Doladění překopané číny 2T

Diskuze o tuningu skútrů. Zvyšování a ladění výkonu, tlumení, brzdy. Kity, výfuky, karburátory, variátory, spojky,...

Re: Doladění překopané číny 2T

Příspěvekod goro » 27 kvě 2014, 09:05

Hadice je hrozna. To je fakt a musim ji vymenit. Odkuchnu taky tu vec co vedla z vyfuku a nasadim ten novej. Neni to zadna hitparada,ale lepsi nez ta originalni hruza. Barva svicka je po nekolika km jizdy s novym valcem a tryskou. Nejsem si jist tou barvou. Je to jednak mokre a jednat to neni ani cerne ani bile ani uhlove....tak nevim. Navic spatne tesni trubka od filtru na karburatoru. Asi vymenim i karburator az zjistim velikosta podari se mi pak sehnat ten vetsi. Skutr ted ani nejede nijak skvele. Rozjezd nic moc a navic rychlost 45 km a hotovo. Musim si pohrat s tema valeckama a pruzinama. Nicmene s cim zacit prvni ? Prvni asi vymenit pruziny a teprve potom valecky ?
goro

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 11
Registrován: 23 kvě 2014, 19:15
Skútr / moto: Yuki Matrix 50 2T

Re: Doladění překopané číny 2T

Příspěvekod TUNER » 27 kvě 2014, 09:23

Prní co udělej to dej do konečného setupu a až pak začni ladit. Takže pokud budeš měnit karbec a výfuk,tak to tam nandej a až potom řeš pružiny,trysky,válečky.

Přečti taky základy ať si uděláš obrázek co jak funguje. http://www.scootland.cz/scooter-tuning-jaknato/
Můj mazel je Škoda 130 - 1,8 T..........ostatní je druhořadý...:-D

Malaguti MAX 250ObrázekPiaggio X9 500ObrázekT-MaxObrázek
Uživatelský avatar
TUNER

2500+
 
Reputace: 202
Příspěvky: 3747
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Plzeň
Skútr / moto: Malaguti F12 50 + 250 - T-Max
Tuning / úpravy: F-12 50 - závoďák na okruhy - Phantom MAX do práce - T-Max pro radost :)

Re: Doladění překopané číny 2T

Příspěvekod goro » 28 kvě 2014, 22:45

Ta svíčka je po jízdě a výměně válce za větší. Myslím si, že ta barva asi není taková jako by měla být. Co se týká uprav tak to tam teda vše ještě namontuju a budu to zkoušet. Debata jsem v odkazu...rady atd. zkoumal a pročetl kde co, ale nic nového jsem nanašel. Trochu se obávám, abych došel na problém proč to nechce jet rychle a zároveň ať se to slušně rozjede....budu zkoušet a snad na to doju.
goro

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 11
Registrován: 23 kvě 2014, 19:15
Skútr / moto: Yuki Matrix 50 2T

Předchozí

Zpět na Tuning

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků