím nahrávat DVB-T?

Diskuze o čemkoli.

Re: Jak a čím nahrávat DVB-T?

Příspěvekod Mr.Voza » 25 srp 2013, 19:07

sedli: Tu telku, co mas neznam, takze nevim do jakyho formatu to uklada, ani v jakym datovym toku, ale budu psat o zaznamu z toho myho set-top boxu Evolve Andromeda. Kdyz jsem to zapojil, tak jsem samozrejme testnul co to umi nebo neumi, s cim si to rozumi a s cim ne. Prvni jsem zkusil Flashku - nejakou starou, uplne hrozne moc pomalou 8GB, co jsem kupoval kdysi, kdyz zacinaly 8GB flashky. Zkusil jsem na to hahrat porad a slo to v pohode - ukladat to na ni stihalo. Pak jsem kouknul do vlastnosti toho nahranyho videa, jakej ma datovej tok - ma 15000kbps, coz je celkem dost, treba bezny DVD ma 6000kbps. Takze i takhle pomala flashka staci na ukladani videa s relativne vysokym datovym tokem.

Pak jsem jeste s tou pomalou flashkou zkousel timeshifting, kdy je porad soucastne nahravanej a zaroven se na nem v jinym miste koukas - to uz s tou pomalou flashkou uz tak dobre pouzitelny nebylo - koukat na to slo, ale pri pretaceni nahravanyho videa uz se to sekalo - predpokladam ale ze s rychlejsi fleshkou by to bylo jiny. Pak jsem zkusil jeste nahravani dvou poradu zaroven a to uz s tou pomalou flashkou neslo vubec.

Mame doma jeste ten HDD, co na nej daval odkaz vraver (akorat ruzovej, protoze byl pro mladou :lol: ) a ten stihal ukladat dve videa najednou a jeste se na to druhy pomoci timeshiftingu koukat :lol: ... Disk je disk, no... flashky nikdy tak rychly nebudou...

Ale abych odpovedel na Tvuj dotaz - Ta flashka z Tvyho odkazu (i jakakoliv jina) na to normalni nahravani jednoho poradu musi stacit uplne bohate.

edit: hele, tak me tech 15000kbps datovej tok, co me u tech nahranejch videi ukazuje Windows prislo jako celkem blbost, tak jsem nainstaloval MediaInfo a prohnal ty videa tim - a skutecnej datovej tok u tech nahranejch videi je kolem 3000-3200kbps - podle slozitosti sceny. Tech 15000kbps pust z hlavy, je to blbost :lol:

edit2: Ted jsem si jeste uvedomil, ze u nas vysila jenom SD rozliseni, takze vsechno, co jsem psal plati pro SD... u HD bude datovej tok urcite vetsi, ale myslim ze ta flashka by to stihat mela...

edit3 (25.9.2013): Sorry za dezinformaci, jak jsem psal, že flashky nikdy nebudou tak rychlý, jako HDD. Včera jsem si pořídil flashku s rychlostí ukládání i čtení dat o fous převyšující rychlost externího HDD. A co jsem koukal, tak jsou ještě daleko rychlejší... sice o dost dražší, ale jsou. Vždycky jsem u flashky koukal jenom na kapacitu a cenu, takže jsem vždycky kupoval nejpomalejší krumply a o těhlech rychlejch jsem vůbec nevěděl :oops:
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků