Adventure-biker jede !

Diskuze o čemkoli.

Příspěvekod Roger » 26 říj 2006, 22:54

[quote=Daelimek]To Lucas: pokud zde připomínáš náš vztah - já nemusím tebe,ty nemusíš mě,tak se mylíš,já osobně to nepsal a marek50 nejsem..;-) mrkni na IP adresy...čest :mad:[/quote]

mam dojem že tebe Lukas nemysle :p

To marek50: ale jinak s Lukasem naprosto souhlasím a myslim že jsem nekoho pod nikem Marek50 nazaznamenal s přihlaškou SK a že jsme se nesčetnekrat tím probíral.Skutr klub byl dobrej napad že nevyšlo no nevyšlo ale aspon jsme mel dost odvahy a cti to řict klukum do očí a nepomlouvat za zady.a ješte budu reagovat na další tvuj přispevek ohledně AB fora:nebejt ab fora tak se tady vubec polovina zvas nezna a že to mely jako reklamu to je jejich problem to ted neřeším.
Obrázek
[font=Comic Sans MS]Honda CBR 600 F s kufrem a alergii na vysokohorské tůry [/font]
Obrázek
Uživatelský avatar
Roger

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 03 říj 2006, 23:39
Bydliště: Prágl

Příspěvekod Lucas Bartone » 27 říj 2006, 10:53

[quote=Daelimek]To Lucas: pokud zde připomínáš náš vztah - já nemusím tebe,ty nemusíš mě,tak se mylíš,já osobně to nepsal a marek50 nejsem..;-) mrkni na IP adresy...čest :mad:[/quote]

to Dealimek: kdyby sis pořádně přečetl komu jsem to psal tak sis mohl ušetřit ťukání do klávesnice! na tebe jsem si ani v nejmenším nevzpoměl! tady alespoň vidíš proč tě nemusím... ;) :D
Naposledy upravil Lucas Bartone dne 27 říj 2006, 10:58, celkově upraveno 1
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucas Bartone

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 132
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Gilera NEXUS 500 - PRODÁN

Příspěvekod krtek » 27 říj 2006, 18:30

nojo člověče to je zahada hlavolamu nebo či tu bude demokracie ,no z klukama z ab shopu jsme si vše řekli z oči do oči a po roce jsme si potřasli rukou a vše je v pořadku ale chce to prostě čas a vyříkat si co se komu nelíbylo.A mimochodem členy skčr mam nastudované z přihlášek kterym se následně dělali kartičky a trika , takže také by mě zajimalo kdo jsiii?(zda se za svou minulou přezdívku nestydíš tak se ukaž chlape...) :p


lucasy někdy musíme zaject k tobě na dortíka ale chtělo by aby si tam snama moh posedět a nebyl v jednom kole :D
Uživatelský avatar
krtek

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Prag

Příspěvekod Lucas Bartone » 28 říj 2006, 12:48

[quote=krtek]nojo člověče to je zahada hlavolamu nebo či tu bude demokracie ,no z klukama z ab shopu jsme si vše řekli z oči do oči a po roce jsme si potřasli rukou a vše je v pořadku ale chce to prostě čas a vyříkat si co se komu nelíbylo.A mimochodem členy skčr mam nastudované z přihlášek kterym se následně dělali kartičky a trika , takže také by mě zajimalo kdo jsiii?(zda se za svou minulou přezdívku nestydíš tak se ukaž chlape...) :p


lucasy někdy musíme zaject k tobě na dortíka ale chtělo by aby si tam snama moh posedět a nebyl v jednom kole :D[/quote]

tak to nechte na jaro, to už budu mít kavárnu hotovou a bude si kde hačnout:-) a nebo v létě tam bude i zahrádka cca pro 60lidí :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lucas Bartone

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 132
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Gilera NEXUS 500 - PRODÁN

Příspěvekod Tomulátor » 28 říj 2006, 15:50

Když se teď znovu rozeběhlo AB skůtr fórum, tak jsem si myslel, že se budeme znovu vracet i na ABsf, ale pokaždé, když ho otevřu, nikdo tam není, je tam prázdno a mrtvo. Mám dojem, že jsme se všichni registrovali právě na AB fórum a také z něho vzešli, jak píše David D - tam jsme byli odkojeni ale něják na to všichni zapomněli. Dokonce kolik skůtrařů jelo akci "skůtr šnůra" a tu třetí pořádalo právě AB, za to klukům málo kdo poděkoval.


To Dealimek: koukám že si jednou kam vítr tam plášť, jak dlouho si využíval skútr fórum AB a najednou tady budeš přikyvovat někomu, co píše o cenzuře!
Naposledy upravil Tomulátor dne 28 říj 2006, 16:04, celkově upraveno 1
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Příspěvekod Roger » 28 říj 2006, 23:26

jojo ;) prvni šnura taky dělaly kluci druhou nejak kluci a klubaci SK a třeti fakt dost dobrou dělaly zase kluci a to jak jsem napsal ta se fakt mooooc povedla.a to že jsem na posledni chvilku mohl moc s prujezdem prahou tak fakt to bylo dobe udělany a pro JArina tam byly docela dost deb.... soutěže co Jarouši z adventure. (modři vědí jak to myslim že chlapaci)
Naposledy upravil KYBLOS dne 25 bře 2013, 19:01, celkově upraveno 1
Důvod: Úprava neslušných výrazů
Obrázek
[font=Comic Sans MS]Honda CBR 600 F s kufrem a alergii na vysokohorské tůry [/font]
Obrázek
Uživatelský avatar
Roger

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 03 říj 2006, 23:39
Bydliště: Prágl

Příspěvekod Daelimek » 29 říj 2006, 14:32

Tohle nebudu řešit,každý má svůj názor,myslím že na realizaci naší vlády se ty různorodé názory dají krásně pozorovat... :rolleyes:
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Roger » 29 říj 2006, 15:03

[quote=Daelimek]Tohle nebudu řešit,každý má svůj názor,myslím že na realizaci naší vlády se ty různorodé názory dají krásně pozorovat... :rolleyes:[/quote]


co sem pleteš politiku.že se někdo neumi chovat zato nemuže žadna politika,a znaš pořekadlo o ty potrefeny huse? ;)
Naposledy upravil Roger dne 29 říj 2006, 15:04, celkově upraveno 1
Obrázek
[font=Comic Sans MS]Honda CBR 600 F s kufrem a alergii na vysokohorské tůry [/font]
Obrázek
Uživatelský avatar
Roger

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 03 říj 2006, 23:39
Bydliště: Prágl

Příspěvekod KYBLOS » 29 říj 2006, 17:41

[quote=Tomulátor]Když se teď znovu rozeběhlo AB skůtr fórum, tak jsem si myslel, že se budeme znovu vracet i na ABsf, ale pokaždé, když ho otevřu, nikdo tam není, je tam prázdno a mrtvo. Mám dojem, že jsme se všichni registrovali právě na AB fórum a také z něho vzešli, jak píše David D - tam jsme byli odkojeni ale něják na to všichni zapomněli. Dokonce kolik skůtrařů jelo akci "skůtr šnůra" a tu třetí pořádalo právě AB, za to klukům málo kdo poděkoval.


To Dealimek: koukám že si jednou kam vítr tam plášť, jak dlouho si využíval skútr fórum AB a najednou tady budeš přikyvovat někomu, co píše o cenzuře!
[/quote]


Čéče já se několikrát na starý fórum podíval a viděl jsem úplně to samý co ty. Nikdo tam nebyl :-( No tak jsem si aspoň pročetl nový příspěvky, na některý odpověděl a zase jsem tady. Taky si myslím, že starý fórum bylo v pohodě a rozhodně kluci z AB toho pro nás udělali dost. Skútršňůry byli super a nejlepší asi opravdu ta poslední. Nebejt kluků z AB, žádný skútršňůry by nebyli. Dneska jsem se zase chtěl podívat na starý stránky a oops. Napsalo mi to tohle: Quicksilver Forums has exited with an error. Já nevím čím to je, ale taky bych se tam rád vrátil a jediný co mi tam chybělo od novýho spuštění, je chat.
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod venca1124 » 29 říj 2006, 18:10

:cyclops:Ani ja se tam nemuzu dostat B) B) B)
SUZUKI BURGMAN AN650 RV2003
venca1124

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 117
Registrován: 04 říj 2006, 22:01
Bydliště: Chomutov

Příspěvekod Daelimek » 30 říj 2006, 16:20

[quote=Roger][quote=Daelimek]Tohle nebudu řešit,každý má svůj názor,myslím že na realizaci naší vlády se ty různorodé názory dají krásně pozorovat... :rolleyes:[/quote]


co sem pleteš politiku.že se někdo neumi chovat zato nemuže žadna politika,a znaš pořekadlo o ty potrefeny huse? ;)[/quote]

vysvětloval jsem odlišnost názorů,a příklad měla být třeba ta naše politika,myslím,že jsem to napsal dost jasně...nevím jak vám,ale mě se na to slavné AB forum nelze ani přihlásit,ba dokonce se mi už ani neobjeví jeho stránka...Nebudu se do toho plést,když ani pořádně nevím o co jde,ale pokud je něco zažitého,běží to a najednou se to zruší,je to divné...kdyby takhle fungovali sámošky,umřeme hlady... :rolleyes:

TO Tomulátor: AB forum jsem využíval,proč by né?ALe to jak píše dotyčný marek o tom,že se nějaké příspěvky náhle ztrácí,tak s tím souhlasím,ne jednou se to tam už probíralo,že jakmile se někomu něco nelíbí a má v kompetenci mazání příspěvků,tak vesele maže,sám jsem chvíli moderátor byl a svojí funkci jsem dělal svědomitě,ovšem stále nevím,proč mi byla tehdy odňata,asi jsem měl odlišné názory na věci než vedení...
Naposledy upravil Daelimek dne 30 říj 2006, 16:25, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod roman.mara » 30 říj 2006, 20:25

já s AB forem, krom toho, že přestalo na čas fungovat žádné problémy neměl.

co se týče práce kluků na prodejně, tak můžu mluvit jen a jen o plné spokojenosti
nechci tady nikomu dělat reklamu, ale pokud mi půjde o nějaký speciální servis, tak
už vím kam jít.

co se týče fora, tak jsem jeden z mnoha, kdo je registrovaný na obou a JDE mi pouze
o můj největší koníček a to sou scooti. K tomu všechna tahle fora patří. A k tomu
samo spousta těhle super fajn lidí, s kterýma si tu můžu psát, smát se a dělit se s nima
o zážitky, rady a zkušennosti.



......a ještě dodatek. Věř te mi, že se o něco spolupodílet, něco pro někoho dělat, či pořádat
je hlavně hodně nevděčná práce. Jak se říká, každý dobrý skutek je po zásluze potrestán....

myslím, že tyhle kluci, toho pro spoustu skútrařů neudělali málo


tak a teď mě klidně upalte.
Honda CB SevenFifty

členem Scooter clubu KMK telefon: 724775546
Uživatelský avatar
roman.mara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 948
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hostouň u Prahy
Skútr / moto: Honda CB SevenFifty
Tuning / úpravy: dva super laďáčky

Příspěvekod KYBLOS » 31 říj 2006, 08:30

Jasný. Už stavím hranici, polejvám jí benzínem, aby to pěkně chytlo. Než sem pojedeš, viřiď ostatním, že vstupný je 50 kč. To víš no, i když benzín zlevnil, za něco ho musím koupit :mrgreen:
Minulost: Derbi Atlantis - naj. 38000km, Piaggio X9 500 - naj. 50186 km
Uživatelský avatar
KYBLOS

Moderátor
 
Reputace: 14
Příspěvky: 3324
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Střední Čechy
Skútr / moto: Honda CBF 500
Tuning / úpravy: Kufr, boční brašny, tankvak, držák mobilu, alarm, padáky, vyhřívané gripy Oxford, Ultraseal

Příspěvekod marek50 » 31 říj 2006, 10:49

Nechci psat svuj nick, radsi. Pro skutrikare samozrejme udelal AB dost, ale ze vsechno koukali vzdy pro ne penize. Da to rozum kdyz se tim zivej. To je stejny jak rikat oooo eurotel, diky nemu vlastne vsichni od roku 94 telefonujeme. Dekujeme ze spasili svet. Ale tak to neni.

Mezi dost lidma koluje ze proste treba pavel zalozit skutr klub a pak z nej financoval nekery veci kde prezentoval AB, a to mi proste prijde jako neseriozni jednani. Nakonec ani domena kterou skutr klub zaplatil nefunguje....
Naposledy upravil marek50 dne 31 říj 2006, 10:52, celkově upraveno 1
marek50

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 04 říj 2006, 01:37

Příspěvekod Roger » 31 říj 2006, 13:12

[quote=marek50]Nechci psat svuj nick, .[/quote]


proč me to nepřekvapuje :cyclops: :cyclops: :cyclops: žeby........
Obrázek
[font=Comic Sans MS]Honda CBR 600 F s kufrem a alergii na vysokohorské tůry [/font]
Obrázek
Uživatelský avatar
Roger

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 03 říj 2006, 23:39
Bydliště: Prágl

PředchozíDalší

Zpět na Volná diskuze

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků