Variator MALOSSI vs. NARAKU

Diskuze o tuningu skútrů. Zvyšování a ladění výkonu, tlumení, brzdy. Kity, výfuky, karburátory, variátory, spojky,...

Variator MALOSSI vs. NARAKU

Příspěvekod S.e.m.i.k » 18 led 2010, 13:44

Ahoj,
planuju teď na jaře výměnu variatoru. Mám 2 kandidáty: http://www.scootland.cz/zbozi/malossi-v ... 6-125-150/ a http://www.scootland.cz/zbozi/naraku-va ... axi-speed/ Od Malossi je o dost drahší, tak nevím jestli ta změna bude tak razantní, že by to za to stálo. Naraku zas slibuje větší max.rychlost. Já bych chtěl vyšší rychlost ale i lepší akceleraci. Tu akceleraci jsem chtěl zlepšit spojkovýma pružinkama. Máte někdo zkušenosti s oběma "varcema" ??

HiSUN 150ccm 4T, vše původní
Uživatelský avatar
S.e.m.i.k

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 11 bře 2009, 14:52
Bydliště: Frýdek-Místek
Skútr / moto: Hisun HS150T-2 150ccm 4T
Tuning / úpravy: Variator NARAKU MaxiSpeed, Naraku pružinky (bílé), Naraku kontrastka (bílá)

Re: Variator MALOSSI vs. NARAKU

Příspěvekod respekt.fr » 18 led 2010, 13:46

Já doporučuji MALOSSI hodně lidi ti to potvrdí :wink:

o tom naraku nevím nic :wink:

MALOSSI je kvalita


edit: respekt.fr - ty to sice nepoznáš ale trochu jsem ti ten příspěvek upravil jel.en
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Re: Variator MALOSSI vs. NARAKU

Příspěvekod S.e.m.i.k » 25 led 2010, 01:08

Ten od naraku má nejspíš Daelimek (alespoň to ma napsané) . No uvidíme snad se taky vyjádří....
Uživatelský avatar
S.e.m.i.k

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 11 bře 2009, 14:52
Bydliště: Frýdek-Místek
Skútr / moto: Hisun HS150T-2 150ccm 4T
Tuning / úpravy: Variator NARAKU MaxiSpeed, Naraku pružinky (bílé), Naraku kontrastka (bílá)

Re: Variator MALOSSI vs. NARAKU

Příspěvekod calimero » 25 led 2010, 22:17

No ja som namontoval predvcerom J-Costa a isel som to hned skusit :D asi je to lepsie ako od vyroby varec. :?:
Chcel by som tiez dat nove pruzinky aby sa zlepsila akceleracia,ale neviem ake? :idea:
calimero

10+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 11
Registrován: 29 pro 2009, 13:12
Skútr / moto: burgman an 250


Zpět na Tuning

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků