Amnestie

Diskuze o čemkoli.

Re: Amnestie

Příspěvekod MilosVee » 03 led 2013, 11:38

Je to těžká prásárna od "prezidenta" spojená s plivancem do ksichtu slušnýmu člověku.Nic víc, nic míň.Jeden příklad za všechny: Rolinsové byla díky amnestii zrušena podmínka. Řídit auto sice nějaký čas ještě nemůže,ale co už. Borec na skútru mrtvej, a ona bez postihu, i když za to byla pravomocně odsouzená, bude jí vymazán rejstřík trestů!!! A pak že bude amnestie pouze za drobnou kriminalitu Ha Ha ha.

Stydím se za to, že jsem čech, a stydím se za svého čóóóórni propisku "prezidenta" :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Babetta 210-najeto 500km-prodáno
MP Korado Via 50 2T-najeto 3000km-prodáno.
Piaggio X9 500 EVO ´06-najeto 14 000km-prodáno

Nyní SUZUKI DL 650 V-STROM


Objem ničím nenahradíš (zvlášť ne tuzingem:-))
Uživatelský avatar
MilosVee

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 584
Registrován: 31 kvě 2010, 21:05
Bydliště: Třebíč-venkov
Skútr / moto: Yamaha FZ6 FAZER

Re: Amnestie

Příspěvekod Luca_69 » 03 led 2013, 11:59

Amnestie je kopanec do zadnice všem slušným lidem, a zároveň úvaha proč je výhodné se těšit na amnestii?

Protože amnestie nepřímo podporuje tržní hospodářství, budeme si do aut kupovat nová rádia, okna, a elektrony, co nám někdo ukradne, nebo si budeme kupovat jiná auta buď nová a nebo z bazaru po někom kdo to svoje taky už nemá, ale na druhé straně republiky. Budeme dávat práci sklenářům, zámečníkům a truhlářům. Budeme a ještě rádi platit pojistky, a kupovat nové vybavení domácností... Prostě čekejme že nám bude umožněno obnovit něco z našeho ukradeného majetku. Zjistíme jak jsou soudy důležité a bude důvod jim zásadně zvednout platy.
A budeme šťastnější že máme důvod si koupit něco nového,než je zase chytnou a pozavírají, ale přiznejme si který z policistů bude mít chuť zase chytat ty samé zloděje zas a znovu. Takže nás čekají jen šťastnější zítřky. :oops: :twisted: :roll:
Obrázek
Honda Deuaville 700V (2008)
Průměrná spotřeba je zatím 5,1 l/100 km
Uživatelský avatar
Luca_69

1500+
 
Reputace: 149
Příspěvky: 2145
Registrován: 02 zář 2007, 01:02
Bydliště: Dolní Počernice (Praha)
Skútr / moto: Honda Deauville (2008)
Tuning / úpravy: jezdím

Re: Amnestie

Příspěvekod angel2904 » 03 led 2013, 12:59

Standa Mlejnek, t.: 604 787 309, mlejneks@atlas.cz
Živí mě toto: http://www.fitham.cz
Heslo: pořád se učím !
Ex: Piaggio X9 250, FJS600SW, Honda SH300i, Suzuki Burgman AN650 K9, NC750X, Vision 110(2014), NSSForza 300, CB125F, ...
Uživatelský avatar
angel2904

1500+
 
Reputace: 104
Příspěvky: 2161
Registrován: 03 kvě 2011, 15:02
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda NSC 110 Vision(2017)

Re: Amnestie

Příspěvekod krampus » 03 led 2013, 14:24

no, takže lidi, co máte rádi tělesnou integritu svých manželek, milenek a dcer, zvyště bdělost, nakupte pepřové spraye v dámských kabelkově a kapsičkově akceptovatelných velikostech a poučte své ženy a dívky jak je toto používat. (pokud někdo nemá páru, rád poskytnu nutné minimum)
osobně asi opráším a promažu přebíjecí lis a po roce nenošení zbraně nějakou dobu zase zbraň nosit začnu, protože se nám na ulice dostalo několik set nadrženejch chlapů, který si servítky neberou a nerad bych stál někde s prázdnýma rukama v okamžiku, dky by někdo volal o pomoc.
jinak samozřejmě je lepší se soustředit v meditaci na šíření klidu a bezpečí, než se strachovat. ale pro všechny případy je lépe být připraven na cokoli. a z mojí zkušenosti plyne, že tvorba myšlenky že můj prostor je bezpečný a klidný je daleko účinější než třesení se strachy a broušení nožů. rád poradím i těm jemějším duším, kterým se harwarová příprava příčí, jak posílit energii bezpečí a klidu nad vašimi blízkými.

taky by mě zajímalo, jak se tvářej ti slušní a podstivý policajti (všichni tři), který si dali práci, aby tu svoloč pochytali, usvědčili a nacpali za katr a soudruh Klaus jim ty zvířátka vypustil.

ochranka prezidenta by měla zafungovat a chránit pro změnu republiku před prezidentem a dát mu řádně po čuni.

hlavně se nenechte vylekat a vystrašit medii.

a střelcům Lovu zdar!
krampus

25+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 44
Registrován: 15 pro 2012, 03:33
Skútr / moto: SYM GTS 250

Re: Amnestie

Příspěvekod crhy » 03 led 2013, 15:37

Ještě bych dodal jako pozitivum, že konečně dostanou více práce moji bývalý kolegové z mého předešlého zaměstnání tj.montáž objektových alarmů, neboť toto si majitelé RD, průmyslových objektů, garáží, atd. nechali vždy zabezpečovat až po vyloupení :shock: :lol: :mrgreen:

A jak někdo předeslal, lumpové neotálí a už opět činí své staré řemeslo :wink: :mrgreen: viz. Noviky.cz.
Za toto by pan nejvyšší zasluhoval uvěznit za chorobomyslnost, však on sám moc dobře ví, čeho všeho se na této republice dopustil.
Podle mě nebyl jediný důvod k takovéto amnestii a už vůbec ne v takovémto rozsahu !
Ex: Majesty 400; X-max 250 ; PCX 150v3; Sixteen 125; Katana 50/70; 2x Babetta 210

Profil motorkáři: http://www.motorkari.cz/profil/?uid=253 ... ky&scr=300

Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest!
Uživatelský avatar
crhy

2500+
 
Reputace: 463
Příspěvky: 3240
Registrován: 29 kvě 2009, 20:13
Bydliště: Roudnicko
Skútr / moto: Honda SW-T400; Manet S.Maxi (1998)

Re: Amnestie

Příspěvekod _Tom_ » 03 led 2013, 17:38

bohužel já se vyjadřovat moc nemůžu, jsem zaujatý a cítím, že s amnestií se mi změní pracovní život, a přece nemůžu napsat, že mě to těší. ať tak nebo tak to má svoje pozitiva i negativa. těžko říct co převažuje :)
Galerie fotek | Profil motorkáři.cz
nyní: Honda Vision 110 - najeto 7 000km | Honda NC750X - najeto 21 000km

dříve: Honda SH300 - najeto 41 000km | Honda PS125 - najeto 22 000km
Uživatelský avatar
_Tom_

Moderátor
 
Reputace: 98
Příspěvky: 3946
Registrován: 04 kvě 2009, 14:49
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Honda

Re: Amnestie

Příspěvekod nedory » 03 led 2013, 18:02

on tuneldědek není vůbec hloupý, prostě si jen pojistil, že určité kauzy skončí a podezřelí budou očištěni. Nikdo už pak nebude kauzy otevírat. Bůhví, kam by šťourání v některých věcech vedlo, a hlavně ke komu. A jak by to potom vypadalo.
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Amnestie

Příspěvekod MilosVee » 03 led 2013, 18:15

Přesně tak, amnestie byla udělena pouze z hájení vlastních zájmů, aby se nedostal do kriminálu on sám, ale já věřím, že se tam jednoho dne dostane, a nejen on!!


Jinak: Tři amnestovaní vězni v Praze napadali krátce po svém propuštění ve středu a dnes kolemjdoucí. Dvěma z nich hrozí za přestupek pětitisícová pokuta. Na policejním webu o tom dnes informovala mluvčí policie Jana Rösslerová. Vážnější případy pražští policisté v souvislosti s amnestií vyhlášenou prezidentem nezaznamenali.

Zdroj: http://www.lidovky.cz/provod-klausova-a ... _domov_ogo

A já se ptám.Kdo za to může?????????????
Klaus je u mě ubohý stařec, nic víc.
Babetta 210-najeto 500km-prodáno
MP Korado Via 50 2T-najeto 3000km-prodáno.
Piaggio X9 500 EVO ´06-najeto 14 000km-prodáno

Nyní SUZUKI DL 650 V-STROM


Objem ničím nenahradíš (zvlášť ne tuzingem:-))
Uživatelský avatar
MilosVee

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 584
Registrován: 31 kvě 2010, 21:05
Bydliště: Třebíč-venkov
Skútr / moto: Yamaha FZ6 FAZER

Re: Amnestie

Příspěvekod jackm » 03 led 2013, 20:33

Bychom si měli dávat fakt pozor, když teď na Nově ve zprávách říkají, že jeden, co ho pustili ukradl skútr. :D
jackm

750+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 752
Registrován: 12 zář 2011, 21:11

Re: Amnestie

Příspěvekod nedory » 03 led 2013, 20:48

a to ještě tuneldědek chystá další kolo prezidentských milostí. Tohle je už nehoráznost. Někdo rozkazuje a tuneldědek dělá, co se mu nařídí. Schválně, bude hodně zajímavé sledovat, kdo dostane milost před jeho odchodem z funkce.
Argumenty mohou dojít, munice nikoli Konfucius
Uživatelský avatar
nedory

750+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 751
Registrován: 27 pro 2010, 11:49
Bydliště: Polná
Skútr / moto: Aprilia Mana 850

Re: Amnestie

Příspěvekod luiss » 03 led 2013, 20:53

mickielli15 píše:VK je jeden z vrchních velitelů mnoha nekalostí za posledních 20 let. Má v rukách nitky od řady významných loutek a jeho činy, ať už jakékoliv, jsou vždy přísně vypočítané a účelové. Je mistr plánování, organizace a ovlivňování. Má schopnosti i nástroje. Kdyby to byl rovný a morální člověk, dělal by z něj tento balíček vlastností a dovedností opravdu mimořádného člověka. On ale tento um používá přesně v opačném gardu. Což je naopak nebezpečné pro společnost, zejména s přihlédnutím na dosah jeho "pák" a loutkových nitek...
On, jako odpůrce amnestie, nemohl vyhlásit amnestii jako gesto, ale opět jako účelový, vypočítaný čin. Na otázku, co ho k tomu vedlo, si odpovězme každý sám, námětů máme k dispozici přehršel. :wink:
P.S. - u nás nevolím ani pravici, ani levici, protože to je v českém podání jen otázka, kdo bude krást následující volební období :idea: Lidi volili vždy ČSSD nebo ODS a když zkusili volit podle tolik žádaného hesla "volme malé strany", tak to dopadlo stejně. Je to v národu. Vláda i parlament je vždy pouze vzorek společnosti a to i vzorek nepřímý, když rovní lidé ani do politiky nechtějí. Inu, tak.


Moc dobře napsáno,moc dobře.
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si jí udržet.
luiss

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 6
Registrován: 23 pro 2012, 10:16
Bydliště: Kousek od New Jersey
Skútr / moto: Není,ale bude.....
Tuning / úpravy: Od přírody krasavec-

Re: Amnestie

Příspěvekod sedli » 03 led 2013, 22:08

Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Amnestie

Příspěvekod Jarda » 03 led 2013, 22:41

nedory píše:psovi nabrousím zuby a umotám náboje. Kule 0,44" a 2gramy prachu.


doporučuju ještě krmit minimálně.však on si to maso najde.na druhou stzranu to ale nikomu nepřeju.jednou mi ta zkušenost stačikla, když před lety jsem málem přišel o aprilku zaparkovanou a zamčenou u pošty.byly sice dva ale i tak jsem se pak divil kde se to ve mně vzalo.po nějaký době podobný příběh.zamčený burák u plotu u fary.po příchodu z ouřadu asi po 20ti minutách už se mi zdálo, že stojí nějak podezřele.jistě, že stál.opřenej o plot.opodál stálo mafiánský auto asi s italskými turisty, protože dovnitř nebylo ani vidět.prostě mají silnej zrak, protože dovedly svými zraky sundat buráka ze stojanu a opřít jej o zmíněný plot.ještě že ten plot byl tak blízko jinak bych zase zháněl plasty.proto všici dávejme si pozor na naše miláčky který jsou často i srdeční záležitost, jako u mne.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Re: Amnestie

Příspěvekod Tomulátor » 09 led 2013, 21:24

Česká Pošta stahuje z prodeje sérii známek s Václavem Klausem. Lidé totiž nevědí, na kterou stranu mají plivat.
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Re: Amnestie

Příspěvekod Tomulátor » 09 led 2013, 21:28

Na většině úřadech a školách sundavají na protest Václava Klause..................já bych ho naopak pověsil !
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků