Boost - NOSko

Diskuze o tuningu skútrů. Zvyšování a ladění výkonu, tlumení, brzdy. Kity, výfuky, karburátory, variátory, spojky,...

Příspěvekod Pilot » 20 lis 2006, 17:42

Myslím, že dávat NoS na skůtr bez kompletní výměny téměř všeho v motoru je tropický šílenství B) . Viděl jsem na netu motorovou kolobrndu dopovanou dusíkem, která to nandala snad 500 koňovému Mustangu, ale ten maník byl naprostej magor, páč řítit se na kolečkách o průměru koblihy cca 160km/h podle mě není úplně košer... Ale je to hezký, to máš recht ;)
Daelim NS II, výfuk Don Chrochtallo, filtr Green, karburátor Keihin, odlehčená klika, Garfield na nosiči :-)
Uživatelský avatar
Pilot

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 42
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Daelim NS 125 II

Příspěvekod Dj RE5PECT » 20 lis 2006, 18:48

[quote=Pilot]Myslím, že dávat NoS na skůtr bez kompletní výměny téměř všeho v motoru je tropický šílenství B) . Viděl jsem na netu motorovou kolobrndu dopovanou dusíkem, která to nandala snad 500 koňovému Mustangu, ale ten maník byl naprostej magor, páč řítit se na kolečkách o průměru koblihy cca 160km/h podle mě není úplně košer... Ale je to hezký, to máš recht ;) [/quote]to sem videl,to byl jako malej fake...ale na forum sem hazel nekdo link s Tmaxem s nitrakem a ten jel mrte dobre :p
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Předchozí

Zpět na Tuning

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků