Stránka 1 z 2

Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 07:27
od Jirkil
Tak jsem se dnes probudil do špatného rána, jelikož cestou do práce jsem zjistil, že mi někdo přes noc ukradl mů motocykl
Yamaha majesty 250. Tak poprosím pokud někde uvidíte tento motocykl či někde uvidíte inzerát na díly na tento motocykl
napiště mi PM. Ukradena mi byla na Praze 5 a jedná se o rok výroby 1998, barva fialová-metal, RZ je 7S3609 a
VIN je JYASGO21000006913, měla prasklé pravé zrcátko, prasklý plexi štít.
Děkuji všem za pomoc. Jirka

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 08:05
od vicena
Ruky urazit.
Upřímnou soustrast, takový krásný stroj. :(
Vicena

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 08:39
od ESO RIMER
Držím pěsti at se najde a v celku

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 08:41
od jarafari
Sekat ruce,šmejdům :evil: Přeji ať se to najde a z těma zm**ama... Kdybych někde něco viděl určitě dám vědět.... Kde jsi to mněl??? myslím tím jestli někde venku nebo ve vnitř??? a jak jsi to měl zabezpečený??? Zajímá mi jak a co si kdo dovolí?? si říkám ,že to musej naložit do nějakýho auta nebo kam a to je zase asi hlučný,ne??..... No je to stašný,člověk se o to stará,hejčká si to, miluje tu svou hračku a přijde nějaká svině a všechno je ztracený... potkat takovýho člověka při činu,jsem v tu ránu vrahem :evil:

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 09:30
od Jirkil
Kupoval jsem umyslně starší stroj, který byl i odřený, jelikož parkuji na chodníku před domem na Smíchově. V naší ulici takto stojíme 3 jedna yuki, jedna nějaká čína a já.
V motorce byl alarm, ale jelikož to po 4 dnech vtřískalo baterku nabyl aktivován na sirénu, pouze měl ochranu že bez aktivace z dálkového ovladače nešel nastartovat. Také jsem měl zamčenou kotoučovou brzdu. No předpokládám, že pro to přijeli minimálně ve dvou s dodávkou a tich cca 150kg hodily do auta a bylo :cry: dost možná, že je již touto dobou rozebraná na díly :cry: :cry: :cry: Jinak dnes jsou lidi tak flegmatičtí že zlodějům nějaký hluk nevadí. Před 3 lety jsem volal na 158 jelikož jsem na nábřeží viděl dva cikány ( cca 16 let) jak háčkujou auto, policie přijela ve chvíly kdy z auta vycházeli a když zvedli ruce z pod bundy vypadlo rádio a nějaký krámy :wink: a to jsem šel do práce na noční cca v 17hodin a bylo zde několik pejskařů a každý dělal že nic nevidí :( bohužel v tomto státě se zlodějíčci mají dobře. No příští rok jim koupím asi něco novějšího ....

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 10:21
od Marios
Tak tokovému co krade skutra 9 mm a přesně mezi oči !!!!!!!!!!!

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 10:23
od JohnnyBee
Teda to je takovej hnus... Taky jsem myslel ze si na Prahu koupim neco starsiho, nejakej hexagon treba, ale jak vidim, tu lúzu spolecnosti zajima i takového zbozi (pro ne to nic jineho neni).

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 10:49
od quinn
Tak to tě lituji, to je v pytli. Nechtěl bych, aby se mi přihodilo něco podobnýho. Ještě když jsem jezdil, na noc před barákem jsem skůtra zamykal dlouhým řetězem k domu, ale asi dnes není problém to přestřihnout, takže ochrana svým způsobem dost iluzorní. Čás by mohla vykrýt pojistka, pokud se pro ni člověk rozhodne jako pro nutný vedlejší náklad, ale svou Majesty jsem pojištěnou neměl.

Loni v srpnu mi v noci ukradli mého Scénika, velmi velmi profesionálnbě (dovezli si svou řídící jednotku motoru), vyštípali z kabeláže, co se jim nelíbilo (naštěstí trefili řídící jednotku BT handsfree Nokia), moje GPS/GSM jednotka zůstela asi o 20 cm vedle netknutá. Sitaci jsem zjistil asi hodinu po krádeži, náhodou. Viděl jsem, kde auto je a taky jak tam přímo a bez porušení předpisů (správnou povolenou rychlostí) odjelo. Do vnitrobloku paneláků na malinkém městě ve Středočeském kraji, tak 40 km od centra Prahy. Ohlásli jsem to na 158, v podstatě je to moc nezajímalo a už vůbec se nemohli kounout do nějaké mapy, kam mají někoho poslat. Nakonec přeš nějaké moje urgence tam vyrazili, ale "jen" proto, aby auto zajistili a za hodinu mi ho vydali zpátky, s minimálním, prakticky žádným, poškozením a bez papírů a peněženky (moje blbost).

Ptal jsem se jich, proč si nepočkali ve formě důchodce na lavičce (byl srpen), až si auto přijdou zloději "po sanitaci" vyzvednout, řekli mi, že na to nemají lidi a rozpočet. Takhle mi sice vrátili (mou zásluhou) auto, ale zloději jedou dál...

Toto je jedna z věcí, co se musí změnit, pokud chceme zdravější společnost. Nebýt lhostejný, a to nejen občané, ale ani policisté (pro mě spíš benga).

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 11:17
od tom.boy
Quinne, představ si, že u každého auta které se najde bude čekat nekolik policistů několik dní. Teoreticky tam můžeš počkat sám nebo s kamarády, ve chvíli kdy si pro auto "přijdou" je podle zákona můžeš zadržet a snadno vysvětlíš že chtěl utéct, proto má tolik zranění :wink:

Jirkila je mi líto, ale při parkování na ulici ve čtvrti jako je Smíchov se to dříve nebo později dá očekávat.

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 11:46
od jarafari
Jirkil: Hmmm... bohužel ta lhostejnost čechů je opravdu veliká... teda alespoń tady v Praze to tak je no.....doufám že jednou se to změní :roll: (začít musíme všichni u sebe)....Se za tu naší českou povahu dost stydim,když kolem sebe koukám,a tim nemyslim jen případy krádeží a různých přepadení...... 8 z 10ti čechú myslí fakt jen na sebe a chovájí se jako by jim patřil svět.... :cry:
Až jim příští rok koupíš nějakého nového scoota..... doporučuji k tomu alarmu(zapnutému :lol: ) a tomu zámku kotouče, to ještě k nečemu zamykat pořádným motořetězěm....vím i ten jde přeřezat,ale přecejenom to krádež zkomplikuje....Pokud nemáš k čemu to připnout,prodávaji ze různé kotevní oka ,který se zavrtají do země či do zdi.... Já přišel o svůj flek,kde jsem to zamykal k mříži....tak o tom taky dost uvažuji....

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 11:49
od quinn
tom.boy píše:Quinne, představ si, že u každého auta které se najde bude čekat nekolik policistů několik dní. Teoreticky tam můžeš počkat sám nebo s kamarády, ve chvíli kdy si pro auto "přijdou" je podle zákona můžeš zadržet a snadno vysvětlíš že chtěl utéct, proto má tolik zranění :wink:

Jirkila je mi líto, ale při parkování na ulici ve čtvrti jako je Smíchov se to dříve nebo později dá očekávat.


Tom.boyi, to co píšeš mi přijde totálně uhnuté, totálně. Pokud by měla společnost směřovat tímhle směrem, tak si projdeme divokou Amerikou, Černými panthery, KuKluxKlanem. To náš čekají pěkné zítřky.

Nemáme (přímou, bez přívlastků) demokracii, máme zastupitelskou. Nemám právo (přímé, bez přívlastků), máme zákon a úřady na jejich vymáhání. V Americe Law Enforcement Agency. Pokud bych se měl o takové věci starat jako občan, pak nutně žiju v nemocné společnosti a pomáhám tomu. Čím se mám ozbrjit? Byli nafetovaní? Co o tom vím? Smím použít střelnou zbraň? Budou rychlejší? Stojí mi to zato?
Policie je placená z mých daní (a že jich odvedu!), tak k***a, ať se starají, je to jejich povinnost, je to v popisu jejich práce. Kdyby benga dělali, co mají v popisu, nebudou se krást auta a skůtry. Bál by ses nechat v Mnichově přes noc Majesty 250? Já ani vteřinu, v Bavorsku si připadám daleko bezpečněji než v Praze....
Ne, pro mě cesta "počkat si s kamarády" nepřipadá v úvahu. Kdyby benga partičku chytli, můžou příští směnu spát. A já taky.

A mimochodem, ta sanitace trvá typicky do dvou dnů. Stejně se pitomci válejí na smradlavé služebně a čuměj do hambatejch časopisů. Promiň, ale tenhle názor prostě mám.

Takže tak.

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 12:08
od JohnnyBee
Quinn: Svatá pravda. Ale obecne myslim, ze je to o lidech, kdyby ty benga tam chteli jit, tak tam jdou. Znam policajta( 2 metry, 100 kilo) zasahuje vzdy a vsude(sluzba-nesluzba), bere to jako poslani-podobne jako lekari, i ve svem soukromem aute honil auto-zlodeje a centrale to hlasil pres vysilacku, odvaril brzdy, gumy, ale chytil je a poslal sedet. Kdyby takova byla cela policie bylo by to takovych to hajzlech.

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 12:23
od tom.boy
Odpověděls vlastně sám, žijeme v nemocné společnosti.

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 13:04
od Jirkil
No zkušenost s policií už špatnou mám a tak jim moc nevěřím. Loni v zimě se kamarádovi vloupal bezdomovec do chatky v zahrádkářské kolonii v Hloubětíně a on ho tam chytil. No přesněji řečeno bezdomovec se v chatce zavřel a nechtěl otevřít. Kamarád tedy zavolal 158 a přijela policie na to bezdomovec vklidu vyšel a dopíjel colu co ukradl. Policisté přemlouvali kamaráda aby nepodával trestní oznámení že se s tím stejně nic nestane. Evidentně se jim nechtělo brát si prochcanýho bezdomovce do auta, ovšem kamarád na tom trval a tak ho odvezli. Jelikož bezdomovec si v chatce i ustlal tak se kamarád snažil zjistit zda nění nemocný a policie mu odmítla o bezdomovci cokoli říci kvůli ochraně osobních údajů. Po měsíci mu přišlo od PČR vyjádření kde pachatel byl neznámý :evil: na dotaz jak je to možné když pachatele chytil a předal mu bylo zděleno že bezdomovec vypověděl že ho někdo honil a chtěl zabít a tak se schoval do již otevřené chatky a tím mu prý nic nedokázali a s úsměvem již brunátnějícímu kamarádovi poradili aby si to sním příště raději vyřídil sám. Necht si každý udělá názor sám. Každopádně byla napsána stížnost na policii ale inspekce prohlásila že policie postupovala dle zákonů .......... Bohužel se někdy policistům nedivím nebot když jeden den zatknou zlodějíčka a on je vesele druhý den zdraví na ulici, taky by mě to nebavilo je chytat :(

Re: Krádež Yamaha majesty 250

PříspěvekNapsal: 18 říj 2009, 13:10
od dr.snake
ukradnuta bola urcite na diely > kto uz by kradol 10rocny srot