Co se tady s tím stalo?

Diskuze o čemkoli.

Re: Co se tady s tím stalo?

Příspěvekod josuk » 21 úno 2019, 14:27

Možná nejsem tak citlivý, možná mám v hlavě tmu.. podle mě zhovadí se člověk jedině sám.. A forum má smysl jen otevřené, ať občas projde kdokoli (kromě spamových robotů samozřejmě), protože takový je život a není to nuda jako "plácání se po zádech, jak jsme odhalili kocoura.."
Uživatelský avatar
josuk

1000+
 
Reputace: 591
Příspěvky: 1411
Registrován: 14 pro 2012, 10:38
Bydliště: Praha
Skútr / moto: zimní X Max 250 a Honda ADV 350
Tuning / úpravy: na zimu deka a zimní gumy

Re: Co se tady s tím stalo?

Příspěvekod zbyňák » 21 úno 2019, 19:12

Já si myslím, že se neděje nic hrozného. Já třeba fórum pravidelně sleduji, rád si přečtu co je nového, ale za sebe mám pocit, že v reakci na někoho bych napsal to co zde již bylo mnohokrát řečeno a nenapíšu nic. A myslím, že takových nás je víc.
Jak píše Dándí, bylo období kdy se srazy a vyjížďky domlouvali tady a bylo na nich více lidí. Dneska je mnohem více komunikačních kanálů a tím se to rozmělnilo a spoustu akcí si domluví po telefonu, FB či Whatsapu a ostatní se to nedozví. Takže jestli se chceme setkávat tak tady na to máme celé vlákno, stačí napsat. V podstatě fórum bude takové jaké si ho uděláme my kdo na něj chodíme. Takže jestli ho chceme mít lepší tak musíme skalním přispěvatelům jako je Forest, crhy Josuk a další my ostatní pomoci :D . A když se na něčem neshodneme tak se vzájemně neurážet a nebýt vulgární. Mávnout rukou a jít s úsměvem dál, protože kolik hlav tolik názorů.
A zbytečně netrápit moderátory a a být velmi rádi, že tomu věnují svůj volný čas a udržují ho takové jaké je.
Silverwing 600 - 120000 (80000). Spotřeba 4,57l.
Uživatelský avatar
zbyňák

250+
 
Reputace: 208
Příspěvky: 464
Registrován: 09 kvě 2008, 11:26
Bydliště: Praha 5 - Slivenec, +420 777 237 439
Skútr / moto: Silverwing 600

Předchozí

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 6 návštevníků

cron