Malaguti Madison 250 RS

Diskuze o skútrech větších objemů.

Příspěvekod jirka04 » 29 úno 2008, 22:06

Ahoj,no prima,od Znojma tu snad ještě nikdo není,teď už je to tu opravdu celostátní. :D Jinak ti přeju hodně hezkých kilometrů bez kotrmelců a jiných nepříjemností.Zkusím se taky po nějakém madle poohlédnout.J ;)

Nazdar phony,nějak dlouho je ticho po pěšině,už máš draka doma,nebo je pořád v Jaroměři??Já už jsem ho vytáhl z kutlochu a i přes soucitné a nechápavé pohledy kolegů v práci jsem vyrazil.Je pravda,že přes větrný víkend jsem si dal pohov,ale doufám v lepší počasí.Až budeš ready,dej vědět.Zdraví J. ;) :D
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

Příspěvekod phony » 03 bře 2008, 21:27

Ahoj Jirko04,
začínám bejt nervózní, ty díly z Itálie prej ještě nedošly, říkali mi že už by byli taky rádi kdyby byl pryč aby měli místo na další :(
Ale stejně bych neměl čas vyrazit, těch pár dní co bylo hezky, jsem stříhal stromky, túje, buxusy a jiné bohulibé zahradní práce jsem doma prováděl ;)
Ale příští týden kdyby bylo hezky tak bych šel protáhnout aspoň Biaginniho abych nevyšel ze cviku B)
Malaguti Madison K 400 modrá metalinda do 24.7.2007 - od tohoto data se prohání po Plzni.
Nahradil ho Madison 200 ccm - černý ďábel :-)
Uživatelský avatar
phony

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 64
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Biaginni Tiger 50ccm; Malaguti Madison 200 ccm - černá metalíza

Příspěvekod kodajz » 04 bře 2008, 12:14

čus chlapi, zadní madlo by mohlo jít odlít ve slévárně. Obtiskne se staré a pak se nalije hliník a je to :rolleyes:
Vážně, pokud máš možnost někde v okolí slévárnu, poptej se tam. My tady v Ostravě slévárnu máme a občas tu kluci udělají moc pěkné věci z hliniku.
Piaggio Beverly 500
Uživatelský avatar
kodajz

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 45
Registrován: 11 čer 2007, 08:08
Bydliště: krmelín
Skútr / moto: byl piaggio beverly 500. Teď GILERA NEXUS 500
Tuning / úpravy: custom a lehký malossi

Příspěvekod startik » 05 bře 2008, 09:02

Hm, to je dobrý, ale teď ještě najít toho, kdo obětuje to madlo :-)
Naposledy upravil startik dne 05 bře 2008, 09:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
startik

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 38
Registrován: 20 úno 2008, 16:23
Bydliště: Znojmo
Skútr / moto: Suzuki Burgman AN 250

Příspěvekod jirka04 » 05 bře 2008, 17:42

Ahoj phony,to tě teda upřímně lituju,páč čekat takovou dobu na díly,to bych byl nervózní ještě víc.Ta 200 je taliánská kompletně??Já jsem zblblej tím svým drakem,kde je motor z yamahy a věci byly za tři dny.Je otázka,kolik je taliánská laxnost a kolik laxnost dovozce.Jestli to jde přes Cagivu,tak tam jsou s nimi dost špatný zkušenosti.
Já jsem teď pár dní(přes vichrný víkend)taky nejezdil,ale mám v plánu zas ho vyvětrat teď přes víkend.Tak jestli už máš plán,dej vědět,kdy a kde.Ani nevím,odkud jsi.Pochlub se.
Startíku,s madlem ti nepomůžu,bo mám plastový,asi originál,nic jiného jsem nedostal.Zkus nalistovat str.7 tohohle vlákna,tam je to vyfocený,Venca nebo kdo snad dokonce něco spáchal doma.Napiš mu,třeba poradí.Zdraví J.
:o ;)
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

Příspěvekod Gullwing » 05 bře 2008, 19:51

Ale Jirko, ty máš přece ten origo nosič na kufr. Je to normálně ze železa a pak poplastovaný. Startíku, tobě jsem poslal messengera. Dostal jsi?
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Příspěvekod venca » 05 bře 2008, 21:39

Phony :rolleyes:,zrovna mám to mádlo sundané a špekuluji ,jak to udělat.Ten nosič jak na kolo se mi nelíbí a ten druhý je super,ale bude to problém.Tak jsem uvažoval ,že dám na mádlo z 3 plechu výstuhu z hora a ze zdola dám trubku přes plast.Dalo by se to uchytit o trubku co je pod vanou uložného prostoru.A vrtnout díru přes plast-středový co je nad blinkry.A na to celé bych umístil plotnu.Takže bys teoreticky ten plech viděl jen u místa kde se drží batužek.A ze spodu bys viděl jen jednu tyčku,která by byla přivařen pod plotnou.Nevím jestli to chápeš,ale je to tak nejschudnější a nejpěknější provedení-snad.Ted jen scháním matroš,nejlíp nerez ,abych to nemusel stříkat.A taky, aby to vypadalo ,a taky na čem ten plech vyřežu.Čus :)
tel.720388448,kutil.venca@seznam.cz,vysílačka -alinco DJ-S45
venca

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 344
Registrován: 10 dub 2007, 20:43
Bydliště: Kateřinice NJ
Skútr / moto: -Malaguti Madison250prodaná,honda deauville650

Příspěvekod phony » 06 bře 2008, 00:19

[quote=jirka04]Ahoj phony,to tě teda upřímně lituju,páč čekat takovou dobu na díly,to bych byl nervózní ještě víc.Ta 200 je taliánská kompletně??Já jsem zblblej tím svým drakem,kde je motor z yamahy a věci byly za tři dny.Je otázka,kolik je taliánská laxnost a kolik laxnost dovozce.Jestli to jde přes Cagivu,tak tam jsou s nimi dost špatný zkušenosti.
Já jsem teď pár dní(přes vichrný víkend)taky nejezdil,ale mám v plánu zas ho vyvětrat teď přes víkend.Tak jestli už máš plán,dej vědět,kdy a kde.Ani nevím,odkud jsi.Pochlub se.
[/quote]

Tak je to konečně doma !!
Volali že je to hotový, tak jsem pro něj hned jel :rolleyes:
Malinko mě zkazil radost účet, hlavně práce tam bylo hodně, ale sám bych si na to netrouf. Jinak ten mechanik na mě udělal dobrej dojem, tak mám pocit že mám skoro funglofku :p
Ptáš se,jirko04 jestli je to čistej Ital - je. Motor je Piaggio. Na tý původní čtyřstovce jsem měl taky Yamahu. Údajně v létě mívaj díly do max. 14 dnů, ale teď v zimě jsou Taliáni nějaký zatuhlý. Asi jim tam taky mrzne :)
Teď po výměně rozvodů je to o dost tišší. Jelo to jak drak - možná to bylo tím ledovým větrem v zádech kterej mě šel i pod bundu, takže jsem na tom musel vypadat jako nafouklej balón - tím pádem jsem byl asi lehčí :cyclops:
Jinak jsem z města betlémů a tenhle víkend nevím jestli to vyjde, protože manželka je teď na horách s děckem a v pátek pro ně jedu. Mě tím pádem tejden neviděla, tak bude asi sobecká :D

Venco, to madlo nepotřebuju já ale startík ;)
Malaguti Madison K 400 modrá metalinda do 24.7.2007 - od tohoto data se prohání po Plzni.
Nahradil ho Madison 200 ccm - černý ďábel :-)
Uživatelský avatar
phony

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 64
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Biaginni Tiger 50ccm; Malaguti Madison 200 ccm - černá metalíza

Příspěvekod startik » 06 bře 2008, 15:11

[quote=Gullwing]Ale Jirko, ty máš přece ten origo nosič na kufr. Je to normálně ze železa a pak poplastovaný. Startíku, tobě jsem poslal messengera. Dostal jsi?[/quote]

jo, jo. už jsem ti odpověděl.
Uživatelský avatar
startik

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 38
Registrován: 20 úno 2008, 16:23
Bydliště: Znojmo
Skútr / moto: Suzuki Burgman AN 250

Příspěvekod jirka04 » 06 bře 2008, 18:59

Ahoj klukové,to je prima,že se tu zas trochu rozběhla diskuse,že ty plky občas někdo čte a snad i helfne.
Gulwingu,já ten nosič zítra oběhnu s magnetem,páč se mi nezdá,že by si někdo dal práci,naohýbal trubky a pak je potáhl plastem.Pokud bych si s tím tu práci dal,tak spíš bych tu práci vystavil než ukryl.I když magoři se najdou všelijaký,to jo.
Phony-klid hochu,klid,věnuj se soudružce manželce a dítku,ať si šplhneš,spicha dáme později.Stejně má pršet.Jinak gratuluju,že je drak doma,vypadá to,že Uhlíři jsou solidní firma.Taky se k nim chystám,bo potřebuju bundu.Jo,já jsem taky měl dost mastnej účet,jen za matroš skoro 10K.Kdybych chtěl celej varec,tak 17.Jen mi nejde do makovice,že jsi šel s kubaturou dolu,když každej zvyšuje aspoň na 500!?To jen kvůli spotřebě?J :) :D
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

Příspěvekod phony » 07 bře 2008, 00:52

Jo, taky kvůli spotřebě ;)

Abych pravdu řek, původně jsem scháněl novějšího Burgmana 400, kterej při stejným obsahu jezdí za polovinu. Jenže na potvoru zrovna nikde nebylo co bych si představoval, letní dny utíkaly a mezitím co utíkaly tak se rozbila pračka a skoro zároveň bojler atd...
Stejně nakonec zvítězil design, kterej má madison i po letech asi nejlepší ve svý třídě - to je samo jen můj názor :p
Malaguti Madison K 400 modrá metalinda do 24.7.2007 - od tohoto data se prohání po Plzni.
Nahradil ho Madison 200 ccm - černý ďábel :-)
Uživatelský avatar
phony

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 64
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Biaginni Tiger 50ccm; Malaguti Madison 200 ccm - černá metalíza

Příspěvekod jirka04 » 07 bře 2008, 21:18

Souhlas,mně se Madison taky velice líbí.Přesně jako ty,užuž jsem byl rozhodnutý koupit Burgoše 400(tady v HK),ale pak jsem si říkal "A na co???"Do města je lepší lehčí a svižnější stroj a velké cestování po určitých zkušenostech neplánuju.Pak jsem padnul na tohohle červenýho a bylo to.
Tak až bude trochu hezky a tepleji,tak dáme někde spicha.Zdraví J. :D
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

Příspěvekod vanil » 12 bře 2008, 22:02

Pánové, můžu se zeptat na stav km u Vašich strojů?
Uživatelský avatar
vanil

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 154
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Pardubice
Skútr / moto: BMW C 650 GT
Tuning / úpravy: kufr GIVI E55 N TECH MAXIA3 s opěrkou

Příspěvekod jirka04 » 12 bře 2008, 22:28

Ahoj,21700 +- něco,přesně to nevím.Stáčení tacháku neřeším,vyměnil jsem řemen,válečky,vnější půlky řemenic,spotřebu jsem zatím spočítal na 3,8/100.Stačí?J. :D ;)
jirka04

500+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 733
Registrován: 03 čer 2007, 15:24

Příspěvekod vanil » 12 bře 2008, 22:36

No tak to jsi na tom docela dobře. ;) myslím teda spotřebu. Já jezdím tak 4,2 - 4,6. Kupoval jsem před dvěma roky s 30.000 km. Okamžitě jsem vyměnil řemen,´válečky, loni na začátku sezóny variátor, a v průběhu generálka motoru. Potkalo se mi to. No a letos jsem ještě skoro nezačal a na tachometru je 39.000. Ale konečně bych řekl, že je skútr v pořádným stavu. :-)
Uživatelský avatar
vanil

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 154
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Pardubice
Skútr / moto: BMW C 650 GT
Tuning / úpravy: kufr GIVI E55 N TECH MAXIA3 s opěrkou

PředchozíDalší

Zpět na 150-250ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků