Co se tady s tím stalo?

Diskuze o čemkoli.

Příspěvekod Vlady » 05 říj 2006, 20:42

Zdravím všetkých scootristov na oboch brehoch rieky Moravy...scootru zdar!
Suzuki Burgman 400 K8.
Uživatelský avatar
Vlady

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 77
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Bratislava-SK
Skútr / moto: Suzuki Burgman 400 K8
Tuning / úpravy: Givi posuvné plexi,valčeky Dr.Pulley,Malossi kevlar remeň. nejaké LEDky v kufri a tak....

Příspěvekod roman.mara » 05 říj 2006, 20:50

ahoj, rád Tě tu zas vidím
Honda CB SevenFifty

členem Scooter clubu KMK telefon: 724775546
Uživatelský avatar
roman.mara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 948
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hostouň u Prahy
Skútr / moto: Honda CB SevenFifty
Tuning / úpravy: dva super laďáčky

Příspěvekod Admin » 05 říj 2006, 21:09

[quote=pavel.tenista][quote=pavel.tenista]lidi ja tomu porad nejak nerozumim jakej je rozdil mezi A-B a skutr moto vim ale jakej je pribuzenskej vztah jeste s timhle forem?[/quote]

muze mi to nekdo vysvetlit? :-)[/quote]

vesměs žádný. jen byla pro komfort uživatelů použita databáze registrovaných členů z AB fóra, jelikož jeho osud je dle našich informací značně nejistý. a protože si pár lidí řeklo, že by byla škoda přijít o naše oblíbené fórum, ale vadil jim způsobj, jakým to na AB fóru chodí, vznikl tento projekt.
Uživatelský avatar
Admin

Administrátor
 
Reputace: 1
Příspěvky: 126
Registrován: 10 úno 2009, 21:54

Příspěvekod martanana » 06 říj 2006, 12:38

[quote=Admin]ahoj lidi.

na překladu se průběžne pracuje, jak jste si už určitě všimly.

pro ty kdož tu postrádají chat - dobrá zpráva, mini chat by měl být během pár dní![/quote]

jsem se uplne lekla , že jsem zas vlezla nekam jinam :D ale začínám se tu cítit jako "doma" .. dík :))
.. a bude líp :-))
Uživatelský avatar
martanana

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 119
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: piaggio nrg 50

Příspěvekod nunatko » 06 říj 2006, 13:15

Ahojte...budeme radi..když bude zpátky mini chat.............je to tu bez něj takové ubohe. ;) KOnečně jsi tady pokecáme...a bude lepe.........díky..budeme se těšit. :thinking:
Člen Scooter Clubu NM
Skutříky:CPI Popcorn 50ccm - r. v. 2005,laděný výfuk, pružinky ve spojce,variator MALOSSI,Yamaha Aerox 100ccm, r.v 2000
Aprilia Atlantic 200ccm, r.v 2004
Uživatelský avatar
nunatko

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 427
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín

Příspěvekod martanana » 06 říj 2006, 13:30

nunu :)

jestli tady ten chat vazne bude, tak to nas asi vyhodi z prace :)) pac jsme tam tlachaly od rana do padla :))))) a nekdy i dyl B)
.. a bude líp :-))
Uživatelský avatar
martanana

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 119
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: piaggio nrg 50

Příspěvekod KYBLOS » 06 říj 2006, 13:39

[quote=martanana]nunu :)

jestli tady ten chat vazne bude, tak to nas asi vyhodi z prace :)) pac jsme tam tlachaly od rana do padla :))))) a nekdy i dyl B)[/quote]


No a vo vo tom to je né ? :D
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod KYBLOS » 06 říj 2006, 13:53

[quote=nunatko]Ahojte...budeme radi..když bude zpátky mini chat.............je to tu bez něj takové ubohe. ;) KOnečně jsi tady pokecáme...a bude lepe.........díky..budeme se těšit. :thinking:[/quote]


Taky si myslím, jenom bych místo ubohé, použil slovo nudný. Jde o to, že člověk musí počkat až někdo jinej někam napíše nějakej novej příspěvek, aby si mohl přečíst něco novýho. Mezitím jenom sedí a například se hrabe na netu v něčem jiným, aby se zatím nenudil. Jo kéž by sem chat dodali.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod Admin » 06 říj 2006, 14:07

[quote=KYBLOS][quote=nunatko]Ahojte...budeme radi..když bude zpátky mini chat.............je to tu bez něj takové ubohe. ;) KOnečně jsi tady pokecáme...a bude lepe.........díky..budeme se těšit. :thinking:[/quote]


Taky si myslím, jenom bych místo ubohé použil slowo nudný. De wo to, že člowěk musí počkat aš něgdo jinej někam napíše nějakej nowej příspěwek, aby si mohl přečíst něco nowýho. Mezitim jenom sedí a například se hrabe na netu w něčem jinym, aby se zatím nenudil. Jo kéž by sem chat dodali.[/quote]

chat bude, to slibuju. už jsme ve fázi předělávky. chat byl už hotový pro minulou verzi fóra, ale během víkendu vývojáři vydali hned dvě nové verze boardu a ty nejsou s naším chatem kompatibilní, takže jen překonvertujeme pár skriptů a hned to spustíme ;)
Uživatelský avatar
Admin

Administrátor
 
Reputace: 1
Příspěvky: 126
Registrován: 10 úno 2009, 21:54

Příspěvekod KYBLOS » 06 říj 2006, 14:29

chat bude, to slibuju. už jsme ve fázi předělávky. chat byl už hotový pro minulou verzi fóra, ale během víkendu vývojáři vydali hned dvě nové verze boardu a ty nejsou s naším chatem kompatibilní, takže jen překonvertujeme pár skriptů a hned to spustíme ;)[/quote]


Jó budé :D Tak to je super. Tak pěkně boardujte, kompatibilujte, překonvertujte, skriptujte, hlavně, že ten chat bude :mrgreen:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod pavel.tenista » 06 říj 2006, 21:59

[quote=Admin][quote=pavel.tenista][quote=pavel.tenista]lidi ja tomu porad nejak nerozumim jakej je rozdil mezi A-B a skutr moto vim ale jakej je pribuzenskej vztah jeste s timhle forem?[/quote]

muze mi to nekdo vysvetlit? :-)[/quote]

vesměs žádný. jen byla pro komfort uživatelů použita databáze registrovaných členů z AB fóra, jelikož jeho osud je dle našich informací značně nejistý. a protože si pár lidí řeklo, že by byla škoda přijít o naše oblíbené fórum, ale vadil jim způsobj, jakým to na AB fóru chodí, vznikl tento projekt.[/quote]

ahaaaaaaaaaaa tak diky za pouceni :-)
The speed is not a trick...

http://www.scbrandys.wz.cz/
pavel.tenista

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 118
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Semice city
Skútr / moto: Aprilia SR50
Tuning / úpravy: Aprilia SR50-Morini-motor:filtr,

Příspěvekod Mirek X9 » 07 říj 2006, 08:33

[quote=pavel.tenista][quote=Admin][quote=pavel.tenista][quote=pavel.tenista]lidi ja tomu porad nejak nerozumim jakej je rozdil mezi A-B a skutr moto vim ale jakej je pribuzenskej vztah jeste s timhle forem?[/quote]

muze mi to nekdo vysvetlit? :-)[/quote]

vesměs žádný. jen byla pro komfort uživatelů použita databáze registrovaných členů z AB fóra, jelikož jeho osud je dle našich informací značně nejistý. a protože si pár lidí řeklo, že by byla škoda přijít o naše oblíbené fórum, ale vadil jim způsobj, jakým to na AB fóru chodí, vznikl tento projekt.[/quote]

ahaaaaaaaaaaa tak diky za pouceni :-)[/quote]
Mě ještě pořád zajímá kdo je ten ,,Bůh" co to vzkřísil .....a dostal se k datům B) Admine kdo je ten tajemný.......... B)
Jinak samozřejmě každé info o skůtrech je dobré i kontakt s ,,motorkáři"....tak ať to dobře běží !!!!!
Uživatelský avatar
Mirek X9

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 36
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Roudnice nad Labem
Skútr / moto: Piaggio X9 200 rv.2004

Příspěvekod Admin » 08 říj 2006, 00:22

[quote=Mirek X9]Mě ještě pořád zajímá kdo je ten ,,Bůh" co to vzkřísil .....a dostal se k datům B) Admine kdo je ten tajemný.......... B)
Jinak samozřejmě každé info o skůtrech je dobré i kontakt s ,,motorkáři"....tak ať to dobře běží !!!!![/quote]

žádný bůh. jen člověk co nechtěl, aby to všechno skončilo..
Uživatelský avatar
Admin

Administrátor
 
Reputace: 1
Příspěvky: 126
Registrován: 10 úno 2009, 21:54

Příspěvekod Lucas Bartone » 08 říj 2006, 09:39

[quote=Patrik]koukam, ze ze "starych" clenu uz tady asi nikoho nenajdu........:-(
[/quote]

neboj Paťáku někdo z nás se tady ještě najde :-) ale je fakt že já jsem se taky v případě když mám čas přesunul jen na ST forum k Ondorovi...ale třeba se to zase rozjede jako ze začátku kdy to tu fakt žilo:-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucas Bartone

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 132
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Gilera NEXUS 500 - PRODÁN

Příspěvekod pavel.tenista » 08 říj 2006, 14:04

[quote=Lucas Bartone][quote=Patrik]koukam, ze ze "starych" clenu uz tady asi nikoho nenajdu........:-(
[/quote]

neboj Paťáku někdo z nás se tady ještě najde :-) ale je fakt že já jsem se taky v případě když mám čas přesunul jen na ST forum k Ondorovi...ale třeba se to zase rozjede jako ze začátku kdy to tu fakt žilo:-)[/quote]

to ja sem se presunul do zahranici tak sem rad ze je u nas zas konecne pouzitelny forum doma :-)
The speed is not a trick...

http://www.scbrandys.wz.cz/
pavel.tenista

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 118
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Semice city
Skútr / moto: Aprilia SR50
Tuning / úpravy: Aprilia SR50-Morini-motor:filtr,

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků