Hlasité moto

Diskuze o čemkoli.

Re: Hlasité moto

Příspěvekod srnka1010 » 06 čer 2020, 13:47

Zakázať jazdiť motorkám v určité dni alebo sviatky sa mi vidí diskriminačné.Skôr by mali riešiť jednotlivcov,čo je ale zložité a nákladné.Nemci majú najväčší problém s kroskami,na ktorých jazdia decká,po mestách,parkoch,lesoch,poliach a kde tade v dennú aj nočnú hodinu.Nerešpektujú nič a sú takmer nedolapitelní,lebo polícia nemá na to vozidlá aby ich vedela pochytať.Ublížiť im nesmia,lebo rodičia by zúrili.Sťažnosti rastú a pre úradníka je všetko motorka,čo má dve kolá a zákaz sa im vidí jednoduchý.Fakt je,že niektorým to huláka jak sviňa,a keď sa ich tam zíde viac a jazdí sa tam celý deň,niet sa čo čudovať.Pre mňa je moto dopravný prostriedok a keď spĺňa podmienky cestnej premávky,nevidím dôvod,prečo by som nemal s ním jazdiť po ceste v ktorýkoľvek deň a hodinu.
Uživatelský avatar
srnka1010

750+
 
Reputace: 163
Příspěvky: 852
Registrován: 18 čer 2016, 20:37
Bydliště: Voderady
Skútr / moto: yamaha majesty 250 r.v 2000 / Honda Transalp 600

Re: Hlasité moto

Příspěvekod BurnesOldman » 06 čer 2020, 21:20

kalis323 píše:
BurnesOldman píše:Co blázníte? Z všech stran slýchám že Skútr není motorka, tak se nás to netýká

Podle mě si to nepochopil. Policajt v Rakousku tě v místě zastaví vyndá měřák a změřiti hladinu zvuku pokud přesáhneš vystaviti poukázku a nebude se tě ptát protože spadáš do jedné kategorie.

Pochopil jsem to. Narážel jsem na ty PRAVÉ motorkáře kteří tvrdí že skútr není motorka. Souhlasím s tím co napsal Srnka, já treba nemám auto a tak je pro mě skútr jak pro zábavu tak dopravní prostředek
BurnesOldman

100+
 
Reputace: 6
Příspěvky: 104
Registrován: 30 čer 2016, 19:46
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Piaggio Carnaby 200, Yamaha Neos, Piaggio Sfera 12

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků