Leo Vince GP

Diskuze o tuningu skútrů. Zvyšování a ladění výkonu, tlumení, brzdy. Kity, výfuky, karburátory, variátory, spojky,...

Leo Vince GP

Příspěvekod filippeka » 11 črc 2010, 11:10

Ahoj, po zklamání s multivarem jsem jako další krok objednal fuck Leo Vince GP http://www.scooter-tuning.cz/vyfuk-leovince-gp-r-0
Máte někdo s tímto výfukem zkušenost? Vybíral jsem dlouho a nakonec zvolil tento streetový výfuk, jelikož u nás je to samý kopec a tak mi jde spíš o krouťák a tyky prý tolik neřve jako třeba S6 pro replica, o kterém jsem také uvažoval.
Zajímá mě sladění se skůtrem.. Objednal jsem si k tomu i sadu trysek. Někde dokonce píšou že u tohohle fucku není nutné trysku zvětšit, jinde zase píšou že se zvětšit musí a to o cca 5%. Válečky prý se měnit u tohoto výfuku také nemusí, stejně jako u streetových, nebo jen o malinko lehčí, ale jen minimálně.
Něčí zkušenost by mi pomohla.
filippeka

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 29
Registrován: 30 kvě 2010, 12:59
Skútr / moto: Runner 50, r.v.07
Tuning / úpravy: Malossi multivar a už objednaný výfuk Leo Vince GP.

Re: Leo Vince GP

Příspěvekod filippeka » 17 črc 2010, 12:43

Dotaz... co je ta trubička či hadička na foto? vede z kolínka výfuku do toho zázraku kamsi k motoru. Nový výfuk to určitě nebude mít, tudíž zaslepit a jak? Změní mi to něco? Děkuji
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
filippeka

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 29
Registrován: 30 kvě 2010, 12:59
Skútr / moto: Runner 50, r.v.07
Tuning / úpravy: Malossi multivar a už objednaný výfuk Leo Vince GP.

Re: Leo Vince GP

Příspěvekod respekt.fr » 17 črc 2010, 12:54

jeto restrikace normalne zeber tmel a zaslep to :)
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Re: Leo Vince GP

Příspěvekod filippeka » 17 črc 2010, 12:59

Ale vede to někam do motoru? na fotce to s tím plechovým výčkem na dva šrouby..nebere si tím karbec vzduch i z výfuku kvůli lepším spalinám..ekologii? Vím že tak nějak to je v autech.. Aby mi to pak vůbec jelo :mrgreen:
filippeka

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 29
Registrován: 30 kvě 2010, 12:59
Skútr / moto: Runner 50, r.v.07
Tuning / úpravy: Malossi multivar a už objednaný výfuk Leo Vince GP.

Re: Leo Vince GP

Příspěvekod filippeka » 17 črc 2010, 16:58

Měnil jsem trysku, tak jsem měl pryč karbec a kouknul na tu "restrikci?". V tý krabičce je jednocestná membrána, která nepouští od výfuku, nýbrž směrem k výfuku, tedy do kolínka. A odpouští něco co vede z části od motoru, části od variátoru? Viz foto hadičky. Může mi někdo vysvětlit tohleto cosi, jeho funkci? :mrgreen:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
filippeka

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 29
Registrován: 30 kvě 2010, 12:59
Skútr / moto: Runner 50, r.v.07
Tuning / úpravy: Malossi multivar a už objednaný výfuk Leo Vince GP.

Re: Leo Vince GP

Příspěvekod foky » 17 črc 2010, 17:21

Je to přifukování vzduchu do výfuku ke splodinám, aby výsledná výfuková směs splňovala normu Euro 2.
Při nandavání laďáku jsem to sundaval a nechával jenom tu horní krabičku s filtrem, membránou a vývodem s dvouma šroubama.

Restrikce to není, a hlavně tam proboha živýho za žádnou cenu nic NETMEL :!: :!:
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Leo Vince GP

Příspěvekod filippeka » 17 črc 2010, 19:18

foky píše:Je to přifukování vzduchu do výfuku ke splodinám, aby výsledná výfuková směs splňovala normu Euro 2.
Při nandavání laďáku jsem to sundaval a nechával jenom tu horní krabičku s filtrem, membránou a vývodem s dvouma šroubama.

Restrikce to není, a hlavně tam proboha živýho za žádnou cenu nic NETMEL :!: :!:


Myslel jsem si že to bude něco takového, kvůli ekologii. Foky díky.
filippeka

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 29
Registrován: 30 kvě 2010, 12:59
Skútr / moto: Runner 50, r.v.07
Tuning / úpravy: Malossi multivar a už objednaný výfuk Leo Vince GP.


Zpět na Tuning

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků