Svíčka Denso - Iridium Power

Diskuze o tuningu skútrů. Zvyšování a ladění výkonu, tlumení, brzdy. Kity, výfuky, karburátory, variátory, spojky,...

Příspěvekod Paul » 11 pro 2008, 11:04

já mám u brndíla stále původní svíčky (najeto cca. 13 tis. km) a plánovaná výměna je při 20 tis. km. Nechám je ale vyměnit při jarní garančce (to asi těch 20k najeto mít nebudu).
Kua, mám vnitřní rozpor při čtení těch vzdechů po jaru :rolleyes: kvůli mot ano, ale co lyže? Ty jsou taky fajn, nééééééé ???????? Teď se chystám na hory a to je taky skvělý adrenalínový poježděníčko (San Martino, Dolomiti) :D
Když do pekla - tak na pěkným koni !
m: 605 41 48 43
Uživatelský avatar
Paul

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 501
Registrován: 03 úno 2008, 02:02
Bydliště: Praha 4 - Braník
Skútr / moto: *Gilera GP800*3 kufry GIVI*tnkvk*GPS*PMR Alan777*
Tuning / úpravy: * vyšší plégo GIVI * brzdové/koncové světlo na topcase * přední bílé stroboskopy *

Re: Lepší zapalovací svíčka od Densa - Iridium Power

Příspěvekod KaCzaba » 11 črc 2010, 16:10

koukam do temat,kde se resi svicky.koupil jsem sr125 predelanou na vodu a malossi valec.chci vymenit svici ale nevim jakou tam dat.serie ma dlouhy zavit.ale pouzitim jinyho valce je charakteristika motoru prece uplne jina.kde zjistim jakou svicku mam dat?momentalne tam je nejakej iridiovej bosch s dlouhym zavitem a jsou na nem medeny podlozky aby ten zavit byl kratkej.je uz pekne ocouzena.
hledam rady kde se da a zatim nenachazim
KaCzaba

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 145
Registrován: 01 črc 2010, 09:43

Re: Lepší zapalovací svíčka od Densa - Iridium Power

Příspěvekod KaCzaba » 12 črc 2010, 21:59

kdyz jsem se zde docetl o svicce s kratkym zavitem v dlouhe dire nasel jsem totiz u me neco podbnyho.na zavitu cca 5mm podlozek aby byl zavit jakoby kratsi...

sem si rikal co je to za kravinu vyndal ty podlozky a po trech km mi vystrelila svicka.nastetsi jsem mel vse sebou takze po nasazeni podlozek na svicku jsem to pevne dotahl a drzi najeto cca 50km a nic se nedeje.nechapu to ale...


jinak si myslim ze si tady povdam sam.zatim jsem se zde nepotkal s nejakou odpovedi...tak snad se nekdo najde.diky
KaCzaba

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 145
Registrován: 01 črc 2010, 09:43

Re: Lepší zapalovací svíčka od Densa - Iridium Power

Příspěvekod sedli » 12 črc 2010, 23:22

Nevím co bych ti osobně na tohle napsal..válec je jinej, hlava taky...asi nijak přesně nezjistíš jaká svíčka bude nejlepší protože to máš namíchaný jako papouška a rybu - každej potřebuje něco jinýho...i to, kolik je to dotažený hodně ovlivňuje směs, kompresi a hoření..takže tím že tam budeš cpát podložky to nikdy nevyřešíš a netrefíš...nejlepší kdyby sis sehnal jinej válec nebo tu hlavu se závitem, která tam patří.
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Lepší zapalovací svíčka od Densa - Iridium Power

Příspěvekod KaCzaba » 13 črc 2010, 11:35

pockej.spatne jsi me pochopil nebo ja spatne napsal.
puvodni serie je vzduchac litina.ted je tam komplet malossi hlinik vodnik.nic splacanyho tam neni.puvodne jsem mel za to ze tam je v hlave kratky zavit a svicka vypodlozena protoze na serii ma byt dlouha.takze ji tam chtel nekdo dat ale musel ji vypodlozit.

nicmene mi to nedalo a posvitil si do hlavy a zjistil ze je tam zavit dlouhy.
takze jsem tam nasrouboval svicku tAk jak ma byt.bez podlozek a za cca 3km vystrelila.nastesti zavit prezil.nevim proc to tam tak je
KaCzaba

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 145
Registrován: 01 črc 2010, 09:43

Předchozí

Zpět na Tuning

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 4 návštevníků