ELEKTRONICKÁ CIGARETA - DÝMKA

Diskuze o čemkoli.

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Tomulátor » 05 led 2012, 20:29

Zajímal by mě ten nový eGo Cartomizer X2™ DUAL COIL, jestli je to lepší systém než u Cartomizeru eGo-W
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 05 led 2012, 21:06

Naposledy upravil PumaDedek dne 06 led 2012, 11:06, celkově upraveno 1
elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 05 led 2012, 21:55

Tomulátor píše:Zajímal by mě ten nový eGo Cartomizer X2™ DUAL COIL, jestli je to lepší systém než u Cartomizeru eGo-W

Je to také dobrý a pro začátek taky dobré,tet čudím cart co je v této sadě a výborná cht...nic neteče,
nekape, lepší plnění než u Wéčka.Mno těžko radit,ale pokut se sistém kartu neosvětčí,dá se dokoupi jiný cart,jiného sistému.třeba ego,nebo C2
http://lepsicigareta.cz/cartomizery-cle ... lovy-i349/
http://lepsicigareta.cz/cartomizery-cle ... -510-i188/
elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Tomulátor » 05 led 2012, 22:03

Teď něco k mému Wéčku. eGo-W jsem si pořídil začátkem listopadu. Byl jsem s eGo-W velice spokojen, opravdu povedená e-cigareta. Každý týden jsem prováděl mokré i suché čištění Caromizeru, a jeden mi vydržel pomalu měsíc, řešil jse i takové věci jako zatékání eliquidu na kontakty baterie. Používal jsem dvě baterie a dva Cartomizery s různou příchutí, používal jsem Wéčko na střídačku podle chuti. Po měsíci se začel z Cartomizeru linout divný smrad po chemické spálenině (naprosto hnusnej smrad, že by to odnaučilo člověka opravdu kouřit). Provedl jsem opět čištění a dělalo to znovu, hold jsem si říkal, Cartomizer je v hajzlu a tak jsem vzal nový (měl jsem dva nové náhradní). Nasadím na baterii, doplním liquid, popotáhnu a úplně to samé, přehodil jsem to na druhou baterii a dělalo to opět. Nakonec jsem tedy na tu druhou baterii vrátil ten původní Cartomizer co fungoval a ejhle, náhle i na té druhé baterii byl ten stejný problém, použil jsem tedy další nový Cartomizer na druhou baterii a problém byl stejný, takže jsem zjistil, že jsem v jeden den odrovnal dva starší Cartomizéry a rovnou i dva nové. Mám pocit, že problém bude v bateriích. Obě eGo-W cigarety jsem tedy reklamoval. Měl někdo stejný problém s eGo-W ? Předem díky za rady, ale jak říkám, Wéčko jsem měl přesně měsíc a naprostá spokojenost, že bych už klasické piro do tlamy nevzal, jenže teď jsem už tři týdny bez Wéčka.
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 05 led 2012, 23:06

Ona ta chut spáleniny je také špatným zásobováním liquidu ke spyrálce.
Stačí ,po čištění špatně usadit to silikonové víčko,křivě,nebo moc natlačené na keramickou misku a už se to škrtí.
Na foru jsou rady,pročti. Jinak já pomalu od W-cartů upouším a jedu C2-ky-http://lepsicigareta.cz/cartomizery-clearomizery-c12/clearomizerxl-sada-e-cigareta-510-i188/
A tet i na doporučení testuji a jsou dobrý- Cartomizer 510 X2™ DUAL COIL
Sice jsem je od začátku zavrhoval,ale chut je dobrá,žádný tečení ap.nmo oni ty W-carty,jako i ostatní moc dlouhou životnost nemají a stalo se mi že i nové jsem vracel,že smrděly a nebo protékali. , ale ty Ultimy,když se poserou,což se mi po 14dnech ještě nestalo,tak vyhodím,je to jenom třetina cena co W...
Obraz001.jpg

CHCE TOHO MÍT VÍCERO,BY ČLOVĚK NEBYL V PŘÍPADĚ KOLAPSU NA SUCHO
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod sollik » 06 led 2012, 10:20

Ahoj.
Měl bych takový dotaz: Jak to funguje s těmi ecigaretami v toku času? Rozumím to mu tak, že z klasických cigár se přejde na e-cigaretu, kouří se "zdravě" a jak dál? Ta dávka se postupně snižuje až člověk přestane úplně, nebo zkrátka kouří dál ale ecigaretu?
Díky.
Uživatelský avatar
sollik

750+
 
Reputace: 135
Příspěvky: 998
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda SW 600T, Honda Dylan 125 (ex Honda Lead 100)

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 06 led 2012, 11:07




TADY SE DOČTEŠ VŠE POTŘEBNÉ
elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 06 led 2012, 21:11

elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod ScooterMarty » 06 led 2012, 23:53

sollik píše:Ahoj.
Měl bych takový dotaz: Jak to funguje s těmi ecigaretami v toku času? Rozumím to mu tak, že z klasických cigár se přejde na e-cigaretu, kouří se "zdravě" a jak dál? Ta dávka se postupně snižuje až člověk přestane úplně, nebo zkrátka kouří dál ale ecigaretu?
Díky.

Hele to má asi každý jinak. Ale já osobně to chápu přesně takhle. Od 24.11. nekouřím pyro, jen e-cigára. Když jsem o Vánocích zkusil pyro, nechutnalo mi. Teď používám 12mg liquid, dokoupím si 0mg a budu si míchat, takže budu nejdřív místo 12 kouřit 9, pak 6, pak 3 a potom 0. No a když to zvládnu a budu bez nikotinu, začnu odbourávat to zbývající, čili rituál manipulace. Cílem je postupně zahodit i e-cigáro. Nechci skončit jako kamarád, který sice 4 roky nekouří, ale je závislý na Nicorette žvýkačkách... :?
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Scarabeo » 07 led 2012, 00:23

Omlouvám se za OT.
Naposledy upravil Scarabeo dne 08 led 2012, 01:40, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Scarabeo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 327
Registrován: 22 zář 2009, 23:44
Bydliště: Poděbrady
Skútr / moto: AS 500

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod patrik.j » 07 led 2012, 11:03

To sollik: Já bych to viděl u e-cigára tak, že je to prostě alternativa kouření, někdo si zapálí, jiný cucá výpary. O výhodách e-kouření nemá asi moc smysl se rozepisovat (bez dehetu, nesmrdí, kouříš kde chceš, levnější). Ono, kdo chce přestat s kouřením, prostě přestane.

Jinak pozor na předávkování nikotinem. Dva známí si to už zkusili a jden dost silně. Nedostavuje se totiž pocit "přehulení", jako když za těžký večer v hospodě vytaháš dva balíčky a druhý den nemůžeš do večera dýchat. E-čko je stále po ruce a ponouká po potahování, a podle obsahu nikotinu se může předávkování dostavit brzo, pokud má ečko někdo jako cumel a nebyl až tak silný kuřák (bolesti hlavy, zvracení apod.). Takže by se dalo říct, že může závislost na nikotinu i prohlubovat.

Já jsem přestal kouřit "pyra" 7.12.2011, ale občas jsem si nějakou tu kusovku zapálil. Pro porovnání s ečkem příchutě Camel je požitek naprosto stejný, takže nevidím důvod proč do sebe tahat dehet atd.

A jen tak michododem, vypozoroval jsem, že když ečko půjčím na vyzkoušení kuřákovi, většina se rozkašle. Není to ale sílou "hitu", ale tím, že kuřáci ečko tahají rovnou do plic, bez "mezivdechu" jako u obyčených cigaret. Nevím proč, ale asi je to tím, že čekají nějakou slabotu a chtějí to do sebe pořádně dostat.
Obrázek
Uživatelský avatar
patrik.j

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 42
Registrován: 02 lis 2010, 21:02
Bydliště: Kyjov
Skútr / moto: Suzuki Burgman 650 Executive

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod ScooterMarty » 07 led 2012, 13:56

To Scarabeo: Nerozumím sdělení. Jsi skvělý a úžasný frajer žes to dokázal, ale co dál? Můžeme si to my ostatní udělat po svém ne? Třeba vč. e-cigára...
dříve guttata
Martin, 608 463 502, Profil na Motorkáři.cz
Suzuki Burgman 400 '10 "Sněhurka"
Jezdím za Obrázek
Uživatelský avatar
ScooterMarty

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 652
Registrován: 30 črc 2009, 01:50
Bydliště: Praha 10
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400, L0, bílá
Tuning / úpravy: Topcase, turistické plexi,

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod koudáček » 07 led 2012, 23:05

Ahoj chlapy,na vánoce jsme synovi koupili e-cigáro a co mně teda dostalo každé ráno když vstal tak hekal po asi 10 dnech kouření e-cgára přestal kašlat tak to mně teda fakt dostalo od té doby co jsem si toho všimnul jsem si na to dával bacha celý týden opravdu když vstane neslyším z pokoje ani hlásek,Nedalo mně to tak jsme se o tom začali bavit a jeho pocity a hlavně dýchání je o mnoho lepší a lépe se cítí čumím na to tedy jako tele na nové vrata,že po třech týdnech cítí takové zlepšení po zdravotní stránce,po těchto zkušenostech jsem si ji taky objednal hulím 30 denně tak jsem fakt zvědavý jestli to bude u mně fungovat mám z toho trochu strach,ale zkusím to kdyby to nevyšlo dám to synátorovi on to dohulí akorát synátor o tom prd přečetl tak jsem objednal ego-t dneska bych objednal ego-w,ale asi se dá použít ta baterka i na ego-w díly jestli jsem to tedy na foru správně pochopil tak až se mně opravdu podaří přejít jenom na e-cigára dám Vám určitě vědět.
koudáček

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 16 črc 2010, 19:20
Skútr / moto: X-MAX 125,KYMCO PEOPLE GTI,APRILIA ATLANTIK 125

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod Milo » 08 led 2012, 00:13

Já jsem taky po radě pumadědka (díky) objednal našim ego-w a jsou po 10 dnech nadmíru spokojení. První 3 dny používání prý ještě 1, 2 cigarety denně dali, pomalu jim ale přestávala chutnat. Teď už jim cigarety smrděj. Jinak se taky prý cítí líp, líp se jim dýchá a nesmrděj. Co se týče úspor, určitě se dostavěj. Zatím to vypadá, že každýmu vydrží liquid na celej měsíc, cartomizer zatím neměnili. Takže předpokládám, že náklady na měsíc budou mít každej cca 600,-/měsíc, což je oproti 2000,-/měsíc (krabka denně) docela rozdíl.
Kdo se plazí, nezakopne ;)

Yamaha Majesty 125, skoro 70 000km
dříve Suzuki Address 50 (1997) a babička ve skvělý kondici MZ 150ETZ (1987)

Skútr Klub Ústeckého Kraje - www.skuk.cz

Obrázek
Uživatelský avatar
Milo

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 325
Registrován: 27 led 2011, 01:30
Bydliště: Ústí nad Labem
Skútr / moto: yamaha majesty 125 (2002)

Re: ELEKTRONICKÁ CIGARETA -DÝMKA

Příspěvekod PumaDedek » 08 led 2012, 00:51

:wink: Jojo ,úspora je jednoznačně, ikdyž peněz,je stejně málo a proktIcky ta
úspora není nikde vidět. Podstatné ,je ale že se cítím líp a po třch měsících,mi
na cígo,nepřijde ani myšlenka
Čudím Camel-6-12mg a to je to,co mi šmakuje nejvíc. Občas si přímýchnu do
Camelu kávu a to je šmakes...
Obraz001.jpg
obraz000b.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků