Aprilia SR 50 - vaše zkušenosti s tuningem

Diskuze o tuningu skútrů. Zvyšování a ladění výkonu, tlumení, brzdy. Kity, výfuky, karburátory, variátory, spojky,...

Příspěvekod Dj RE5PECT » 07 říj 2006, 21:48

jo to muzu potvrdit,jede to jako hovado,pri rozjezdu se to s nama obouma zvedalo na zadni furt,jeli sme brzo rano z UL do Decina po takovy krasny dlouhy silnici a real 110 to dalo s nama B)
Dj RE5PECT

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 364
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Litvínov
Skútr / moto: two Runners :D

Příspěvekod pavel.tenista » 07 říj 2006, 21:48

[quote=Lukas][quote=pavel.tenista][quote=Lukas][quote=pavel.tenista][quote=Dj RE5PECT][quote=pavel.tenista][quote=Dj RE5PECT]taky sem nerek,ze ty mas pres 17PS,treba Lukas ma 16,2 PS a mel to na brzde...[/quote]

presne na toho sem narazel.... to by me zajimalo jak to merili.... to by znamenalo ze Lukas je mistr tuningu a ze vsichni co to delaj po cely Evrope sou uplny paka[/quote]proc? myslis,ze to je neralny? ma tam vsechno krome zapalka[/quote]

myslim ze je to nerealny.... co ma presne za setup? vim ze ma S6 vejfuk+S6 valec a bohuzel sem se nedozvedel co ma presne dal...[/quote]
Tak jestli chceš řešit muj vykon tak prosímtě jen když víš vše důležíté o mym setupu... nedivim se že pak nespíš z toho že tam mam 16Hp s vejfukem varcem a válcem ;)
Takže..
Mam tam válec S6+kliku S6+fuk S6 + zvětšený a vyleštěný kanály ve válci i karteru..
karbec 22+klapky polini evolution
varec polini speed control + prodlouženej řemen + vario větrák polini evolution + spojka a zvon S6 + zadní řemenici polini evolution.. jediný co zatím zustalo serie je zapalko..... ale už se mi v ignitechu varábí laditelné CDI takže doufám že i to něco přidá.... [/quote]

nevedel sem presne co mas za setup,vedel se co tam mas za veci,ale nevedel sem presne jaky :-) a s tim vykonem-nechci se hadat, ale proste neverim, je to muj nazor a nikdo mi ho nevezme[/quote]
Oki.. V poho nevnucuju ti to... ;) Kdo to viděl v akci nebo byl svezen mi to může potvrdit (že respekte) ale je to jedno.. :)[/quote]

Presne tak! az uvidim-uverim :-)
The speed is not a trick...

http://www.scbrandys.wz.cz/
pavel.tenista

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 118
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Semice city
Skútr / moto: Aprilia SR50
Tuning / úpravy: Aprilia SR50-Morini-motor:filtr,

Příspěvekod Marios » 27 říj 2006, 16:22

Pavel.tenista jak to vypadí stěmi díly pro mě??? B) B) B)
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Příspěvekod Marios » 28 pro 2006, 17:27

Jak to vypadá s těmi díly pro mě ???dej vědět
Člen Scooter Clubu NM
Marios

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 2420
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Hodonín
Skútr / moto: YAMAHA T MAX
Tuning / úpravy: Vše Origginál

Předchozí

Zpět na Tuning

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník